Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 70

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (70)
25-01-2019 08:42:47

Рая

Можливо то був золотий унітаз з резиденції Януковича ?????

оцінити:

8 7
24-01-2019 07:53:07

Вадим

Щоб Ви розуміли маштаби корупції Дубровицьких міських чиновників приведу приклад з їх "господарської діяльності"???В комунальному підприємстві "Домоуправління" Дубровицької міської ради ,в себе на підприємстві,встановлюють унітаз і за установку списують 12 тисяч бюджетних гривень???Скажіть то це нормально, міські чиновники геть розпоясалися .І це тільки один приклад ,а скільки таких подібних ???Виходить ,що директорів комунальних підприємств ніхто не контролює ,головне ,щоб вчасно конверти заносили.Чи не так ???

оцінити:

13 8
23-01-2019 17:49:51

Валентина

Як по ділу то міські чиновники ідуть в "Млин",як самим гужбанить то в "Галант".Якось так в них получається ні в тин ні в ворота.

оцінити:

13 7
23-01-2019 15:17:56

Рая

Вчора проходила повз площу ,немає ялинки і якось сумно стало .Сумно за наших міських чиновників ,яких ми годуємо ,а вони нас чумусь не бачать. Не хочуть бачіити вони і наших діток ,а тому ,що зажерлися. Відсутній в місті дієвий громадський контроль.Більше подхалімів розвелося.Для себе то вини вміють організувати св"ято .Вчора в ресторані гарцували ,що чуть другий етаж не завалився .В "Галанті" теж на Новий рік для себе організували шикарне застілля.Проте ,нашим дітям дати по гуліверу на відкритті Головної ялинки міста чомусь розуму не хватило.Так і живемо з року в рік.

оцінити:

17 11
22-01-2019 07:56:32

Спостерігач

Не знаю хто там з якими опитуваннями бігає по району но рейтинг такий : Тимошенко ,Зеленський ,Гриценко та велика армія потенційних виборців ,які ще не визначились.

оцінити:

16 3
21-01-2019 11:34:47

Микола

Що це за опитування по району . Бігають з листками опитування , пишуть ПІБ, рік народження, телефон, освіта, адреса??? Ніяких документів при собі і мовчки збирають конфідеційні дані. Де та ОПОРА і ПОЛІЦІЯ????

оцінити:

18 9
21-01-2019 08:15:51

і

Скажіть ,а то правда ,що наші міські чиновники відхватили великий відкат за ремонт дороги по вулиці Воробинській ?Того вона ймовірно і получилась бракованою .

оцінити:

21 14
18-01-2019 11:29:40

Валентина

В меровій "політичній конюшні "настояща ейфорія, вони здали інформацію " "Опорі" ,щоб та оформила ,як порушення ,що в районній раді на стіні повішали президенський нібито агітаційний плакат .Треба ж було перед Цетральним офісом партії прозвітуватись, Те ,що вони з міського бюджету фінансують своїх прихильників то "Опора " чомусь не бачить???А може скоріше не хоче бачити?То мер виходить ,що свій адмінресурс не використовує на користь своєї партії ???"Батьківщина" роками тільки і робить ,що збирає по Дубровиці сплетні в кого і що висить.Почніть спершу наводити порядок з себе .Те ,що сама корупційна міська рада на теренах Північних районів Полісся то вини не бачать.Ми ,що всі не в одниму місті живемо і людям очі не закриєш.

оцінити:

28 17
17-01-2019 15:46:30

Вадим

Тут явно" пахне" політичною корупцією.

оцінити:

27 18
17-01-2019 08:24:43

Адам Леонідович

Я ніколи і подумати не міг ,що ця оновлена "Батьківщиною" міська рада так за три роки себе скомпрометує.Вже зрозуміло ,що громадські активісти ,журналісти ,"Юристи" та "Вольовці" вивели Микульського та його оточення на "чисту воду". Вони стоять на порозі свого фінального кінця , чекаючи коли пролунає для них останній дзвінок .Все розумію,як ніхто , але фінансувати прихильників мерової партії з міського бюджету та ще на передодні Презеденських виборів не вписується в жодні існуючі рамки .Зразу це говорить про повну некомпетентність та бездіяльність виконавчого комітету Дубровицької міської ради та можливу злочинну недбалість секретаря виконавчого комітету ,яка по посаді готувала і виносила на розгляд такі політично, в першу чергу, вигідні меру рішення.

оцінити:

29 19

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!