Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГОРДІСТЬ ДУБРОВИЧЧИНИ!

06 лютого 2019 0

Кращих з кращих нагородили під час щорічного заходу «Наша спортивна гордість» за підсумками 2018 року.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РІВНЕНЩИНА: ЗАМІСТЬ 16 РАЙОНІВ - ЛИШЕ ТРИ.

Спорт — це неспинна боротьба та рух вперед. Бурхлива стихія, що захоплює та вирує справжніми пристрастями. Спорт — це і є пристрасть у чистому вигляді, жага до своєї справи, до духу суперництва, до перемог. Тільки найсильнішим та найвитривалішим вдається підкорити Олімп.

Завжди захопливо, коли небувалу спортивну силу та мужність демонструє молоде покоління. І вдвічі приємно, коли це саме наші українці.

«Рівненський «Інваспорт» є одним із найкращих в Україні, де тренуються чемпіони-паралімпійці. В свою чергу керівник «Інваспорту» Андрій Демчук відзначив, що минулий рік був надзвичайно вдалим для спортсменів. Загалом, 30 спортсменів з інвалідністю Рівненщини вибороли нагороди на чемпіонатах світу та Європи, кубках світу. З міжнародних змагань вони привезли понад 40 медалей різного ґатунку.

Під час заходу спортсменів та їх тренерів відзначили у 9 номінаціях. Кращих із кращих спортсменів обрали у паралімпійських та дефлімпійських видах спорту та тих, що не входять до програми таких ігор.

Серед кращих спортсменів з інвалідністю є і наші дубровичани: Ольга Каплун з села Селець та Василь Рожко з села Жадень, яким вручили відзнаки під час щорічного заходу «Наша спортивна гордість» за підсумками 2018 року.

Пишаємося такою талановитою молоддю, які на міжнародному рівні славлять Дубровиччину. Бажаємо їм і в подальшому перемог та великої зіркової слави. Такі як ви є прикладом для наслідування, ніколи не здавайтесь і вірте лише у краще.

переглядів: 905

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!