Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 70

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (70)
03-01-2019 13:13:05

Марія

Доповнення до попередньої публікації ,мер Здолбунова уже прозвітувався перед громадою за рік своєї роботи .Хай наш мер прозвітується перед громадою на центральній площі міста,як він потратив півтора міліона на браковану дорогу по вулиці Воробинській ,чого він не оприбуткував пів міліона гривень спонсорської допомоги отриманої від бізнесу ,як він розпорядився з гектарами землі в центрі міста (територія Райагрохіму") віддавши Київському бізнесмену Малишевському ,чому по шість соток було не дати тим же воїнам АТО,що хлопці не заслужили?Головне ,що про себе незабув прихопивши земельку затисавшись в списки АТОВЦІВ.Чого було встановлено для бізнесу найвищі в регіоні податки , хто затверджував такі тарифи на вивезення твердих побутових відходів ,майже в п"ять разів вищими ніж в Сарнах .В чому Ми всі так провенились перед зажерливими міськими чиновниками.

оцінити:

50 34
03-01-2019 09:07:07

Марія

Вчора по телефону розмовляла з родичкою з Здолбунова ,її дочка працює в міській раді.Питаю ,як там в неї справи,каже ,що уже другий день підряд, разом з міським головою Здолбунова , розвозить по місту Новорічні та Різдв"яні подарунки для дітей воїнів АТО .В мене запитання від громади ,що робить взагалі наш Дубровицький мер ?То в мерії не знайшлося гривні на гулівера для наших діток при відкритті ,як Ви кажете "Головної ялинки міста" ???Мер тільки себе править,в списки АТОШників записався і отримати земельку не забув,а привітати їхніх дітей чомусь забув ?Взагалі цікаво получається в нашій мерії . Їх не тільки треба в політичному плані переформатувати ,їх треба взагалі розігнати ,треба дати дорогу молодим ,які хочуть працювати на благо громади ,залучати для міста інвестиції ,впроваджувати нові технології ,а не набивати кармани і сидіти на готових бюджетних коштах,як роками роблять нинішні поки,що наші міські чиновники.

оцінити:

53 37
02-01-2019 09:26:47

Вадим

Дубровицька міська рада погрязла в корупції і здирництві ,а Ви " Знайомий" будете говорити ,що в Микульського електорат ого-го - це скоріше пшик і ще раз пшик, тим застарілим ілюзіям ,якими плекається і тішиться місцева "Батьківщина" .Микульський з першого дня, очолив і приумножив корупційні ланцюги започатковані ще Кузьмичем та Столярцем .Столярець по суті є "батьком" тих корупційних схем ,які успішно по сьогоднішній день працюють в Дубровицькій міській раді і служать для збагачення міських чиновників.Микульський і малий та середній бізнес поставив на "коліна" встановивши ,ще в 2016 році найбільші в регіоні податки , загнавши їх в суди,тих ,які були не згідні з свавіллям міських чиновників. Микульський по суті встановив податковий та тарифний геноцид в місті Дубровиця.Тариф на вивезення твердих побутових відходів майже в п"ять разів вищий чим в наших сусідах Сарнах?В міській раді просто за так і без протаже нічого не вирішиш то це не здирництво????Окремі тільки вхожі в міську раду можуть вирішити по суті те чи інше питання ? То це Ви рахуєте нормально, "прозоро" працюють міські чиновники ?Про яку зараз можна говорити таку" ого" електоральну підтримку мера .Люди в більшості думають ,як нагодувати сім"ю,заплатити встановлені мером захмарні податки та штучно надуті комунальні послуги .Якщо хтось,у свій час, по своїй наївності і голосував за Микульського то це не значить ,що він чи вони, побіжать на майбутніх Президенських виборах голосувати за Юлю.Мер по суті проворовався і про якусь підтримку говорити зараз дуже передчасно.Як говорять ,поживем побачим.

оцінити:

57 37
31-12-2018 12:39:47

ІРИНА

Навіть сама Валентина Степанівна до депутатства платила Столярцю за пісок -500 гривень ,на той час.Що не так ?Чи Ви Валентина Степанівна можливо забкули ?То це ,що не згадані "тіньові кошти" ?Скажіть ,а що на сьогоднішній день помінялось.А нічого.напревеликий жаль.

оцінити:

62 39
31-12-2018 11:11:59

Марія

Цікаво ,скільки бабулей зайшло в міську раду за позитивне вирішення питання по землі "Райагрохіму" ????

оцінити:

59 39
31-12-2018 10:16:50

Рая

За Микульського навіть деякі однопартійці з місцевої "Батьківщини" не будуть голосувати коли взнали ,що він купив в Києві квартиру і має на зупинці бізнес-ЗАДАВИЛА "ЖАБА".

оцінити:

58 40
31-12-2018 09:55:44

Борис

Можливо і до другого "тіневого" комунального підприємства Дубровицької міської ради Микульський немає ніякого відношення -це КП "Дубровицький ринок " ?За попередніми оцінками сума необлікованих "тіневих коштів " складає !,5-2 тисячі гривень кожного четверга .По весні ,коли продають розсаду і не тільки , 3-5 тисяч гривень.Це стало можливіим із-за відсутності паспортизації ринку та безконтрольності за роботою цього комунального підприємства з боку депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради.До слова по всій Рівненській області тільки в Дубровиці ціленаправлено не проведена паспортизація ринку ,що створює передумови для зловживань міським чиновникам. По суті ринок став особистою " кормушкою "Микульського та Лосіка ,яка іде на так звані "представницькі витрати".Громада меру оплачує розмови по телефону ,його власний автомобіль знаходиться в оренді міської ради на повному "все включено" ,одним словом Генсек Брежнєв.

оцінити:

54 38
30-12-2018 20:48:09

ГІСТЬ

я тільки одне наблюдав , як мер звітував в клубі, то назбирав єдіномішлєніков цілий зал і навряд чи хто його переможе. І до мікрофона не всім дали добитися... ось

оцінити:

53 39
30-12-2018 12:57:18

Знайомий

Для Бориса. Ну запитаю і мені дадуть відповідь - 0. І що далі? Написати на Микульського в міліцію? Смішно, бо прямого відношення Микульский до того карєру немає, бо як Ви пишете - його територія підпрядковується комунальному підприємству. Думать і придумувать тут можна багато чого, але в міліцію треба конкретні факти. А це я ще раз кажу що недоказуємо.
Для Вадима. Погано Ви читаєте мої коментарі. Раніше я давав прогноз стосовно всієї України, а не Дубровиці. Але вже якщо так звертаєте увагу на мої припущення, то я впевнений, що Юля виграє в Дубровиці, а в цілому по району Порошенко.

оцінити:

51 45
29-12-2018 21:57:14

Селянин

А скільки за ті "тіньові кошти" можна було купити для діток гуліверів ,наверно вагон .

оцінити:

51 40

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!