Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГРОМАДА РОЗПОЧАЛА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТЕЙ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ

02 вересня 2021 0

Дубровицька міська рада спрямувала частину коштів з перевиконання міського бюджету на погашення боргів Дубровицької стоматологічної поліклініки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ВАСИЛЬ БАБАН ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19


Дубровицька міська ради спрямувала перевиконання доходів загального фонду міського бюджету в сумі 550 тис. грн. для фінансового забезпечення процесу припинення діяльності некомерційного комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка» Дубровицької міської ради шляхом його ліквідації. Рішення було прийняте 20 серпня під час чергової тринадцятої сесії міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ МОЖНА БЕЗОПЛАТНО ПРОЙТИ БРОНХОСКОПІЮ

Нагадуємо, що розграбоване та доведене до банкрутства некомерційне комунальне підприємство «Дубровицька районна стоматологічна поліклініка» разом із майном і боргами перейшли (Рішення від 10 червня 2021 року №302) у власність Дубровицької міської ради (посилання). Після безоплатного прийняття районної стоматполіклініки у власність Дубровицької територіальної громади, комунальний заклад перейменовали на некомерційне комунальне підприємство «Стоматологічна поліклініка» Дубровицької міської ради, а потім ліквідували (Рішення від 24 червня 2021 року №309). Отримавши у спадок такий "дорогоцінний скарб" міськрада, коштами платників податків, відтепер вимушена погашати (Рішення від 20 серпня 2021 року №364) стотисячні заборгованості стоматологічної поліклініки, а саме:

  • погашення простроченої кредиторської заборгованості;
  • компенсувати відпускні;
  • виплати вихідну допомогу при скороченні працівників стоматлікарні;
  • проведення розрахунків з кредиторами за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА КОШТИ ДЛЯ ХВОРИХ НА ДІАБЕТ

У Дубровицькій міськраді впевнені, що погашення заборгованості надасть можливість уникнути недопущення виникнення та збільшення боргових зобов'язань КНП «Стоматологічна поліклініка» Дубровицької міської ради.

Чому так? Відповідаємо: припинення діяльності комунального підприємства шляхом ліквідації (реорганізації) – кропіткий процес, який вимагає виконання певних задокументованих обов'язків між власниками (Дубровицька міська рада) та працівниками (лікарі-стоматологи та обслуговуючий персонал). Саме тому потрібно розрахуватися із боргами, і лише потім розпочинати все з чистого листа.

З можливим перебігом подій щодо майбутнього НКП «Стоматологічна поліклініка» можете ознайомитися за (посилання).

переглядів: 1.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!