Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ОЛЕКСАНДРА ГОРБАЧОВА!

11 вересня 2017 0

8 вересня на сесії Дубровицької районної ради депутати одноголосно проголосували за звернення до Президента України, Голови СБУ, Міністра оборони України, Генерального Прокурора України, Рівненської обласної ради, Сватівського районного суду, Старобільського районного суду та Апеляційного суду Луганської області у якому йшлося про долю одного із заарештованих офіцерів про якого ми вже неодноразово писали, а саме Олександра Горбачова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ РОЗПОЧАЛАСЯ АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ


Ми, депутати Дубровицької районної ради, стурбовані ситуацією, яка склалась із нашим земляком підполковником Збройних Сил України, Олександром Олександровичем Горбачовим, якого підозрюють у скоєнні злочинів через його професійні дії, пов'язані зі службовою діяльністю.
З 2014 року вищезазначений офіцер чесно та сумлінно виконував завдання щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України в зоні проведення Антитерористичної операції на території Луганської області за що нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня №593/2014 від 15.07.2014 року.
Висловлюємо підтримку Олександру Горбачову, знаємо нашого земляка як порядну людину, переконані у безпідставності звинувачень щодо нього.
Вдома на Олександра Горбачова чекає дружина та малолітній син, тому просимо змінити запобіжний захід із тримання під вартою на особисте зобов'язання.
Олександр Горбачов – кадровий військовий, який сумлінно виконував службові обов'язки на посаді командира спеціального взводу спеціальної роти Національного контингенту в Косово ВЧ А3977 (з липня 2004 по червень 2005 року), є учасником бойових дій, розвідник, приймав участь безпосередньо в зоні проведення антитерористичної операції, позитивно характеризується по місцю служби, є слухачем Національного університету оборони України ім. Івана Черняхівського.
Ми переконані в професійних діях Олександра Горбачова, оскільки знаємо його по трудовій діяльності в нашому районі, останній проходив службу (з грудня 2010 по травень 2013 року) на посаді заступника військового комісара Дубровицько-Зарічнянського ОРВК Рівненської області та зарекомендував себе з позитивної сторони.
З 2016 року Олександр Горбачов займає посаду старшого офіцера групи військової розвідки управління розвідки штабу управління оперативного командування «Захід».
Просимо Вас не допустити безчинства та свавілля Луганських князьків, які в 2014 році своїми сепаратистськими закликами розпалили війну на Сході України, а зараз завдяки своїм грошам продовжують свою антиукраїнську діяльність спрямовану проти військовослужбовців ЗСУ.
Просимо вашого сприяння у забезпеченні чесних слідчих дій та неупередженого справедливого судочинства над бойовим офіцером, якого звинувачують в подіях, які відбувалися в кінці червня 2014 року під час ведення активних військових дій.

А нещодавно, на засіданні Рівненської обласної ради, представники Національного Корпусу спільно з дружинами затриманих військовослужбовців, звернулись до депутатів з проханням передати звернення до Генерального прокурора, в якому будуть прописані наступні вимоги:

  1. Передати розслідування справ відносно офіцерів ОК «Захід» до генеральної прокуратури.
  2. Забезпечити об'єктивне та неупереджене розслідування та розгляд справ у судах.
  3. Змінити територіальну підсудність – перевести розгляд справи до Києва з Луганської області.
  4. Звернутись до Комітету визволення політв'язнів, щоб хлопців визнали такими.

Як запевнив голова Рівненської облради Микола Драганчук, відповідне звернення за його підписом піде до Генеральної прокуратури.

Сподіваємось, що сильні світу цього, які вершать долі людей та країни, почують заклики та зроблять все, аби офіцери, які стали політичними бранцями, а це вже саме так, могли сподіватись на справедливість, прозорість та чесність розслідування!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!