Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ГУМАННА РУШНИЦЯ

22 листопада 2017 0

Для дубровичан не секрет, що вулицями міста вештаються зграї агресивних собак попри які страшно не те що дітям ходити, а й дорослим. Адже ніхто не застрахований від їхніх нападів та укусів, а відтак і різного роду захворювань вакцини від яких «днем з вогнем»…

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗВІТ ДНЗ №4


Гуманність – це одна з рис людини, яка робить нас на щабель вищою від тварин. Проте, у боротьбі з безпритульними братами нашими меншими, на жаль, не всі використовують методи прийнятні для розвиненого суспільства. Так, з явищем бігаючих тваринних зграй варто боротись, але питання як саме?!

Цим питанням певно перейнялась і Дубровицька міська рада, яка планує купити комунальній службі міста рушницю за 17 тис. грн. для гуманного відлову бездомних тварин. Як пояснив на сесії заступник міського голови Яременко Юрій Аркадійович, тварин будуть цією рушницею присипляти, а потім доправлятимуть до ветеринарної поліклініки, де їх стерилізуватимуть та чіпуватимуть. Проте виникає питання – а що далі?

Стерилізація дозволить зменшити популяцію, але якщо тварини знову опинятимуться на вулиці, то жоден житель міста не буде застрахований від їхніх нападів. А для створення відповідного місця для їхнього утримання звичайно ж що немає грошей… От і виходить, що проблему ніби й намагаємось вирішити, але ці маленькі кроки є лише краплиною у морі.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!