Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОЛОВНУ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ В ДУБРОВИЦІ ВІДКРИТО! (+фото та відео)

19 грудня 2018 65

Новорічна зелена красуня засвітилася у нашому місті.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЮНА ПОЛІСЯНКА ПІДКОРИЛА КИЇВ!

19 грудня 2018 року о 16:30 годині у Дубровиці на майдані Злагоди відкрили новорічну ялинку.

Дубровиччан привітали зі святами та побажали мирного неба над головами та просто веселих казкових свят.

Відкривати святкову ялинку та запалювати на ній вогники прийшли мешканці та гості міста. Голосно та весело кликали на сцену казкових персонажів та просили ялинку, щоб та почала мерехтіти сотнями маленьких світил. І звичайно, як же не пофотографуватись біля яскравої пишнозеленої красуні-ялинки. Як "замануха" для діток кругом ялиночки були розставлені картини-малюнки із героями дитячих мультиків.

Містяни разом із своїми дітками, взявшись за руки, заходились у хороводі навколо ялинки. Батькам та дітям було цікаво.
Усі задоволені та веселі по завершенні свята покрокували по домівкам.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (65)
26-12-2018 08:43:18

Борис

Знаю ,що є попередні домовленості між трьома політичними фракціями представленими в Дубровицькій міській раді ,які незадоволені роботою та повною некомпетентністю секретаря міської ради та секретаря виконавчого комітету. Беззаперечно всі зрозуміли ,що настала пора позбутися того непотрібного "баласту" ,які роками нічого не роблять ,а тільки створюють ілюзію бурної діяльності .Зокрема, неналежна організація відкриття головної ялинки міста це тільки підтвердження повної некомпетентності цих людей.Роботу дитячих навчальних закладів міста(садочки) взагалі пустили на самоплив .Основні об"єкти життєзабезпечення міста це взагалі неїхня головна біль .Тоді запитання чим Ви там днями займаєтесь ?Так вони днями бродять по місту не знають чим себе заняти.В них виходить ,що немає проблем .

оцінити:

49 33
24-12-2018 16:14:38

МАТИ АТОШНИКА

Якщо бути відвертою ,то могли за рік дітям по гуліверу і дати .Не збідніли.

оцінити:

51 33
24-12-2018 15:20:04

Борис

Місцева " Батьківщина " на прикладі мера у владі себе повністю на місцевому рівні дискредитувала ."Воровство і п"янство " вот візитна карточка мерії .Недарма хтось з підписчиків влучно дав характеристику органу місцевого самоврядування під керівництвом мера з "Батьківщини".За ці роки багато чого відкрилось , міські чиновники показали своє настояще обличчя .Вони і дальше сидять на фінансових потоках ,які започаткував Столярець з Кузьмичем .Без "протаже" в чиновницьких кабінетах нічого не вирішиш. Скажіть хіба не так ?Тоді ,що змінилось на краще?Де то омріяне і оспіване "Батьківщиною" Європейське місто з бюджетом понад 14 міліонів гривень?Чого до людей таке ставлення ?Чого дітки з головної ялинки міста пішли буз подаруночка ? Ви ж протрубіли на всю Рівненську область ,що в Дубровиці відкрили головну ялинку ?Навіщо було з притаманним жлобством позоритися на всю область ?

оцінити:

51 35
24-12-2018 14:49:14

Борис

Могли на Новорічне св"ято з Столярцем продати одну машину піску і скільки для діток би вийшло шоколадок .Скільки можна роками безнаказано тирить по карманах. Не випадково Вас "Воля" лупить на кожному розі вулиці .Наверно заслужили і це не тільки моя особиста думка.

оцінити:

51 34
24-12-2018 11:00:49

Степан

Головне ,що викинули для піару відкриття ялинки в Дубровиці на обласні сайти . А чого не показали того дубровицького жлобства на фоні відкриття ялинок в інших районних центрах .

оцінити:

51 33
23-12-2018 11:13:10

дубровичанин

зрізали ялинку на територіі водоканалу!!! чи вона вам мішала????

оцінити:

54 33
22-12-2018 12:37:45

БАТЬКИ

МИ разом з іншими батьками і дітками пішли на відкриття ялинки. Гарна ялинка в цьому році. Але чомусь не було гостинців для дітей!!! І то щороку так!!! Ми батьки взмозі купити дітям , але ж діти бігли до СВЯТОГО МИКОЛАЯ - а тут як завжди - ЗАСЬ.. одному попало - іншому нема.... Міська рада вже давно забула про дітей... тільки ПІАР...

оцінити:

59 33
21-12-2018 16:16:49

Борис

Міські чиновники на всіх економлять ,кроме себе.Зарплат таких в районі немає ,як вони для себе повстановлювали.,а про надумані надбавки для мера я взагалі мовчу.За діток соромно ,як ніколи.Вони ,як ніхто чекають цього Новорічного св"ята .

оцінити:

56 37
21-12-2018 15:21:08

Спостерігач

За такого хамського відношення міських чиновників до людей ,депутати перестали ходити на сесії .То Столярцю на облаштування битовки 100 тисяч гривень є,а дітям три гривні на самого дешевого снікерса немає .

оцінити:

55 37
21-12-2018 14:32:24

Степан

Мер садочками взагалі не переймається ,там немає відкатів .Бардюри ,бруківка ,дороги ,бетон ,ринок ,земля,закупівля робіт та послуг за бюджетні кошти вот " тіневий бізнес" мера .Вони уже привикли до грошей , треба ,щоб в чиновників завжди в карманах шелестіло.Правда "Альпиністи " спортили Новорічний настрій .Треба читати уважно ,що Кузьмич коли покидав міську равду написав: Так не завджи хлопці і дівчата буде !!!!!

оцінити:

56 39

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!