Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 70

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (70)
16-01-2019 12:48:26

Юрист

Тут зараз питання в іншому , Ви можливо звернули увагу на те ,що нинішній міській раді уже не спішать надавати меценати - благодійники спонсорську допомогу .Відповідь одна, міська рада в особі Микульського втратила довіру в бізнесу .Про ,що це говорить,що нинішні міські чиновники скомпрометували роботу органу місцевого самоврядування і громада не розвивається ,не залучаються інвестиції не створюються нові робочі місця.Вони повинні були створити сервісний центр для міста та його жителів .Вони створили сервіс ,але тільки для себе та свого оточення .Що нинче роблять міські чиновники ,вони сидять в межах існуючого бюджету ,а він по нинішнім міркам не малий ,аж 14 міліонів гривень і тихенько його "пиляють" .Не можуть вони жити за одну зарплату .Ви заходили колись на їхній сайт .На чому вони піараться ,на тому ,що за наші гроші купили новий трактор ???Громада Вам платить за роботу грошові кошти і не малі чи не так ? Вони їх точно не відпрацьовують .Днями не знають чим себе заняти ,ходять то по партіях то по магазинах і так вони роками не" згинаючи спини " повністю відаються "служінню" громаді.Та ще для себе повстановлювали надумані та нічим не підтверджені особливі надбавки ? А для громади нічого путнього не зробили ,я маю на увазі в плані розвитку і не тільки ???Вони" банкрути " ,які втратили довіру і не тільки в бізнесу .Коли не вспіваєш в ногу з часом,пора уступати лижню.Давати дорогу молодим ,які хочуть і головне можуть працювати , щоб громада розвивалась ,а не плила по течеї,невідомо куди винесе, до якогось берега.

оцінити:

29 20
16-01-2019 08:58:59

Юрист

З благодійною допомогою це окрема історія з незовсім прозорої діяльності органів місцевого самоврядування в місті Дубровиця.Перший і найбільший благодійний внесок надійшов в Дубровицьку міську раду від відомого в регіоні благодійника -мецената Віктора Ничипоровича М"ялика в розмірі порядком 150 тисяч гривень на облаштування тротуару в центральній частині міста (міському парку) .Міські чиновники взяли налічку від благодійника і бігом, аж підстрибуючи від такого щастя, понесли в кармані кошти керівництву Дубровицького заводу будівельних матеріалів на бруківку.Потім вони під цей проект долучають інших підприємців міста та роблятль свого роду "мікс" змішуючи в цьому проекті і бюджетні кошти міської ради.Відповідно проконтролювати рух таких коштів стало неможливо ,що вигідно на руку і на лапу міським чиновникам .За попередніми даними в міську раду таких благодійних коштів надійшло порядком пів міліона гривень,які в становленому Законом порядку належним чином чиновниками міської ради свідомо оприбутковані і поставлені на облік по бухгалтерії не були.На даний час,це питання залишається відкритим ,я маю на увазі для правоохоронних органів і тільки вони можуть задокоментувати у встановленому Законом порядку факт можливих зловживань з боку чиновників Дубровицької міської ради.

оцінити:

29 21
15-01-2019 16:25:31

ГІСТЬ

Чи правда , що і благодійні допомоги ізчезли????? Біля Пасажу говорять, що добряче мер відхопив і ні копійки не попало на громаду??!!!!!!

оцінити:

33 21
15-01-2019 09:16:17

Вадим

Подумайте,навіщо ,як Ви кажете старий, проворовавшийся мер БПП та ще напередодні Президенських виборів ???В районній БПП своїх кадрів хватає,молодих ,перспективних та не заплямованих.Мер хай і дальше оспівує з бабами та"прославляє" свою "Батьківщину",сидить на фінансових потоках (відкатах ), дальше торгує з Лосіком на ринку місцями ,роздає своїм з ким служив паркову зону ,міські пляжі ,землі акреаційного призначення , дороги загального користування віддає у приватну власність ,обнімається з Сарненськими Арм"янами за браковану дорогу по вулиці Воробинській за півтора міліона марно потрачених бюджетних коштів,до слова,нашиш з вами коштів ,торгує з Столярцем на пару піском з кар"єру поблизу села Берестя ,миють на автомийці автомобілі ,стірають коври та ділять налічку по лісопосадках ,як їхати на Бережки .Під замовлення ,піднімати для бізнесу найвищі в регіоні податки ,встановлювати для населення драконівські нічим необгрунтовані тарифи .Так ,що меру є чим займатися ,треба все проконтролювати ,щоб мімо свого карману бодай не пройшло.

оцінити:

31 24
12-01-2019 16:56:23

Виборець Полісся

З такими резонансними викритями скоро Микульський може очолити і міську БПП (шутка ,а може і ні ) .

