Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЧАНКА-ШАХРАЙКА ОБКРАДАЛА ЛЮДЕЙ

19 листопада 2018 0

Рівненщиною минулого тижня подорожували підозрілі особи.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: В ДУБРОВИЦІ НЕВІДОМІ "ВОЛОНТЕРИ" ОШУКУВАЛИ ЛЮДЕЙ

Ніколи не знаєш, що очікувати від людей. Ніхто не застрахований від обману та необдуманих вчинків. Шахрайські методи, на жаль, процвітають не лише в Україні, а навіть у маленьких куточках районів, де проживають чесні та скромні люди. Зокрема, шахрайка з'явилася на Дубровиччині.

Свій круїз Рівненщиною продовжували троє жителів Хмельниччини та одна мешканка з Дубровицького району. Ім'я та прізвище цієї особи не розголошують. Пересувалися зловмисники на старенькій «вазівці» оранжевого кольору. У команді був 20-річний водій та три молодички.

Ці «подорожуючі» натрапили на одну громадянку, яка запідозрила неладне, адже вони пропонували їй на обмін гроші. Непрохані гості прийшли до будинку мешканки у Березнівському районі і представилися працівниками державної фінансової установи та цікавилися заощадженнями жіночки. Також пропонували замінити старі банкноти з пенсії на нові.

Врешті-решт господиня подзвонила родичам. Зловмисникам нічого не залишалося, як зникнути на автомобілі. Затримали їх поліцейські у сусідньому селі Тишиця. У поліції не відкидають того, що деякі жителі Рівненщини могли вже стати жертвами шахраїв, повідомляє ГУНП.

Отож, в черговий раз, громадян закликають остерігатися всіляких непроханих гостей. Адже, подібного роду аферисти найбільш полюбляють одиноких людей, де вони спокійно можуть загіпнотизувати і маніпулювати думками своєї «жертви».

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!