Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

Дубровицьких безробітних поінформували про пенсійне забезпечення

28 вересня 2018 0

27 вересня 2018 року в Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості для 20-ти безробітних громадян, віком від 50 років, організували та провели семінар за участю першого заступника начальника Зарічненського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Микола Котяша.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАХМАРНІ ШТРАФИ ДЛЯ ВОДІЇВ ПОРУШНИКІВ

З вступним словом до присутніх звернувся в.о. директора Дуровицької РФ ОЦЗ Олексій Бугринець, який поінформував про ситуацію на ринку праці району та акцентував увагу на особливостях працевлаштування осіб, які досягли 50 років.

Микола Котяш детально розповів безробітним про умови призначення пенсії, здійсненні перерахунків пенсій, видачу довідок про розмір пенсії, можливостях реєстрації на WEB-порталі Пенсійного фонду України, обрахуванні стажу працівників та роз'яснив окремі моменти пенсійного законодавства.

Зустріч відбулась у формі активного діалогу, всі учасники отримали кваліфіковані відповіді з питань зайнятості та пенсійного забезпечення, а також отримали інформаційні буклети із зазначеної тематики.

Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості

переглядів: 584

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!