Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЖУРА – ПРИКОРДОННИК 2018!

30 серпня 2018 0

12 серпня 2018 року на Львівщині стартувала Всеукраїнська національно-патріотична гра «Джура-прикордонник».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ДУБРОВИЦІ ВІДБУВСЯ НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Даний захід присвячений 100-річчю відродження української державності та 100-річчю утворення Окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки. Сама гра проводиться вже не вперше і цього року у ній взяло участь 430 учасників з 52 прикордонних районів 18-ти областей України. Всеукраїнський вишкіл проводиться за участі Міністерства молоді та спорту, Державної прикордонної служби України, Львівської обласної державної адміністрації, громадських активістів, дитячих та молодіжних організації.

Проведення вишколу сприяє активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання, формуванні високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону Української держави.

Серед учасників гри була і команда «Поліська Січ ім. С. Бакунця», яка представляла Дубровицький район. Також, діти із Дубровицького НВК «Ліцей-школа» та Берестівського НВК, які конкурували на районному етапі Джури у с. Кураш, здобувши найвищі щаблі, поїхали однією спільною командою на Львівщину.

Протягом десяти днів з юними вихованцями були проведені навчальні стрільби, практичні заняття з тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками, відвідування відділу прикордонної служби «Рава-Руська» та музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України.

Паралельно із пізнавальними заходами проводилися різні змаги та муштра. Самих конкурсів було не багато, проте вони були дуже цікаві, і всюди наша команда показувала високий рівень: перше місце у пейтболі, відзнаки у стрільбі, поводженні зі зброєю та тереновій грі. Особливо всіх вразив творчий конкурс, де діти майже без підготовки, за кілька хвилин склали сценарій та показали виступ. Найбільше вразило ходіння по склу із силовими прийомами. Це був чи не єдиний виступ, який пройшов під овації присутніх.

В урочистостях взяли участь Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник директора Департаменту Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олег Примаченко, директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк. А ще міністр молоді та спорту України Ігор Жданов особисто вручив нагороди капітану команди.

Діти були у захваті від поїздки - військова частина, проживання в солдатських казармах, хода строєм, військова форма це для дітей було цікавим досвідом та корисною практикою, що допоможе у майбутньому виборі професії.

Шкода лише, що наша районна влада залишилась байдужою і абсолютно не переймається майбутнім своїх дітей, не зважаючи на міністерські листи, бажання дітей та невтомні прохання вчителів, про допомогу у фінансуванні проїзду команди у Великі Мости. Відповідь «верхівки» була одна: «Коштів нема!» Слід зазначити, що на дорогу потрібно було хоча би 6 тисяч гривень. Спільними зусиллями вчителів Боковця Вячеслава і Вабіщевича Анатолія (3 тис. грн.) та одного із батьків Пінчука Сергія Павловича (2 тис. грн), частину коштів було знайдено. Також допомогу у сумі 1 500 грн. надав депутат облради Сухович Віталій Миколайович. Дякуємо за допомогу і підтримку нашої молоді.

Також окрема подяка директорам Берестівського та Дубровицького НВК, що у межах своїх можливостей вони зробили все, аби діти потрапили на гру.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!