замовити дзвінок

ДУБРОВИЦЯ ПЕРЕМОГЛА НЕЗВАЖАЮЧИ НА ШАЛЕНУ СПЕКУ

11 липня 2021 0

Дубровицька футбольна команда «Горинь» розгромила головну футбольну команду Висоцької ОТГ.

У літні місяці, коли зазвичай проходить Відкритий чемпіонат із футболу, температура повітря у Дубровиці сягає 30-37 градусів за Цельсієм. До таких умов більшість футболістів просто не звикли.

Так, сьогодні 11 липня, футбольні баталії 8-туру проходили при температурі +34°С, що змусило головних арбітрів, кожні 20 хвилин, робити перерви для того, щоб гравці команд змогли попити води.

Незважаючи на шалену спеку, місцева ФК «Горинь» розгромила Висоцьк із рахунком 4-0. Завдяки цій звитязі господарі випередити ФК «Олімпія» (с.Миляч) на 2 очки й очолили турнірну таблицю чемпіонату з футболу.