Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ГУМОВИЙ БЮДЖЕТ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ

17 червня 2021 0

У Дубровиці укладають тротуари та бруківку на асфальтованій вулиці від перехрестя вул. Миру/Шкільна в напрямку Старого Банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦЬКИЙ ГРОМАДІ ДИСКРИМІНУЮТЬ СІЛЬСЬКЕ НАСЕЛЕННЯ?


Дубровицька міська рада проводить брукування загальною вартістю в сотні тисяч гривень на асфальтованій частині вулиці Миру.

Бруківка має з'явитися на ділянці від перехрестя вулиць Миру/Шкільна в напрямку Старого Банку до перехрестя вул. Миру/Нова. Довжина самої доріжки становить близько 200 метрів.

Виникає запитання: чи доцільно укладати бруківку по вулиці, яка вже заасфальтована в той час, коли в Дубровицький територіальній громаді десятки вулиць, які не мають асфальту, як такого взагалі? Дубровицька територіальна громада входить в шістку найбільших за населенням громад Рівненської області. Дубровицька міська рада – це місто Дубровиця та 17 об'єднаних сільських рад з населенням 30 тис. осіб. Площа територіальної громади складає більше 10 тис. км. кв. Проблем з дорожнім покриттям, очевидно, в Дубровицький ТГ вистачає з лихвою.

Цілком можливо, що під ширмою благоустрою, чиновники на місцях, використовуючи своє службове становище, дають можливість певним впливовим групам людей легально заробляти гроші. Мабуть в "господарників" міськради є безробітні (можливо вже й працевлаштовані) діти чи родичі, які прагнуть фінансового благополуччя, або матеріального достатку звісно не без допомоги певних приватних осіб.

Нагадуємо, що 27 квітня 2021 року Дубровицька міська рада завершила публічну закупівлю бруківки та бордюрів на суму 500 тис. грн. (з ПДВ). Переможцем конкурсу стало товариство з обмеженою відповідальністю «Гран Стиль», яке знаходиться у власності дубровицького бізнесмена Валентина Колоди.

переглядів: 2.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!