Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ...

28 вересня 2017 3

Нещодавно ми писали про те, як на останній сесії Дубровицької районної ради депутатам так і не вдалось обрати з двох наявних кандидатів того, хто б очолив комунальне підприємство «Теплосервіс». Не встигла громадськість обговорити цю подію, як надійшла звістка про те, що на посаду виконуючого обов'язки керівника цього підприємства призначено депутата райради Шаха Григорія Петровича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ НЕМАЄ МІСЦЬ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ МОЛОДІ


Нам стало цікаво те, хто і за яких умов зробив це призначення, тому 21 вересня нами був надісланий запит до голови Дубровицької районної ради Кухарця Миколи Миколайовича для з'ясування всіх обставин цієї події.

У відповідь, ми отримали лист від 26.09.2017 р. №2-14/121р:

Після призначення Петрушка М.М., директора КП «Теплосервіс», головою Дубровицької районної державної адміністрації виконував обов'язки директора Крупко М.В., головний бухгалтер КП «Теплосервіс».
У зв'язку з тим, що Крупко М.В. суміщав дві посади: виконувача обов'язків директора і головного бухгалтера КП «Теплосервіс», ставши таким чином розпорядником фінансів підприємства одноособово, а також неодноразово не виконував доручення голови районної ради по підготовці до опалювального сезону 2017-2018 р.р. розпорядженням голови районної ради від 2.08.2017 року №33 «Про виконання обов'язків директора КП «Теплосервіс» припинено виконання обов'язків директора комунального підприємства «Теплосервіс» Крупком М. В. і доручено виконання обов'язків директора КП «Теплосервіс» Шаху Г.П., який раніше, працюючи на посаді заступника голови районної ради, координував діяльність підприємства і добре обізнаний з його роботою, до призначення керівника сесією районної ради.
Питання про призначення керівника КП «Теплосервіс» виносилось на розгляд сесії районної ради 8.09.2017 р., однак рішення не прийнято, оскільки за нього не проголосували більшість депутатів від загального складу ради. Копія розпорядження додається.

А ось власне і розпорядження голови районної ради від 2 серпня 2017 р. №33 «Про виконання обов'язків директора КП «Теплосервіс»:

Відповідно до поданої заяви Шаха Г.П., Кодексу законів про працю України, угоди про розірвання контракту з керівником комунального підприємства «Теплосервіс» Дубровицької районної ради:
Припинити виконання обов'язків директора комунального підприємства «Теплосервіс» Дубровицької районної ради Крупком Миколою Васильовичем з 3 серпня 2017 року.
Доручити Шаху Григорію Петровичу, виконувати обов'язки директора комунального підприємства «Теплосервіс» Дубровицької районної ради з 3 серпня 2017 року до призначення керівника.

Голова ради М. Кухарець


То що ж виходить – Шаха Григорія Петровича голова районної ради призначив виконувачем ще 3 серпня. Проте, коли на сесії 8 вересня відбувалось голосування за кандидатуру керівника, депутатам Кухарець М.М. про своє попереднє рішення напевно забув повідомити в силу своєї заклопотаності. Цікавим доводом з відповіді голови про призначення в.о. директора комунального підприємства Шаха Г.П. є те, що він раніше, працюючи на посаді заступника голови районної ради, координував діяльність підприємства і добре обізнаний з його роботою. Складається враження, що Григорій Петрович є єдиним кандидатом у всьому районі, який настільки ґрунтовно обізнаний з роботою КП «Теплосервіс» аби взяти на себе «тягар» його керування! А чому ж тоді за його чуйного координування «кепські» справи комунального підприємства, про які він останнім часом говорив на сесії, так і не покращились? А може справа не в «обізнаності», а у прагненні налаштувати «правильну схему» роботи?!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БОЙКОТ ЧИ ЗАКОЛОТ?

У нашому районі з кадрами складається якась незрозуміла і патова ситуація, як в принципі і по всій країні. Всі говорять про те, що час би молоді ставати тими прогресивними керівниками, які б завдяки своїй креативній та новітній формі мислення змогли б витягнути нашу країну на дійсно європейський рівень. Але ж ні… До керуючих посад з числа молодого покоління допускаються лише одиниці! Так і з КП «Теплосервіс»… Виконуючим обов'язків став керівник фракції Народної партії, який вже встиг побувати заступником голови районної ради, а головне – пенсіонер. Чом би тим, хто вже «придбав» собі непоганий квиток у безтурботне пенсійне життя з чималою пенсією не дати шанс попрацювати тим, кому до неї ще далеко? Невже у районі не має достойних людей, які виховувались не на «совкових» принципах і які б змогли достойно керувати вищеназваним комунальним підприємством? Це питання швидше риторичне, адже такі люди є – просто система не хоче їх пускати у свій «злагоджений механізм», аби не приведи Господи його «не зламали»! Що ж, ми будемо пильно стежити за професійним керівництвом новопризначеного виконуючого обов'язків та інформувати про це наших читачів.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
29-09-2017 10:55:32

ГІСТЬ

чому не ініціюють виконавчою і законодавчою владою перевірку цієї організації!!! Скільки палива , яка ціна, постачальники палива і т.д А Положення про призначення хто розробляв??? Напевно , що попередні депутати і сам Шах , де й передбачили все під себе все вигідне.А взагалі невідомо, як швидко і чому призначився В.О. Чому голова райради приховав факт призначення В.О. від депутатів? Чому такі особи не несуть відповідальності? Треба такий штат на проїдання бюджетних грошей ??? - а толку ніякого, проте зарплати і пенсії немаленькі і житла "прихватизували" ...!!! "КАДРИ РІШАЙЛА" все рішають для себе а бюджетники до кінця року не забезпечені захищеною статтею, ЦІ "КАДРИ" так гарно піклуються про район , що зникли банки, податкова, телеком, санстанція,, швидка на черзі лікарня.. іт.д все вимело і люди залишились без роботи, але такі "КАДРИ" місце не уступлять молодим.

оцінити:

10 0
28-09-2017 17:56:06

Мыхалыч

... є ж такі "помазані" з печаткою на задниці "Быть начальніком вєчно!"
. Це яскравий випадок є ілюстрацієюю міці корупціонерів і "старої гвардії" неоднажди обкак*вшихся.
Сором і злочин...толку не буде!
Пора міняти щось...,пора, давно пора!

оцінити:

16 1
28-09-2017 10:16:35

василь петрович

цікаво як в цього депутата і членів сімі появилося не одне безкоштовне житло???? Та й матеріалки в десятки тисяч за рахунок податків громадян на членів сімі не лишні. Так і пенсію заробив на горбах підприємців!!! А молодим і біржа не пахне! ГАНЬБА такому районному керівництву!!!!

оцінити:

18 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!