Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЕПІДЕМІЯ КОРУ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ (+відео)

15 січня 2019 0

За словами медиків, це найгірша ситуація за останніх тридцять років у Рівненській області.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ГРИП НЕ ВІДСТУПАЄ!

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Це підтверджує ситуація в Україні: з початку минулого 2018 року кір діагностували у понад 30 тисяч людей.

Нещодавно був зафіксований смертельний випадок від цієї страшної інфекції дорослого чоловіка. 49-річний мешканець селища Квасилів помер у лікарні Клевані. Лікарі кажуть, найбільше недуга розповсюджується серед нещеплених осіб. Але вберегтися від кору можливо.

Також, до слова мешканець Квасилова 24 грудня 2018 року звернувся за медичною допомогою у рівненську районну лікарню, що у селищі Клевань. Чоловіка відразу госпіталізували у інфекційне відділення. Зі слів матері пацієнта, останній не був щеплений від кору. Кілька днів чоловік перебував у інфекційному відділенні, але краще йому не ставало. Стан погіршувався. Пацієнта перевели у реанімацію. Врятувати пацієнта не вдалось. Лікарі констатували смерть. Загиблому 49 років. Працював таксистом. У нього залишилось 2 дітей. Зі слів медиків, це перший летальний випадок дорослої людини від кору на Рівненщині за останні 30 років. Додають, у дорослих кір пробігає набагато важче ніж у дітей. З'являються ускладнення.

Тому вкотре просять всіх людей не ігнорувати вакцинацію, адже це єдиний шанс врятуватись.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!