Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 70

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (70)
29-12-2018 10:58:56

Борис

Для "Знайомого".Ви ,як і всі жителі міста Дубровиця по Закону маєте право отримати публічну інформацію від міських чиновників ,яка напряму стосується діяльності органів місцевого самоврядування.Запитайте у міських чиновників скільки надійшло коштів в міський бюджет за останні три роки від реалізації піску з кар"єру поблизу села Берестя Дубровицького району ,територія якого знаходиться і підпорядкована директору комунального підприємства Дубровицької міської ради Столярцю .За різними оцінками "тіньові кошти" від продажі населенню району піску з кар"єру поблизу села Берестя складають 600-700 тисяч гривень на рік . Де діваються кошти ??і не малі по нинішніх мірках .

оцінити:

52 40
29-12-2018 08:52:22

Вадим

Якщо не помиляюсь , ще декілька місяців назад ,у Вас "Знайомий" були зовсім інші прогнози ?Що так все змінилося?

оцінити:

51 40
29-12-2018 08:48:05

Вадим

А Ви не думаєте про те ,що меру дали ціленаправлено провороватися ,а тепер з нього будуть "вити верьовки" . Мер ,як "слабка" так і сильна сторона "Батьківщини" .Забравши з "Батьківщини" Микульського на виборах в Дубровицькому районі можна ставити жирну крапку.Думаєте ,що це тільки Ми так розмишляємо.Переформатування міської ради це і є одним з речагів впливу ,другим буде вибори до ОТГ.

оцінити:

53 40
28-12-2018 22:07:16

дубровичанин

Така гарна ялинка - а які не гарні коментарі!!! Вже давно взяли за правило мери "купляти " ялинку на територіі міста . Зникали ялинки на Новій, біля шкіл , на залізничному вокзалі, а цього року біля водоканалу !!!.... Є погодження виконкому на зрізання таких багаторічних красунь.????? Перевірив питання виконкому і щось не пахне хвоєю там.... а як на це дивиться екологічна інспекція ???? .... багато зрізано, а насаджень немає!!!!! чи будуть "рускіє берьози"????....і те, що садили на десятки тисяч гривень в центрі - "корова язиком злизала" !!!!!може камери покажуть де все ділося і скільки списали???

оцінити:

54 40
28-12-2018 14:37:38

Знайомий

Ну і ще в додаток до свого коментаря! По-перше, говорити про те, що міськрада все робиь за відкати може тільки той хто не у "кормушки", по-друге, якщо ті хто це говорить стануть на їхнє місце, то вони тим самим будуть займатись. Чому? А тому що це система. Тим більше вона ніким недоказуєма!!!!!! У нас в Україні так на усіх рівнях. Це система і крапка.
Ну і як варіант доказу того, що у микульського електорат ще огогого побачите на виборах президента. Мій прогноз - Юля в Дубровиці переможе, а це значить що й микульський перемагає.

оцінити:

41 51
28-12-2018 09:20:40

Вадим

То давайте тоді меру орден дамо. Вибори до ОТГ це трохи інше і Микульський цих виборів боїться .ВІн їх програє .Це не з Бережками їти на вибори,це буде велика повноцінна громада з центром в місті Дубровиця.Для Кривиці Микульський це ніхто .Що не так?Там інші будуть робити вибори.

оцінити:

52 42
27-12-2018 20:20:34

Знайомий

Шановні дописувачі! От читаю я тут коментарі під цією статтею і дивуюсь, як люди собі створюють іллюзії і надіються на якусь зміну влади в міськраді. Памятаю, що і на Кузьмича як він був перший рік на посаді мера те саме писали І що? Правильно, обрали на 2 термін. Тут буде те саме. Згадаєте ці слова як будуть слідуючі міські вибори. Повірте електорат в Микульського в Дубровиці ще огогогого! Ну і ще трошки по звинуваченнях. Якщо ж вся дубровиця знає про такі порушення, то де криминальні справи? Даремно лякати місьраду і перевіркою КРУ - не їх компетенція перевіряти те, в чому їх тут звинувачують..
Р.S. І не треба ту писати що Микульський в міліції,і прокуратурі чи КРУ все там "порішає".....

оцінити:

38 57
27-12-2018 15:38:32

Вадим

Щиро надіюсь ,що це остання ялинка для нинішніх міських чиновників .Пора з ними прощатися .Звісно ,що в законодавчому полі.

оцінити:

52 42
27-12-2018 15:17:28

Підприємець

Чого тільки М"ялик давав Дубровицькій міській раді спонсорську допомогу .Давав "Дубровицький молодіжний альянс", "Автомаг" ,Олександр Дяченко з "Бані" давав цемент ,"Інтербетон","Дубровицький завод будівельних матеріалів"та і М"ялик давав 10 тисяч гривень помімо бруківки ще на ремонт сходів ,які ведуть до стадіону.Всі давали потрохи.Те ,що міська рада не оприбуткувала у встановленому законом порядку то інше питання ?Наскільки мені відомо то сума неоприбуткованої спонсорської допомоги складає більше пів міліона гривень.Це створило передумови для зловживань необлікованими значними фінансовими ресерсами з боку міських чиновників.Рано чи пізно за все приходиться відповідати.Обідно до сліз ,що більшість таких як я ,у свій час, повірили в казку по Дубровицьки ,що нарешті прийшов чесний мер?Напревеликий жаль для всіх , цей міф розвіяно .

оцінити:

54 41
27-12-2018 12:48:51

Рая

Не вийдуть" сухими з води " міські чиновники ,зараз не той час .Вони зайшли дуже далеко .

оцінити:

51 41

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!