Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 65

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
11-01-2019 08:56:48

Експерт

Дописувач "Марія" ставила питання "скільки бабулей зайшло в міську раду за позитивне вирішення міськими чиновниками питання по землі в центрі міста ,скоріше відомої,як територія "Райагрохіму" ?Відповідаю ,що згідно неписаних ніде правил - це десять відсотків від заявленої ринкової вартості землі .Така ринкова вартість землі "Райагрохіму" на той час(розпал бурштинової лихорадки) склала порядком 500 тисяч доларів США .Знаю ,що до Києва їздили з Ваших країв хловці в" чоботах", їм озвучили суму ,що за 470 готові віддати. Відповідно ,Вашим міським чиновникам зайшла сума в розмірі не менше 50 тисяч звісно ,що американських доларів.Дане питання неодноразово пробували вирішити ще при попередньому міському голові, но він на цю земельну оборутку з відомих тільки йому причин не пішов.Звісно ,що нинішні ваші міські чиновники дещо перестаралися давши приватизувати навіть дорогу загального користування та частину землі акреаційного призначення.Американські долари зробили свою "чорну" справу.Про інтереси Вашої громади в цьому випадку,я взагалі мовчу.

оцінити:

28 15
10-01-2019 19:28:49

Адам Леонідович

Що "старий" проворовався ,а на мене ,як цілим кодлом мемуари в прокуратуру писали ,уже забули???

оцінити:

28 21
04-01-2019 19:57:29

Знайомий

А я про що там нижче писав? Це ж система, в якій беруть участь всі ті хто при владі. В нашій країні це вже аксіома: якщо не ходиш біля влади - там всі злодії, як тільки став входящим туди - то все нормально, але для інших стаєш злодієм. ТОму висновок один: від перестановки доданків сума не міняється. Але по Микульському - можо воно й так, але якщо "не пойман то и не вор".

оцінити:

29 28
04-01-2019 18:01:18

дубровичанин

Ви праві! "ЮРИСТ"!!!! Ця команда "червоного сердечка" , як був Кузьмич мером бігали по всім правоохороним органам районим, обласним і де тільки вони не були з Ляшками. Писали і за фасад і тарифи, пісок і т.д. - папки скарг в різні інстанціі. Обливали брудом Кузьмича як хотіли!!! Якби Кузьмич йшов разом з Андрусенком на вибори, то не Микульськог не було б. А ви Воля не допрацювали - у вас є гарні депутати, про що не скажеш про "сердечка - слабаки і скоро програють .

оцінити:

39 20
04-01-2019 08:21:21

Юрист

Коли Микульський формував новий склад Дубровицької міської ради і залишив Сергія Столярця (названого батька всіх корупційних схем) вже тоді було зрозуміло в якому форматі буде працювати" оновлена "міська рада.Навіщо видумувати колесо ,коли воно уже придумано до Вас ,так розцінив ситуацію навколо міської ради кадровий військовий -новоспечений мер Микульський .Він , фактично з першого дня ,почав контролювати існуючі,започатковані ще при Кузьмичу ,випробувані на практиці, фінансові потоки ,попростому говорячи ,щоб не пройшло поза меровим карманом.Одним із основних джерел незаконного збагачення міських чиновників є бюджет ,в рамках якого вони і працюють.Навіщо залучати інвестиції ,створювати для себе лишні проблеми ,їм хватає і існуючих 14 міліонів гривень коло яких можна небідно роками житиСам механізм простий ,наприклад Столярцю -директору КП "Будинкоуправління" на облаштування кімнати (битовки) виділили з міського бюджету 100 тисяч гривень .Звісно ,що матеріали Столярець брав через свій приватний магазин будівельних матеріалів (ціни він коректував сам,матеріали по якості та об"єму теж),а уже відкат розділив .Вот Вам і весь" корупційний ланцюг " .А Ви скажете ,яким боком мер ,а самим прямим ,що Столярець цю суму би не получив і не закупляв будівельні матеріали через свій приватний магазин , в декілька разів, штучно завищених цінах ,а змушений був закупляти в приватного підприємця ,свого конкурента на всім відомій" Бані "де ціни в декілька разів дешевші на ті самі товари, а по якості можливо і кращі.Но це не наш випадок ,міські чиновники на одну зарплату жити в Україні не можуть.В такому форматі працюють і інші директори комунальних підприємств міської ради , приносячи міським чиновникам бариші.Зрозуміло ,що зараз говорити про якусь там чесність міських чиновників недоречно .Вони такі ,як і Всі в Україні "чесні" і "дбають" про свій народ.А ми дивуємося ,чого ми так живемо .чого нашим діткам на відкритті Головної ядинки міста не дали міські чиновники гулівера за одну гривню.А навіщо давати ,батьки і самі куплять ,так розцінили наші міські чиновники .Одним словом -ситий голодному не товариш.

