Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДУБРОВИЧЧИНУ АТАКУЮТЬ КОМАРІ. (поради від наших лікарів)

07 червня 2019 0

З приходом літа прийшло і нашестя комарів, мошки, кліщів і не тільки…


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВАКЦИНАЦІЯ - НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ!

Дощі та спека провокують на Дубровиччині нашестя комах. У літню спеку комахи особливо небезпечні - вони більш агресивні. Ці кровопивці є повсюди: і у лісах, і біля водойм, і у парках, і просто на вулиці. В пік комариного сезону дуже страждають як діти так і дорослі.

Деякі дітки реагують на будь-який укус набряками і великими страшними плямами. У більшості малюків свербіж від укусів викликає порушення сну, сльози, капризи. Розчесані місця від укусів можуть перетворюватися в ранки, бо інфікуються і постійно подразнюються.

Про те, чи були тяжкі випадки від укусу комарів та як боротися з ненаситними кровопивцями розповідає Велика Вікторія Сергіївна, лікар-педіатр, районний педіатр (м. Дубровиця): «По допомогу від укусів комарів наразі звертаються постійно, майже кожного дня. На щастя, тяжких станів від укусу комах не було. Після прийняття протиалергічних препаратів та використання мазей укуси починали сходити. Аби захиститися від кровопивць потрібно, перш за все, одягати світлий одяг з довгим рукавом. Найголовніше – це не розчухувати укуси комарів, адже є ризик занести інфекцію до рани. Також організм може проявити алергічну реакцію. І аби уникнути несприятливих наслідків, рекомендовано робити профілактику. Перед виходом на вулицю потрібно використовувати різні мазі, чи лосьйони для захисту від комарів. Також можна користуватися спеціальними браслетами, що містять репіленти. Дітям дають препарати проти алергії, щоб зменшити прояви свербежу. Укуси змащують протизапальними мазями.»

Слід зазначити, що в аптеках Дубровиччини швидко розгрібають засоби аби захиститися від ненаситної комарнечі. Спеціальні препарати від комариної напасті є й дешеві і дорожчі. Вже кожен обирає кому, що по карману.

Отож, всім хорошого літа без свербіння і подразнення!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!