Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 65

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
21-01-2019 11:34:47

Микола

Що це за опитування по району . Бігають з листками опитування , пишуть ПІБ, рік народження, телефон, освіта, адреса??? Ніяких документів при собі і мовчки збирають конфідеційні дані. Де та ОПОРА і ПОЛІЦІЯ????

оцінити:

3 2
21-01-2019 08:15:51

і

Скажіть ,а то правда ,що наші міські чиновники відхватили великий відкат за ремонт дороги по вулиці Воробинській ?Того вона ймовірно і получилась бракованою .

оцінити:

4 2
18-01-2019 11:29:40

Валентина

В меровій "політичній конюшні "настояща ейфорія, вони здали інформацію " "Опорі" ,щоб та оформила ,як порушення ,що в районній раді на стіні повішали президенський нібито агітаційний плакат .Треба ж було перед Цетральним офісом партії прозвітуватись, Те ,що вони з міського бюджету фінансують своїх прихильників то "Опора " чомусь не бачить???А може скоріше не хоче бачити?То мер виходить ,що свій адмінресурс не використовує на користь своєї партії ???"Батьківщина" роками тільки і робить ,що збирає по Дубровиці сплетні в кого і що висить.Почніть спершу наводити порядок з себе .Те ,що сама корупційна міська рада на теренах Північних районів Полісся то вини не бачать.Ми ,що всі не в одниму місті живемо і людям очі не закриєш.

оцінити:

14 6
17-01-2019 15:46:30

Вадим

Тут явно" пахне" політичною корупцією.

оцінити:

13 6
17-01-2019 08:24:43

Адам Леонідович

Я ніколи і подумати не міг ,що ця оновлена "Батьківщиною" міська рада так за три роки себе скомпрометує.Вже зрозуміло ,що громадські активісти ,журналісти ,"Юристи" та "Вольовці" вивели Микульського та його оточення на "чисту воду". Вони стоять на порозі свого фінального кінця , чекаючи коли пролунає для них останній дзвінок .Все розумію,як ніхто , але фінансувати прихильників мерової партії з міського бюджету та ще на передодні Презеденських виборів не вписується в жодні існуючі рамки .Зразу це говорить про повну некомпетентність та бездіяльність виконавчого комітету Дубровицької міської ради та можливу злочинну недбалість секретаря виконавчого комітету ,яка по посаді готувала і виносила на розгляд такі політично, в першу чергу, вигідні меру рішення.

оцінити:

15 8
16-01-2019 12:48:26

Юрист

Тут зараз питання в іншому , Ви можливо звернули увагу на те ,що нинішній міській раді уже не спішать надавати меценати - благодійники спонсорську допомогу .Відповідь одна, міська рада в особі Микульського втратила довіру в бізнесу .Про ,що це говорить,що нинішні міські чиновники скомпрометували роботу органу місцевого самоврядування і громада не розвивається ,не залучаються інвестиції не створюються нові робочі місця.Вони повинні були створити сервісний центр для міста та його жителів .Вони створили сервіс ,але тільки для себе та свого оточення .Що нинче роблять міські чиновники ,вони сидять в межах існуючого бюджету ,а він по нинішнім міркам не малий ,аж 14 міліонів гривень і тихенько його "пиляють" .Не можуть вони жити за одну зарплату .Ви заходили колись на їхній сайт .На чому вони піараться ,на тому ,що за наші гроші купили новий трактор ???Громада Вам платить за роботу грошові кошти і не малі чи не так ? Вони їх точно не відпрацьовують .Днями не знають чим себе заняти ,ходять то по партіях то по магазинах і так вони роками не" згинаючи спини " повністю відаються "служінню" громаді.Та ще для себе повстановлювали надумані та нічим не підтверджені особливі надбавки ? А для громади нічого путнього не зробили ,я маю на увазі в плані розвитку і не тільки ???Вони" банкрути " ,які втратили довіру і не тільки в бізнесу .Коли не вспіваєш в ногу з часом,пора уступати лижню.Давати дорогу молодим ,які хочуть і головне можуть працювати , щоб громада розвивалась ,а не плила по течеї,невідомо куди винесе, до якогось берега.

оцінити:

16 9
16-01-2019 08:58:59

Юрист

З благодійною допомогою це окрема історія з незовсім прозорої діяльності органів місцевого самоврядування в місті Дубровиця.Перший і найбільший благодійний внесок надійшов в Дубровицьку міську раду від відомого в регіоні благодійника -мецената Віктора Ничипоровича М"ялика в розмірі порядком 150 тисяч гривень на облаштування тротуару в центральній частині міста (міському парку) .Міські чиновники взяли налічку від благодійника і бігом, аж підстрибуючи від такого щастя, понесли в кармані кошти керівництву Дубровицького заводу будівельних матеріалів на бруківку.Потім вони під цей проект долучають інших підприємців міста та роблятль свого роду "мікс" змішуючи в цьому проекті і бюджетні кошти міської ради.Відповідно проконтролювати рух таких коштів стало неможливо ,що вигідно на руку і на лапу міським чиновникам .За попередніми даними в міську раду таких благодійних коштів надійшло порядком пів міліона гривень,які в становленому Законом порядку належним чином чиновниками міської ради свідомо оприбутковані і поставлені на облік по бухгалтерії не були.На даний час,це питання залишається відкритим ,я маю на увазі для правоохоронних органів і тільки вони можуть задокоментувати у встановленому Законом порядку факт можливих зловживань з боку чиновників Дубровицької міської ради.

оцінити:

17 10
15-01-2019 16:25:31

ГІСТЬ

Чи правда , що і благодійні допомоги ізчезли????? Біля Пасажу говорять, що добряче мер відхопив і ні копійки не попало на громаду??!!!!!!

оцінити:

21 10
15-01-2019 09:16:17

Вадим

Подумайте,навіщо ,як Ви кажете старий, проворовавшийся мер БПП та ще напередодні Президенських виборів ???В районній БПП своїх кадрів хватає,молодих ,перспективних та не заплямованих.Мер хай і дальше оспівує з бабами та"прославляє" свою "Батьківщину",сидить на фінансових потоках (відкатах ), дальше торгує з Лосіком на ринку місцями ,роздає своїм з ким служив паркову зону ,міські пляжі ,землі акреаційного призначення , дороги загального користування віддає у приватну власність ,обнімається з Сарненськими Арм"янами за браковану дорогу по вулиці Воробинській за півтора міліона марно потрачених бюджетних коштів,до слова,нашиш з вами коштів ,торгує з Столярцем на пару піском з кар"єру поблизу села Берестя ,миють на автомийці автомобілі ,стірають коври та ділять налічку по лісопосадках ,як їхати на Бережки .Під замовлення ,піднімати для бізнесу найвищі в регіоні податки ,встановлювати для населення драконівські нічим необгрунтовані тарифи .Так ,що меру є чим займатися ,треба все проконтролювати ,щоб мімо свого карману бодай не пройшло.

оцінити:

22 13
12-01-2019 16:56:23

Виборець Полісся

З такими резонансними викритями скоро Микульський може очолити і міську БПП (шутка ,а може і ні ) .

оцінити:

25 15

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!