Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДУБРОВИЦЯ ОТРИМАЄ КОШТИ НА РЕМОНТ ДОРОГИ В РАЙОНІ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ГОРА»

17 листопада 2021 0

Рівненська ОДА й Рівненська облрада виділять із державного бюджету кошти на ремонт дороги, яка була пошкоджена в місті Дубровиця внаслідок «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» автомобільного шляху національного значення Н-25 «Городище-Староконстянтинів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІДСУМКИ ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА НА ДУБРОВИЧЧИНІ


Рівненська обласна державна адміністрація разом із Рівненською обласною радою виділять кошти з державного бюджету на капітальний ремонт проїзної частини від перехрестя вулиць Нова/Миру до автодороги Н-25 «Городище-Староконстянтинів» у м.Дубровиця (об'їздна дорога біля села Берестя). Ціна питання: 68 мільйонів гривень!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЮДЖЕТ ГРОМАДИ "СХУДНЕ" НА 290 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Ділянка дороги, яка з'єднує вулицю Миру з автодорогою Н-25 «Городище-Староконстянтинів».

Єдиною вимогою для отримання фінансування є виготовлення проєктно-кошторисної документації. Депутати Дубровицької міської ради вже внесли відповідні зміни до рішення міської ради №71 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження Програми розвитку дорожнього руху на території Дубровицької міської ради на 2021 рік».

Про це й не тільки розповів заступник міського голови Юрій Яременко під час чергової п'ятнадцятої сесії міської ради VIII-скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ ОЧОЛИВ РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ ПП «СЛУГА НАРОДУ»


Наше минулосесійне засідання, де приймали звернення щодо капітального ремонту доріг, які були пошкоджені внаслідок «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», дало свій відголос в обласній державній адміністрації та обласній раді. Там повне взаєморозуміння… — повідомив Юрій Аркадійович.переглядів: 1.9K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!