Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 65

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
31-12-2018 10:16:50

Рая

За Микульського навіть деякі однопартійці з місцевої "Батьківщини" не будуть голосувати коли взнали ,що він купив в Києві квартиру і має на зупинці бізнес-ЗАДАВИЛА "ЖАБА".

оцінити:

51 29
31-12-2018 09:55:44

Борис

Можливо і до другого "тіневого" комунального підприємства Дубровицької міської ради Микульський немає ніякого відношення -це КП "Дубровицький ринок " ?За попередніми оцінками сума необлікованих "тіневих коштів " складає !,5-2 тисячі гривень кожного четверга .По весні ,коли продають розсаду і не тільки , 3-5 тисяч гривень.Це стало можливіим із-за відсутності паспортизації ринку та безконтрольності за роботою цього комунального підприємства з боку депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради.До слова по всій Рівненській області тільки в Дубровиці ціленаправлено не проведена паспортизація ринку ,що створює передумови для зловживань міським чиновникам. По суті ринок став особистою " кормушкою "Микульського та Лосіка ,яка іде на так звані "представницькі витрати".Громада меру оплачує розмови по телефону ,його власний автомобіль знаходиться в оренді міської ради на повному "все включено" ,одним словом Генсек Брежнєв.

оцінити:

47 27
30-12-2018 20:48:09

ГІСТЬ

я тільки одне наблюдав , як мер звітував в клубі, то назбирав єдіномішлєніков цілий зал і навряд чи хто його переможе. І до мікрофона не всім дали добитися... ось

оцінити:

46 28
30-12-2018 12:57:18

Знайомий

Для Бориса. Ну запитаю і мені дадуть відповідь - 0. І що далі? Написати на Микульського в міліцію? Смішно, бо прямого відношення Микульский до того карєру немає, бо як Ви пишете - його територія підпрядковується комунальному підприємству. Думать і придумувать тут можна багато чого, але в міліцію треба конкретні факти. А це я ще раз кажу що недоказуємо.
Для Вадима. Погано Ви читаєте мої коментарі. Раніше я давав прогноз стосовно всієї України, а не Дубровиці. Але вже якщо так звертаєте увагу на мої припущення, то я впевнений, що Юля виграє в Дубровиці, а в цілому по району Порошенко.

оцінити:

45 33
29-12-2018 21:57:14

Селянин

А скільки за ті "тіньові кошти" можна було купити для діток гуліверів ,наверно вагон .

оцінити:

44 29
29-12-2018 10:58:56

Борис

Для "Знайомого".Ви ,як і всі жителі міста Дубровиця по Закону маєте право отримати публічну інформацію від міських чиновників ,яка напряму стосується діяльності органів місцевого самоврядування.Запитайте у міських чиновників скільки надійшло коштів в міський бюджет за останні три роки від реалізації піску з кар"єру поблизу села Берестя Дубровицького району ,територія якого знаходиться і підпорядкована директору комунального підприємства Дубровицької міської ради Столярцю .За різними оцінками "тіньові кошти" від продажі населенню району піску з кар"єру поблизу села Берестя складають 600-700 тисяч гривень на рік . Де діваються кошти ??і не малі по нинішніх мірках .

оцінити:

45 29
29-12-2018 08:52:22

Вадим

Якщо не помиляюсь , ще декілька місяців назад ,у Вас "Знайомий" були зовсім інші прогнози ?Що так все змінилося?

оцінити:

44 29
29-12-2018 08:48:05

Вадим

А Ви не думаєте про те ,що меру дали ціленаправлено провороватися ,а тепер з нього будуть "вити верьовки" . Мер ,як "слабка" так і сильна сторона "Батьківщини" .Забравши з "Батьківщини" Микульського на виборах в Дубровицькому районі можна ставити жирну крапку.Думаєте ,що це тільки Ми так розмишляємо.Переформатування міської ради це і є одним з речагів впливу ,другим буде вибори до ОТГ.

оцінити:

46 29
28-12-2018 22:07:16

дубровичанин

Така гарна ялинка - а які не гарні коментарі!!! Вже давно взяли за правило мери "купляти " ялинку на територіі міста . Зникали ялинки на Новій, біля шкіл , на залізничному вокзалі, а цього року біля водоканалу !!!.... Є погодження виконкому на зрізання таких багаторічних красунь.????? Перевірив питання виконкому і щось не пахне хвоєю там.... а як на це дивиться екологічна інспекція ???? .... багато зрізано, а насаджень немає!!!!! чи будуть "рускіє берьози"????....і те, що садили на десятки тисяч гривень в центрі - "корова язиком злизала" !!!!!може камери покажуть де все ділося і скільки списали???

оцінити:

47 29
28-12-2018 14:37:38

Знайомий

Ну і ще в додаток до свого коментаря! По-перше, говорити про те, що міськрада все робиь за відкати може тільки той хто не у "кормушки", по-друге, якщо ті хто це говорить стануть на їхнє місце, то вони тим самим будуть займатись. Чому? А тому що це система. Тим більше вона ніким недоказуєма!!!!!! У нас в Україні так на усіх рівнях. Це система і крапка.
Ну і як варіант доказу того, що у микульського електорат ще огогого побачите на виборах президента. Мій прогноз - Юля в Дубровиці переможе, а це значить що й микульський перемагає.

оцінити:

33 41

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!