Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЯ – ЧИСТЕ МІСТО! ЧИ ДІЙСНО ЦЕ ТАК?

30 травня 2018 5

Днями до нас надійшов електронний лист від нашої читачки. В даному листі зазначалося, що на деяких вулицях нашого міста на свято Трійці було не прибрано.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯМКОВИЙ РЕМОНТ НОВОЇ ДОРОГИ

Вже неодноразово писалося і порушувалася тема про занедбані вулиці нашого міста. Люди обурюються тим, що КП «Будинкоуправління» вже не вперше не може навести лад зі вивезенням побутових відходів.

Ось приклад листа від нашої читачки: «Святковий день – Трійця, а на вулицях Дубровиці сміття як лежало, так і лежить. Комунальники не прибирають, особливо перед святами. Сміття лежить під парканами і все це розносять, в межах вулиць, безпритульні собаки».

Також було додано фото, на якому видно розкидане сміття на вул. Господарській. Дивлячись на це, і справді складається враження, що нашим комунальникам байдуже до того, що робиться навкруги. І слоган "Дубровиця -чисте місто" на забитих вщент сміттєвих баках звучить як знущання.

Нагадаємо, КП «Будинкоупраління» має намір збільшити тариф за послуги з обслуговування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
02-06-2018 09:33:06

PETRO

Думаєте ,що на цьому "трутні" у ВАС закінчуються .Візьмемо інше комунальне підприємство міської ради КП "Дубровицький ринок".ВИ хотіли працювати ОДИН ДЕНЬ НА ТИЖДЕНЬ І за це отримувати з міського бюджету 8 тисяч гривень ?Де таку ще халявну роботу можна знайти ,як не в"багатій" на чиновненське свавілля Дубровиці .Я особисто згідний на іншу вакансію ,ВІДКРИВАТИ НА РИНКУ РАЗ В ТИЖДЕНЬ ВОРОТА І ОТРИМУВАТИ 5 ТИСЯЧ КРОВНО КИМ-ТО ЗАРОБЛЕНИХ КОШТІВ Нічого не вийде ,бо я не родич директора цього комунального підприємства ..Коли на початку каденції ВАШОГО мера стало питання про можливе об"єднання ринку з одним з комунальних підприємств то ВАШ мер сказав у вуському колі осіб "Я ЛОСІКУ ЗАВДЯЧУЮ ЗА ВИБОРИ І ВІН БУДЕ МЕНІ ПОТРІБЕН В ДАЛЬНІШОМУ".Тоді залишається одне -ЕКОНОМИТИ НА САДОЧКАХ . СВАВІЛЛІ ВАШИХ МІСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ НЕМА МЕЖ.

оцінити:

25 3
02-06-2018 08:37:30

PETRO

Тепер поговоримо про "друге" ВАШЕ сміттєзвалище ,а вірніше ,як можна непогано жити і НА СМІТТІ .Як мені розповіли ,завідує другим міським сміттєзвалищем близька родичка одного з директорів ВАШОГО міського комунального підприємства .Тут налагоджений бізнес по повній програмі .Щоб заїхати на сміттєзвалище ПЛАТИ ,пісочок тоже регулярно відгружається ,на вторчермет сировинні своя доля Є .А тепер саме головне і ЦЯ ПАНІ ЩЕ ОТРИМУЄ З МІСЬКОЇ КАЗНИ РЕГУЛЯРНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ?ЗА ,ЩО ПИТАЄТЬСЯ ?Навіщо ВАШОМУ місту ДВА СМІТТЄЗВАЛИЩА ?Дам відповідь зразу ,що ВАС не утруждати ,ЩОБ НАБЛИЖЕННІ ДО ВАШИХ МІСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ ЛЮДИ МОГЛИ ЗАРОБЛЯТИ .ДЕ ТОДІ ВАШ ЧЕСНИЙ МЕР ?В нього принцип виробився за час свого короткого мерства один ,НЕ МІШАЙТЕ МЕНІ ЗАРОБЛЯТИ Я НЕ БУДУ МІШАТИ ВАМ.А ВИ не можете добитися "ШВА" куди діваються 14 міліонів гривень міського бюджету ?ВАШИМ МІСЬКИМ ЧИНОВНИКАМ ДАЙТЕ І БЮДЖЕТ НАШОГО КИЄВА ВСІРАВНО " РОЗВОРОЮТ ". Привикли вони уже до легких грошей .

оцінити:

26 5
01-06-2018 10:29:40

дубровичанин

то виходить W, що машину міська рада купила для сім"ї Столярця, але і мер в темі, бо диму без вогня не буває!!!!?????? ЯКИЙ БЕСПРЕДЄЛ ...

оцінити:

23 3
01-06-2018 08:55:15

w

Вам відомо ,що на сміттєзвалище поблизу села Берестя звозиться непотріб і з Милячської громади і все це відбувається з відома та юридичною згодою ВАШИХ міських чиновників .Берестюкам залишаються екологічні проблеми в міську казну ні рубля .Зато дружині Столярця громада регулярно на рахунок перераховує самошечі кошти нібито за утилізацію .Вот так живуть ,жирують та думають про ВАС міські чиновники ???Про насущні проблеми міста в них нема часу думати ВОНИ ЗАЙМАЮТЬСЯ БІЗНЕСОМ І ВЕСЬ ЧАС ДУМАЮТЬ ТІЛЬКИ ПРО ВЛАСНЕ ЗБАГАЧЕННЯ .

оцінити:

45 5
30-05-2018 15:00:05

wowah

Сміття не вивезено ,води уже другий день нема- це так живе ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО.Зато міські чиновники поробили для себе європейські зарплати ,регулярно отримують надумані нічим непідтверджені надбавки .А пр місто вони уже давно забули ,їм би ще один екватор перешагнути ,а тоді "трава не рости "всьо по барабану .Збагатилися ,нажилися ,порвали не одну гармошку чого не жити та радуватися .

оцінити:

54 6

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!