Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ПОСЛУГ КП «ТЕПЛОСЕРВІС»

20 листопада 2021 0

Після багаторічного "плідного" партнерства з КП «Теплосервіс» міська влада зрозуміла, що їхня співпраця потребує величезних витрат, які зовсім непокишені Дубровицькій громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КП «ТЕПЛОСЕРВІС» ІЗ МІЛЬЙОННИМИ БОРГАМИ ПРИЙНЯЛИ У ВЛАСНІСТЬ МІСЬКРАДИ


Дубровицька міська рада планує відмовитися від обслуговування комунальним підприємством «Теплосервіс» об'єктів Дубровицької територіальної громади.

Станом на сьогодні, підприємство обслуговує НКП «Дубровицька міська лікарня», дев'ятиповерхівку в районні житлового масиву «Посьолок» і декілька дошкільних навчальних закладів Дубровицької ТГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА В 2022 РОЦІ ЗАКРИЄ ЛІСІВСЬКИЙ САДОЧОК «ПРОЛІСОК»

Напевно, ми вивчимо це питання. А так, у принципі, «Теплосервіс» обслуговує пару садочків і дев'ятиповерхівку. – сказав прозрівший мер.


Нагадуємо, що КП «Теплосервіс» перебуває в багатомільйонній борговій ямі. Про це повідомили в червні 2021 року під час сесії Дубровицької міської ради VIII-скликання.

У минулому комунальне підприємство очолював депутат Дубровицької міської ради від ПП «Європейська Солідарність» Микола Петрушко. Зараз «Теплосервісом» керує екс-заступник голови бувшої Дубровицької районної ради Григорій Шах. Борг комунального підприємства й далі зростає.
переглядів: 1.9K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!