Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ФРАКЦІЯ ПП «ВОЛЯ» ПРОВЕЛА ЗВІТ ПЕРЕД СВОЇМИ ВИБОРЦЯМИ

11 липня 2017 0

.Нещодавно депутати більшості фракцій Дубровицької міської ради прозвітували перед своїми виборцями за пророблену ними у минулому році роботу. Не стала й винятком фракція ПП «ВОЛЯ». Тож, пропонуємо вашій увазі звіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АКТИВНІСТЬ ДЕПУТАТІВ МІСЬКРАДИ


В результаті виборів 2015 року до Дубровицької міської ради 7-го скликання обрано 5 депутатів та створено депутатську фракцію ПП «ВОЛЯ» до складу якої входять:

Згідно ст. 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати беруть участь у засіданнях сесії міської ради, у діяльності низки комісій із вивчення різного роду проблем. Члени фракції активно обговорюють практично кожне питання порядку денного сесії і завжди мають свою чітку та виважену думку. За понад рік роботи фракція взяла активну участь у підготовці та скеруванні депутатських звернень та запитів:

 • до міського голови – 44;
 • структурним підрозділам міськвиконкому – 5;
 • голові РДА, райради – 2;
 • правоохоронним органам – 5.

Прийнято 9 рішень міської ради на депутатські запити, які стосуються конкретно піднятих проблем депутатами на округах, а саме:

 • облаштування автобусної зупинки на вул. Миру біля магазину «Копійка»;
 • поточний ремонт дорожнього покриття по вул. 8-го Березня, а також частини вулиці від міського ринку до вул. Б.Лясковців; ямкового ремонту по вул. Комунальній;
 • капітальний ремонт бу.№150 по вул. Миру та ремонт покрівлі будинку №24 по вул. Артеменка;
 • ремонт балкону кв.№14 у буд.№27 по вул. Грушевського, квартира на правах власності належить двом дітям-сиротам;
 • питання щодо запровадження додаткового рейсу маршрутки до вечірнього потягу вчасності на вихідні дні;
 • встановлення насосу для підвищення тиску води в будинку №27, 29, 31 по вул. Грушевського;
 • піднімали питання щодо асфальтування вул. Б. Хмельницького та Селиця;
 • ставили вимогу щодо ліквідації підтоплення ряду підвалів буд.№24 по вул. Артеменка, а також освітлення під'їздів буд. №24 та 26 по вул. Артеменка;
 • облаштування «лежачих поліцейських» на перехресті вул. Березова та Макарівська біля ЗОШ №3;
 • піднімали питання щодо встановлення обладнання, яке дозволило б черговому поліції мати доступ до камер спостереження у режимі онлайн.

Діючи в інтересах та на захист територіальної громади, з метою встановлення суворого контролю за бюджетними коштами та комунальним майном та ефективним їх використанням, управління і господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради фракцією депутатів було надано ряд звернень, які стосувались роботи КП «Будинкоуправління», КП «Міськводоканал», КП «Ринок», комунальної служби міста, а також дошкільних навчальних закладів. В результаті була створена комісія по перевірці з числа депутатів та представників громадськості.


Провівши перевірку комунальних підприємств було виявлено ряд порушень з боку керівників:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ БУДЕ ПОКАРАНО ВИННИХ?

КП «Ринок». Комісією за один ринковий день було зібрано коштів стільки, скільки керівник підприємства здавав за чотири ринкові дні. У штатному розписі були працівники, які жодного дня не працювали, а заробітна плата нараховувалась. На ремонт молочного павільйону списалось стільки коштів та матеріалів, що можна було б збудувати новий. За два дні прибирання території від снігу було витрачено 180 тис. грн. Цікаво те, що провівши перевірку з'ясувалось, що саме у той період снігу й не було. Керівник підприємства здав у оренду свій власний автомобіль підприємству яким керує, що вартувало підприємству збитків на 100 тис. грн. За результатами перевірки керівник КП «Ринок» був звільнений міським головою за власним бажанням. Не понісши жодного покарання за розкрадання коштів, а це за підрахунками комісії близько 2 млн. грн.

Фракція ПП «ВОЛЯ» подала звернення до правоохоронних органів на керівника підприємства щодо зловживань та міського голову про бездіяльність по даному факту. У результаті по обом фактам порушено кримінальні справи. Також, фракцією подано депутатське звернення на ім'я міського голови, щодо проведення повторної перевірки задля усунення порушень попереднього керівника виявлених проведеною перевіркою відповідної комісії. На депутатське звернення надійшла відповідь за підписом міського голови Богдана Микульського

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЯ: НА «ВЕЛИКОМУ БАЗАРІ» ПІСЛЯ ЧЕТВЕРГА – ПОВНО СМІТТЯ

Виконком міської ради розглянув Ваше депутатське звернення щодо перевірки тимчасовою депутатською комісією КП «Ринок» розглянуто.
У зв'язку із значним обсягом роботи по виконанню своїх обов'язків посадових осіб виконкому, які входять у склад комісії, перевірка КП «Ринок» планується провести у 3-му кварталі поточного року.

Сподіваємось, що ця перевірка матиме позитивні наслідки і комісія побачить хорошить результат роботи новопризначеного керівника КП «Ринок» Лосіка Юрія Євгеновича.