оцінити:

42 22
03-01-2019 13:13:05

Марія

Доповнення до попередньої публікації ,мер Здолбунова уже прозвітувався перед громадою за рік своєї роботи .Хай наш мер прозвітується перед громадою на центральній площі міста,як він потратив півтора міліона на браковану дорогу по вулиці Воробинській ,чого він не оприбуткував пів міліона гривень спонсорської допомоги отриманої від бізнесу ,як він розпорядився з гектарами землі в центрі міста (територія Райагрохіму") віддавши Київському бізнесмену Малишевському ,чому по шість соток було не дати тим же воїнам АТО,що хлопці не заслужили?Головне ,що про себе незабув прихопивши земельку затисавшись в списки АТОВЦІВ.Чого було встановлено для бізнесу найвищі в регіоні податки , хто затверджував такі тарифи на вивезення твердих побутових відходів ,майже в п"ять разів вищими ніж в Сарнах .В чому Ми всі так провенились перед зажерливими міськими чиновниками.

оцінити:

42 23
03-01-2019 09:07:07

Марія

Вчора по телефону розмовляла з родичкою з Здолбунова ,її дочка працює в міській раді.Питаю ,як там в неї справи,каже ,що уже другий день підряд, разом з міським головою Здолбунова , розвозить по місту Новорічні та Різдв"яні подарунки для дітей воїнів АТО .В мене запитання від громади ,що робить взагалі наш Дубровицький мер ?То в мерії не знайшлося гривні на гулівера для наших діток при відкритті ,як Ви кажете "Головної ялинки міста" ???Мер тільки себе править,в списки АТОШників записався і отримати земельку не забув,а привітати їхніх дітей чомусь забув ?Взагалі цікаво получається в нашій мерії . Їх не тільки треба в політичному плані переформатувати ,їх треба взагалі розігнати ,треба дати дорогу молодим ,які хочуть працювати на благо громади ,залучати для міста інвестиції ,впроваджувати нові технології ,а не набивати кармани і сидіти на готових бюджетних коштах,як роками роблять нинішні поки,що наші міські чиновники.

оцінити:

45 26
02-01-2019 09:26:47

Вадим

Дубровицька міська рада погрязла в корупції і здирництві ,а Ви " Знайомий" будете говорити ,що в Микульського електорат ого-го - це скоріше пшик і ще раз пшик, тим застарілим ілюзіям ,якими плекається і тішиться місцева "Батьківщина" .Микульський з першого дня, очолив і приумножив корупційні ланцюги започатковані ще Кузьмичем та Столярцем .Столярець по суті є "батьком" тих корупційних схем ,які успішно по сьогоднішній день працюють в Дубровицькій міській раді і служать для збагачення міських чиновників.Микульський і малий та середній бізнес поставив на "коліна" встановивши ,ще в 2016 році найбільші в регіоні податки , загнавши їх в суди,тих ,які були не згідні з свавіллям міських чиновників. Микульський по суті встановив податковий та тарифний геноцид в місті Дубровиця.Тариф на вивезення твердих побутових відходів майже в п"ять разів вищий чим в наших сусідах Сарнах?В міській раді просто за так і без протаже нічого не вирішиш то це не здирництво????Окремі тільки вхожі в міську раду можуть вирішити по суті те чи інше питання ? То це Ви рахуєте нормально, "прозоро" працюють міські чиновники ?Про яку зараз можна говорити таку" ого" електоральну підтримку мера .Люди в більшості думають ,як нагодувати сім"ю,заплатити встановлені мером захмарні податки та штучно надуті комунальні послуги .Якщо хтось,у свій час, по своїй наївності і голосував за Микульського то це не значить ,що він чи вони, побіжать на майбутніх Президенських виборах голосувати за Юлю.Мер по суті проворовався і про якусь підтримку говорити зараз дуже передчасно.Як говорять ,поживем побачим.

оцінити:

50 26
31-12-2018 12:39:47

ІРИНА

Навіть сама Валентина Степанівна до депутатства платила Столярцю за пісок -500 гривень ,на той час.Що не так ?Чи Ви Валентина Степанівна можливо забкули ?То це ,що не згадані "тіньові кошти" ?Скажіть ,а що на сьогоднішній день помінялось.А нічого.напревеликий жаль.

оцінити:

55 28
31-12-2018 11:11:59

Марія

Цікаво ,скільки бабулей зайшло в міську раду за позитивне вирішення питання по землі "Райагрохіму" ????

оцінити:

52 28

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!