Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГЕРОЯ З ЛЮТИНСЬКА НАГОРОДИЛИ ПОСМЕРТНО.

24 травня 2019 0

Нашого земляка Івана Борсука нагороджено посмертно.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ДУБРОВИЧЧИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ ІВАНОМ БОРСУКОМ

Указом Президента України від 17 травня 2019 року № 270/2019 "Про відзначення державними нагородами України" посмертно нагороджено Героя з с. Лютинськ ІВАНА БОРСУКА орденом "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІ ступеня.

Нагадаємо, що під час мобілізації Іван був призваний до лав Збройних Сил України в ІІІ хвилі. Військову службу проходив в період з серпня 2014 по січень 2016 року у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді. При виконанні бойових завдань проявив мужність та героїзм під час операцій в Дебальцеве, за що Указом Президента України від 26.02.2015 року був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ст., нагороджений також медаллю «Захисник Вітчизни», пам'ятною медаллю «128 ОГПБ військова розвідка», нагрудним знаком «Ветеран війни-УБД». В травні минулого року підписав контракт для проходження військової служби в 14 ОМБР.

І вже 29 червня 2018 року під час обстрілу в районі населеного пункту Попасна Донецької області отримав вогневе кульове поранення голови, внаслідок чого 8 липня 2018 року від отриманих поранень помер в Харківському військовому госпіталі.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!