Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЕКС-СЕКРЕТАР МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ МЕРА В ПОПУЛІЗМІ

29 травня 2017 0

Депутат-свободівець Анатолій Задорожний вимагав обґрунтувати рішення виконавчого комітету від 28 квітня 2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», а його колега екс-секретар міської ради Віталій Андрусенко звинуватив мера Богдана Микульського в популізмі. Трапився інцидент під час сімнадцятої сесії Дубровицької міської ради сьомого скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГЛОССОФОБІЯ МЕРА


В останій тиждень квітня на засіданні виконавчого комітету міськради було прийнято рішення про підвищення тарифів на послуги водовідведення та водопостачання які надає КП «Міськводоканал».

Збільшення ціни сприяла ціла низка економічних чинників, які не залежать від комунального підприємсва. Це – поетапне зростання мінімальної заробітної плати, вартість на паливно-мастильні матеріали, запчастини та на електроенергію за останні роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАРИФНИЙ ПІАР

Депутату міської ради А.Г.Задорожному не сподобалось таке рішення членів виконкому, тому він звернувся до депутатів із пропозицією скасувати рішення шляхом голосування.

Всі знаємо, що тариф піднявся до ціни 31 грн. 50 коп., на водопостачання та водовідведення. Вважаю, що ця цифра не обґрунтована та завищена майже в два рази. Був тариф 17 гривень, а став 31,50, – сказав депутат Задорожний.
Якщо ми відміняємо рішення, то нам зараз треба приймати зміни до бюджету. Коштуватиме це 70 тисяч гривень на місяць. Якщо хтось так, раз-два, сказав необґрунтований, як то кажуть розрахунок, і зняти, а хто буде платити? – зауважив міський голова Богдан Микульський.
Нам нічого не потрібно робити. Просто знайти обґрунтовану цифру для всіх. Зробити реорганізацію підприємства. Якщо це не підходить, то потрібно обєднати підприємства, – додав Анатолій Задорожний.

Далі слово надали заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Юрію Яременку, який вдруге детально пояснив причини збільшення плати за воду. Також заступник навів приклади на тарифи водопостачання та водовідведення в інших неселених пунктах Рівненщини.

На заверешення слово попросив депутат від УНП Віталій Сергійович Андрусенко:

Слухав Вашу риторику в тарифному питанні за 2012 рік. Добре, що Ви зрозуміли та незаймаєтесь тим популізмом, коли Ви збирали тарифні майдани. Ви теж тоді говорили, що тариф економічно необґрунтований, – нагадав Віталій Андрусенко – Це рішення відміниться (рішення виконавчого комітету від 28 квітня 2017 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», – прим. авт.), бо воно було прийняте з порушенням законодавства. Відповідно до статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги виконавець/виробник не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію повідомляє про це споживачів з посиланням на рішення відповідних органів. Цього не було зроблено! 28 квітня відбувся виконком, а 1 травня тарифи вступили в силу. Рішення буде скасовано або прийматиметься по-новому.

За результатами палкої дискусії було вирішено направити рішення виконкому від 28 квітня на доопрацювання, а саме:

  • слова «з 01 травня 2017 року» замінити на «з 01 липня 2017 року»;
  • цифри «з 01.05.2017 р.» замінити на «з 01.07 2017 р.» (рішення набуває чинності та вступає в дію з 01 липня 2017 року);
  • директору КП «Міськводоканал» (Стовба М.С.) довести до споживачів про зміни шляхом оприлюднення в газеті «Дубровицький вісник», начальнику організаційно-правового відділу (Столярець М.М.) оприлюднити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі Інтернет.переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!