Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДУБРОВИЦЯ ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ ВОДИ!

25 липня 2018 1

По вулиці Нова стався аварійний розрив водопровідної труби. Тому, у зв'язку з цим, сьогодні, 25 липня, по всьому місту тимчасово буде припинено водопостачання. Адміністрація КП «Міськводоканал» просить вибачити за тимчасові незручності.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРАЦЮЮЧА НАСОСНА СТАНЦІЯ НЕ ПРАЦЮЄ

Це вже не вперше за останні два тижні відключають воду. Місто «обезводнене» і це приносить неабиякі незручності для жителів міста. Рятуються лише ті, хто має індивідуальні колодязі.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають, у них задіяні бригади міськводоканалу.

Жителі по вулиці Новій обурені тим, що майже через день, проходять ремонтні роботи. Також, вони хочуть щоб вже нарешті все зробили до ладу. Але, як зазначають, працівники «Водоканалу», не вистачає на все це коштів. І люди вже самі пропонують варіант вирішення ситуації: скластися хоча б по 100 гривень і власними коштами допомогти в цих аварійних роботах. Адже, за їхніми словами, у влади нема на це коштів.

За словами працівників КП «Міськводоканал» аварію буде ліквідовано протягом дня, щойно знайдуть місце прориву.

Нагадаємо, в минулих роках коштами міської ради було замінено кілька сот метрів погонних водопровідних труб на окремих вулицях, втім, система водопостачання у місті зношена майже на 90% і потребує невідкладного капітального ремонту, який, звісно, обійдеться в не один десяток мільйонів гривень. Звісно, таких коштів у міському бюджеті немає, але ж це не привід місцевій владі не шукати ці кошти у якості грантової підтримки.

переглядів: 914

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
25-07-2018 12:33:45

житель Нової

тільки приходиться, щось поремонтувати, то нема грошей!!!!! а самі мають захмарні зарплати, премії , власний транспорт арендують за наші гроші.Не розділяють, що є першочергове!!! А які підтопи по огородах зараз????!!!! і по вулицях не пройти бери заброди....порозтягували за роки, а тепер вилазить боком.....

оцінити:

10 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!