Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГО «СИЛА ВОЛІ» НА ЧЕРГОВОМУ ТРЕНІНГУ «КИЇВСЬКОГО ДІАЛОГУ» У БРОДАХ

13 листопада 2017 0

Проект «Київський діалог» спільно з Міжнародним Фондом «Відродження» продовжують активно проводити заходи для громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування та бізнесу. Чергова порадня відбулася у місті Броди Львівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА КОНФЕРЕНЦІЇ ПРОЕКТУ «КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ» ВПЕРШЕ БУЛА ПРЕДСТАВЛЕНА ДУБРОВИЦЯ


Проходило навчання активістів Західної України у готелі «Європа», який відомий тим, що свого часу у ньому обідали президент України – Віктор Ющенко та Польщі – Лех Качинський.

Розпочалася порадня із презентації вже реалізованих проектів представниками Дрогобича і Бродів. Зокрема, Олег Дукас представив проект «Зелений ровер» – це успішне поєднання ідеї озеленення міста та популяризації велосипедного спорту. Були представлені і парки Дрогобича, які активісти, за підтримки «Київського діалогу», перетворили на особливе місце, де молодь активно проводить освітньо-культурні та розважальні заходи.

Експерт Дмитро Якимець у перший день порадні провів для активістів тренінг на тему «Лідерство і командобудування». Ця тема є дуже важливою для кожної громадської організації, адже від правильної побудови команди залежить ефективність діяльності. Окрім чітких теоретичних меседжів учасники отримали й цікаві практичні завдання.

Подбали організатори і про дозвілля гостей міста Броди – в програмі була передбачена весела гра «Показуха» або ж екскурсія містом, на вибір.

Наступного дня відбулося інтерактивне інтерв'ю із заступником міського голови міста Броди, який розповів про переваги і успіхи свого міста. Сам міський голова, на жаль, проігнорував «Київський діалог» у Бродах.

Після інтерв'ю відбулося ще два тренінги на тему «Зовнішня та внутрішня комунікація для громадських організацій» і «Ефективні переговори». Експерт Ростислав Коваль подбав про цікаві практичні завдання у рамках цих тренінгів, тому скучати на порадні не довелося нікому.

А завершилася порадня лекцією на тему «Культура і громада», яку прочитала учасникам Ірина Магдиш.

За результатами порадні кожен учасник отримав відповідні сертифікати.

Порадню у Бродах я вважаю одним із найбільш вдалих заходів, організованих «Київським діалогом». Було дуже цікаво і корисно. Інформація, важлива кожному з нас, була чітко структурована і зрозуміла, я впевнений, що кожній громадській організації отримані знання та навички стануть у нагоді. Я дуже хотів прийняти участь у тренінгу на тему командобудування, тому мені було дуже приємно брати участь у порадні у Бродах. – прокоментував захід голова ГО «СИЛА ВОЛІ» Роман Колюхов.переглядів: 929

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!