КП «Будинкоуправління». Коли дійшла черга перевірки цього комунального підприємства, розпочалося найцікавіше… Зі складу комісії вивели громадськість, керуючий активно розпочав перешкоджати деяким членам комісії в участі у перевірці. Зокрема, не надавати певних документів, які підлягають перевірці, допускав у своїй поведінці не лише неетичне ставлення та погрози, а й вдавався до фізичного насилля по відношенню до членів комісії, що змусило одного із членів комісії звертатись щодо цього до поліції. Деяким членам комісії не надали можливості належним чином провести перевірку. КП «Будинкоуправління» виявилося неприступною фортецею до якої громадськості та деяким депутатам доступу нема. Проте навіть при такій поверхневій перевірці нашим депутатам вдалося знайти ряд порушень, серед яких:

Неправомірна робота автомийки. За бюджетні кошти в сумі 260 тис. грн. було облаштовано приміщення для дезінфекції та миття контейнерів по збору ТПВ. Проте, мийка надає платні послуги населенню, але який дохід від послуг отримало підприємство і куди пішли ці кошти з'ясувати не вдалось. Ми неодноразово надавали не один депутатський запит на ім'я міського голови з простим запитанням: скільки заробила грошей автомийка і куди ці гроші витратили? Виявилось, що отримати відповідь неможливо, це таємниця. Також не вдалося з'ясувати яким чином використовувались впродовж багатьох років бюджетні кошт, які виділялись при Кузьмичу Адаму Леонідовичу

Нас дивує те, що ми не знайшли підтримку у депутатів інших фракцій розпочати свою депутатську діяльність провівши повний аудит роботи попередників та інвентаризацію майна та землі міста, адже ідучи на вибори багато хто з них засуджували і піддавали сумніву роботу А.Л. Кузьмича та його команди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КЕРУЮЧИЙ СЕРГІЙ СТОЛЯРЕЦЬ ВИЗНАВ КП «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ» ЗБИТКОВИМ

Після завершення перевірок фінансово-господарської діяльності підприємств депутатська фракція «ВОЛЯ» запропонувала об'єднати всі комунальні підприємства в одне, що дало б можливість зекономити кошти. Проте підтримкою колег-депутатів не заручилися. Зрозуміло, чим більше підприємств, тим більше можливостей для зловживань. Окрім того, нами було розроблено положення яке передбачає призначати керівників комунальних підприємств на конкурсних умовах і шляхом прозорості, де буде враховуватись думка громадськості. Депутати проголосували за це положення, його внесли до регуляторних актів, але міський голова на розгляд сесій й досі це положення не виніс


Земля. Всі знають, що в нашому місті земля дуже дорога тому, що її замало для населення. Ця ситуація склалася історично – навколо міста Дубровиця землі належали колгоспам с.Селець та с.Мочулище. Після розпаювання вони відійшли громадам зазначених сільських рад, а Дубровиця залишилась фактично ні з чим. Наша фракція неодноразово ставила перед міським головою вимогу щоб землі, особливо під комерційне використання виділяти на конкурсних умовах як у постійне користування, так і в оренду. Особливо, якщо це землі у центрі міста. Чому перевага, з невідомих причин, надається певним особам?

Ідучи на вибори ми декларували певні принципи у своїй політичній діяльності:

 • Прозорий бюджет. Мається на увазі відкритий доступ до данних про надходження та витрати з міського бюджету;
 • Інвентаризація майна та землі. Розподіл землі по принципу гласності та прозорості;
 • Звіт. Керівників комунальних підприємств, дошкільних закладів щодо використання бюджетних коштів.
 • Призначення. Керівників комунальних підприємств на основі відкритих кадрових конкурсів. Адже саме цей формат дозволяє залучити до роботи спеціалістів, які здатні ефективно виконувати свої обов'язки, а не призначатись на посади по партійній приналежності.
 • Підтримка. Спорту та обдарованої молоді, участь у соціальних проектах.

Отже вже півтора року ми йдемо задекларованим перед виборцями шляхом. Звичайно, він не всім до вподоби, а найбільше тим, хто землю хоче та й ще у центрі міста за просто так. Хто взяв з бюджету сотні тисяч гривень, а відзвітуватись як потратив, за якими розцінками закупив товар немає бажання, а також тим, хто користується комунальним майном у особистих цілях задля власного збагачення, тим, кому ми ставимо незручні запитання – чому дитячий майданчик коштує 150 тис. грн., а на встановлення декількох елементів майданчику витратили 60 тис. грн. з бюджету. Але не зважаючи ні на що, наша команда і надалі буде докладати максимум зусиль для вирішення вищеописаних проблем, а також інформувати наших виборців про результат роботи ради, фракції та партії вцілому…

Нам є над чим працювати, адже, як з'ясувалось після проведення звіту на округах, чимало проблем у місті ще лишаються невирішеними. До прикладу, на ввірених депутатам вулицях є проблеми, які не вирішувались десятиліттями і на даний час не вирішуються не зважаючи на численні звернення та зустрічі на особистому прийомі міського очільника.

Громадськість хвилює якість доріг, а в деяких випадках їхня відсутність як таких; високі комунальні тарифи та низька якість послуг; облаштування дитячих майданчиків не лише у центрі міста; капітальний ремонт багатоповерхових будинків; чистка водостічних канав; підтоплення каналізаційними стоками підвальних приміщень; капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення; перегляд ставок податку на нерухоме майно; облаштування тротуарних доріжок на вулицях, де їх ніколи не було та інше. Депутати готують ряд звернень та запитів стосовно порушених виборцями зауважень та пропозицій.

Перша пропозиція, яка надійде від депутатів фракції ПП «ВОЛЯ» стосуватиметься розроблення плану розбудови, благоустрою, капітального ремонту житлового фонду, доріг міста, створення медичних округів. У результаті, затверджений план дасть можливість розподіляти бюджетні кошти по принципу першочерговості вирішення проблеми аби «почути кожного».

Провівши звіти на округах, колеги-депутати теж почули проблеми та зауваження своїх виборців тому, сподіваємось, активно включатися у процес вирішення наболілих проблем не лише на окремо взятих округах, а у місті вцілому.

переглядів: 1K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!