Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКІ ЧИНОВНИКИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ПЕРЕД ЗАКОНОМ?

20 червня 2017 0

Прес-реліз Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» за результатами роботи у Рівненській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПІВПРАЦЯ З РУХОМ «ПІД КОНТРОЛЕМ» ДАЄ ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ!


Розпочато кримінальні провадження щодо Богдана Микульського голова Дубровицької міської ради та Віктора Голяки – екс-керівник КП «Ринок» Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ БУДЕ ПОКАРАНО ВИННИХ?

За фактом порушення керівництвом комунального підприємства «Ринок» (екс-керівник КП «Ринок» Дубровицької міської ради Віктор Голяка) порядку ведення бухгалтерського обліку, незаконного працевлаштування робітників, завищення цін при будівництві торгового павільйону, несплату коштів за торгові місця тощо прокуратурою Рівненської області започатковано досудове розслідування. Це сталося після розгляду інформації, наданої активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Рівненській області до Генеральної прокуратури України.

Також ведеться досудове розслідування за фактом протиправного сприяння керівництвом Дубровицької міської ради в особі міського голови Микульського Богдана Михайловичакерівнику комунального підприємства «Ринок» (екс-керівник КП «Ринок» Дубровицької міської ради Віктор Голяка) у звільненні із займаної посади та невжиття заходів до відшкодування збитків, завданих вказаному КП.

Нагадаємо. Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Рівненській області надали Генеральній прокуратурі України інформацію про те, що тимчасова комісія Дубровицької міської ради з перевірки комунальних підприємств міста у ході перевірки КП «Ринок» виявила численні порушення: у порядку ведення бухгалтерського обліку, господарських операцій; заниження грошової виручки ринкового дня; працевлаштування робітників, які фактично не працювали в КП «Ринок», але отримували заробітну плату та матеріальну допомогу; виділення коштів на утримання особистого автомобіля (за три роки – близько 100 000 грн); завищення цін, сумнівність обсягу використаних матеріалів при будівництві торгового молочного павільйону (вартість 106 493 грн); несплату коштів за торгові місця та інші порушення. Рішенням сесії Дубровицької міської ради від 17.02.2016 року роботу керівника КП «Ринок» було визнано незадовільною, матеріали скеровано до правоохоронних органів. Однак міський голова Микульський Б.М., протиправно, сприяючи Голяці В.М., звільнив його за власним бажанням до заслуховування депутатами звіту про роботу Голяки В.М. Також мер міста Богдан Микульський (член партії ВО «Батьківщина») не вжив жодних заходів щодо відшкодування матеріальних збитків, завданих зазначеному комунальному підприємству та територіальній громаді.


Мер м. Дубровиця Богдан Микульський відповідатиме за протиправні дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЛАГОУСТРІЙ ЧИ ДЕРИБАН?

Прокуратура Рівненської області розпочала кримінальне провадження щодо протиправного винесення головою Дубровицької міської ради Богданом Микульським на розгляд виконкому міської ради питання, яке виходить за межі його повноважень, внаслідок чого розпочато незаконні земельні роботи на території парку в центрі м. Дубровиця.

Довідково. Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Рівненській області виявили та передали Генеральній прокуратурі України інформацію про те, що 19 жовтня 2016 року на території парку в центрі м. Дубровиця невідомими особами розпочато земельні роботи з використанням техніки без надання жодних рішень міської ради. Виконавчий комітет Дубровицької міської ради рішенням №143 від 27.10.2016 року затвердив нову схему розбудови місцевого парку. На підставі лише цього рішення приватна особа з відома та з дозволу міського голови Микульського Б.М. провела роботи по облаштуванню у місцевому парку тротуарної плитки на окремо взятій земельній ділянці. Питання щодо розпорядження землями комунальної власності розглядаються виключно на пленарних засіданнях ради. Міський голова Микульський Б.М. (член партії ВО «Батьківщина») допустив протиправне винесення на розгляд виконкому питання, яке знаходиться за межами його повноважень, не вжив заходів щодо проведення громадських слухань з питання використання даної земельної ділянки міського парку, як об'єкту благоустрою. Без проведення конкурсу неправомірно надав перевагу приватній особі на облаштування окремої земельної ділянки без проектної та містобудівної документації.


Ніна Стасюк – депутат Дубровицької районної ради – фігурант кримінальної справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАКУПІВЛЯМИ ВІКОН ДЛЯ ШКІЛ ЗАЦІКАВИВСЯ РУХ «ПІД КОНТРОЛЕМ»

Прокуратурою Рівненської області відкрито кримінальне провадження щодо Стасюк Ніни Іванівни – начальника Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області – за фактом службового підроблення та розтрати бюджетних коштів.

Довідково. Управлінням освіти Дубровицької райдержадміністрації було замовлено робіт – капітальний ремонт в школах (заміна вікон) – на загальну суму близько 2 мільйонів гривень без розміщення інформації про закупівлі у системі «Prozorro». В усіх платіжних дорученнях дати укладання договорів та актів виконаних робіт збігалися. Цю інформацію активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» передали до Генеральної прокуратури України, яка була перевірена та підтверджена слідчим шляхом.





переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!