Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК В НАШОМУ МІСТІ: ЧИ ЙОГО ДОТРИМУЮТЬСЯ?

26 жовтня 2018 0

Під час сесії, яка відбулася 19 жовтня 2018 року, розглядалося питання щодо охорони громадського порядку на території м. Дубровиця.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЯКА Ж СЕСІЯ БЕЗ СКАНДАЛУ?!

Згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» у м. Дубровиця створено громадське формування з охорони громадського порядку. Доповідав по даному питанню Цабан Федір Васильович, керівник громадського формування. За його словами, на даний час в громадське формування входять 17 підприємств (установ, організацій) чисельністю 115 чол. Чергування проводиться спільно з організаціями, підприємствами, які виділяють людей на чергування відповідно до графіків чергувань, які затверджуються міським головою, головою райдержадміністрації, а також начальником поліції на кожен місяць з 20 по 20 число.

З позитивної сторони на чергуваннях себе зарекомендували такі організації:

  • -управління соціального захисту населення;
  • - ЗОШ І-ІІІ №1;
  • -комунальна служба міста;

під час чергування виявлені групи ризику, які ведуть свій антисоціальний спосіб відпочинку біля Костелу, ТЦ «Пасаж», зупинок та в міському сквері. З ними проводиться профілактична робота щодо дотримання громадського порядку.

З молоддю шкільного віку, яка знаходиться в пізній час в центрі міста, проводиться профілактична робота щодо дотримання громадського порядку. Проводяться також бесіди з керівництвом та педагогами навчальних закладів. Працівники та керівництво магазинів, які займаються продажем алкогольних напоїв, постійно попереджаються про недопущення продажу алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років, про що в таких магазинах розміщені інформаційні таблички.

Спільно з працівниками поліції ведеться робота по дотриманню порядку розміщення торгових місць на при ринковій території, а також по правильному паркуванню автомобілів по вул.. 1000-ліття Дубровиці та забороні паркування на Майдані Злагоди.

Під час функціонування громадського формування громадянами неодноразово вчинялися адміністративні правопорушення з нанесенням збитків місту. При виявленні порушень дані факти доводились до відома міському керівництву та органам поліції.

Було виявлено такі правопорушення:

  • -куріння в громадському місці – 2 порушення;
  • -порушення правил торгівлі на ринках – 1 порушення;
  • -торгівля з рук – 5 порушень;
  • -незаконна торгівля алкоголем – 2 порушення;
  • -розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях – 5 порушень.

Запитання до керівника громадського порядку поставила депутат Дубінець Таїсія Володимирівна: «Скажіть, будь-ласка, на яку суму оштрафовано цих людей (порушників) і скільки коштів надійшло на рахунок міської ради за адмінпорушення?». На що Федір Васильович відповів просто: «Близько трьох тисяч гривень».

В цілому, за словами Федора Васильовича, громадське формування з охорони громадського порядку працювало задовільно.

переглядів: 440

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!