Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ РІЗДВО

24 грудня 2017 0

Увечері, 24-го грудня у Костелі Іоана Хрестителя у місті Дубровиця відбулося святкове Богослужіння напередодні найбільшого християнського свята – Різдва Христового.

Помолитись та послухати колядки у храм прийшли не лише католики, було й чимало людей інших конфесій. У костелі панує святкова атмосфера, храм по-різдвяному прикрашений ялинками і гірляндами. Після святкової меси люди вітали один одного з великим християнським святом.

Богослужіння у храмі продовжиться 25-го грудня, розпочнеться о 10:00. У Дубровиці діють дві православні церкви московського патріархату, Українська Православна Церква Київського патріархату, два Будинки Молитви та католицький Костел Іоана Хрестителя. Втім, у такі величні свята увесь християнський світ об'єднується заради Добра, Світла та Слави Бога.

Тож наша редакція щиро вітає настоятелів Костелу Іоана Хрестителя отця Владислава і отця Андрія, прихожан храму та всіх, хто святкує Різдво Христове 25-го грудня, із великим святом! Хай добро і злагода заповнять ваші серця, а Бог оберігає вас та ваші родини! З Різдвом Христовим!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!