оцінити:

34 26
11-01-2019 08:56:48

Експерт

Дописувач "Марія" ставила питання "скільки бабулей зайшло в міську раду за позитивне вирішення міськими чиновниками питання по землі в центрі міста ,скоріше відомої,як територія "Райагрохіму" ?Відповідаю ,що згідно неписаних ніде правил - це десять відсотків від заявленої ринкової вартості землі .Така ринкова вартість землі "Райагрохіму" на той час(розпал бурштинової лихорадки) склала порядком 500 тисяч доларів США .Знаю ,що до Києва їздили з Ваших країв хловці в" чоботах", їм озвучили суму ,що за 470 готові віддати. Відповідно ,Вашим міським чиновникам зайшла сума в розмірі не менше 50 тисяч звісно ,що американських доларів.Дане питання неодноразово пробували вирішити ще при попередньому міському голові, но він на цю земельну оборутку з відомих тільки йому причин не пішов.Звісно ,що нинішні ваші міські чиновники дещо перестаралися давши приватизувати навіть дорогу загального користування та частину землі акреаційного призначення.Американські долари зробили свою "чорну" справу.Про інтереси Вашої громади в цьому випадку,я взагалі мовчу.

оцінити:

36 25
10-01-2019 19:28:49

Адам Леонідович

Що "старий" проворовався ,а на мене ,як цілим кодлом мемуари в прокуратуру писали ,уже забули???

оцінити:

37 32
04-01-2019 19:57:29

Знайомий

А я про що там нижче писав? Це ж система, в якій беруть участь всі ті хто при владі. В нашій країні це вже аксіома: якщо не ходиш біля влади - там всі злодії, як тільки став входящим туди - то все нормально, але для інших стаєш злодієм. ТОму висновок один: від перестановки доданків сума не міняється. Але по Микульському - можо воно й так, але якщо "не пойман то и не вор".

оцінити:

36 41
04-01-2019 18:01:18

дубровичанин

Ви праві! "ЮРИСТ"!!!! Ця команда "червоного сердечка" , як був Кузьмич мером бігали по всім правоохороним органам районим, обласним і де тільки вони не були з Ляшками. Писали і за фасад і тарифи, пісок і т.д. - папки скарг в різні інстанціі. Обливали брудом Кузьмича як хотіли!!! Якби Кузьмич йшов разом з Андрусенком на вибори, то не Микульськог не було б. А ви Воля не допрацювали - у вас є гарні депутати, про що не скажеш про "сердечка - слабаки і скоро програють .

оцінити:

48 31
04-01-2019 08:21:21

Юрист

Коли Микульський формував новий склад Дубровицької міської ради і залишив Сергія Столярця (названого батька всіх корупційних схем) вже тоді було зрозуміло в якому форматі буде працювати" оновлена "міська рада.Навіщо видумувати колесо ,коли воно уже придумано до Вас ,так розцінив ситуацію навколо міської ради кадровий військовий -новоспечений мер Микульський .Він , фактично з першого дня ,почав контролювати існуючі,започатковані ще при Кузьмичу ,випробувані на практиці, фінансові потоки ,попростому говорячи ,щоб не пройшло поза меровим карманом.Одним із основних джерел незаконного збагачення міських чиновників є бюджет ,в рамках якого вони і працюють.Навіщо залучати інвестиції ,створювати для себе лишні проблеми ,їм хватає і існуючих 14 міліонів гривень коло яких можна небідно роками житиСам механізм простий ,наприклад Столярцю -директору КП "Будинкоуправління" на облаштування кімнати (битовки) виділили з міського бюджету 100 тисяч гривень .Звісно ,що матеріали Столярець брав через свій приватний магазин будівельних матеріалів (ціни він коректував сам,матеріали по якості та об"єму теж),а уже відкат розділив .Вот Вам і весь" корупційний ланцюг " .А Ви скажете ,яким боком мер ,а самим прямим ,що Столярець цю суму би не получив і не закупляв будівельні матеріали через свій приватний магазин , в декілька разів, штучно завищених цінах ,а змушений був закупляти в приватного підприємця ,свого конкурента на всім відомій" Бані "де ціни в декілька разів дешевші на ті самі товари, а по якості можливо і кращі.Но це не наш випадок ,міські чиновники на одну зарплату жити в Україні не можуть.В такому форматі працюють і інші директори комунальних підприємств міської ради , приносячи міським чиновникам бариші.Зрозуміло ,що зараз говорити про якусь там чесність міських чиновників недоречно .Вони такі ,як і Всі в Україні "чесні" і "дбають" про свій народ.А ми дивуємося ,чого ми так живемо .чого нашим діткам на відкритті Головної ядинки міста не дали міські чиновники гулівера за одну гривню.А навіщо давати ,батьки і самі куплять ,так розцінили наші міські чиновники .Одним словом -ситий голодному не товариш.

оцінити:

50 33

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!