Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ХАРЧУВАННЯ В ДИТЯЧИХ САДКАХ: МІСЬКРАДА КОМПЕНСОВУЄ 30 ВІДСОТКІВ

18 червня 2018 17

Під час сесії Дубровицької міської ради розглядалося і питання харчування у дошкільних навчальних закладах.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЮДЖЕТ ПРОЗОРИЙ І ЗБАЛАНСОВАНИЙ

Секретар виконавчого комітету Дубровицької міської ради Оксана Краглевич зазначила, що на харчування дітей в минулому році було використано 486 тисяч гривень. Ці кошти – покриття 30% вартості від харчування всіх дітей. А от харчування дітей-сиріт, дітей, батьки яких приймали участь в АТО, а також дітей із малозабезпечених сімей фінансується міською радою на 100%.

Депутат Дубровицької міської ради від фракції ПП «ВОЛЯ» Таїсія Дубінець поцікавилася, чи здійснюється контроль відвідуваності такими дітьми дошкільних навчальних закладів. Оксана Вікторівна відповіла, що кожного місяця завідуючі ДНЗ подають відповідні списки. На основі показників відвідуваності минулого року сформовано середнє число, на яке і орієнтується міська рада у своїх розрахунках щодо фінансування харчування. Краглевич додала, що дітей-інвалідів у цьому списку троє, дітей, батьки яких брали участь в АТО – 37, і 39 дітей із малозабезпечених сімей. Вона наголосила, що включити у список на стовідсоткове фінансування дітей учасників АТО – ініціатива міської ради, адже державою це не передбачено. Василь Бабан, голова фракції ПП «ВОЛЯ» у Дубровицькій міській раді, поцікавився, чи є кошти, аби збільшити компенсацію міськради всім дітям хоча б до 50%. На що була відповідь, що в минулому році, при тридцяти відсотковому відшкодуванні, міськрада витратила на таку компенсацію 486 тисяч гривень.

Тож, очевидно, батькам найближчим часом не варто буде розраховувати на скорочення власних витрат на харчування своєї дитини у дитсадку. Криза, а в кризу, як відомо, чиновники завжди рекомендують затягнути паски тугіше.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (17)
28-06-2018 10:35:39

K I M

Пропуную на базі вашої міської ради організувати дитячі яслі тим батькам ,які стали перед вибором -робота ,або догляд за дитиною.Хоть якась користь буде від ваших міських чиновників.Хіба це нормально на два місяці закривати дитячі садочки .А що робити тим батькам в яких в силу обставин нікому бути з малолітньою дитиною ,дідусі та бабусі далеко ,або теж працюючі і необхідно до пенсії доробити .Чи ваші проблеми міських чиновників не цікавлять ?

оцінити:

13 2
27-06-2018 22:37:29

K I M

Не мішало б вашим міським чиновникам в нінішніх умовах тугіше самим затягнути пояски .А те ,що вони економлять на ваших з нами дітках це неправильно .

оцінити:

18 3
26-06-2018 11:10:28

PETRO

Дорогого мікроавтобуса Т-5 є у міських чиновників за що придбати ,а наших з вами діток немає за що харчувати ?Ще ,що получається ,що на "жоповози " кошти є ,а на дітей бюджетом не передбачено .

оцінити:

20 3
25-06-2018 11:48:38

K I M

Міські чиновники повинні виступати в інтересах громади , а не окремо взятої партії чи групи наближених до мера осіб .Громада тимчасово надала їм такі повноваження про це міські чиновники повинні пам"ятати кожного дня ,а не на виборах .Напревеликий жаль ваші міські чиновники про це скоро забули і те ,щоб вони діяли в інтересах громади зовсім не прослідковується.Тоді і виникають питання і по дитячому харчуванню і по інших проблемах ,які роками тільки накопичуються і їх ніхто не вирішує.Нинішній мер тішить себе надією ,що він трохи кращий за попередника і що з цього ?В місті є предостатньо проблем по основних об"єктах життєзабеспечення ,а тільки бардюри .

оцінити:

19 3
24-06-2018 17:35:25

PETRO

Скажіть ,а якість харчування діток коли останній раз перевіряли ?Це повинно бути першочергове питання вашого виконавчого комітету ,а не робити селфі на тротуарній бруківці .Бажано займатися робою ,а не влаштовувати нікому непотрібні дешеві піарні акції .

оцінити:

36 6
23-06-2018 08:49:10

PETRO

З харчуванням дитячих садочків і в повному обсязі взагалі не повино бути проблем .При цьому , з бюджетом міста в 14 міліонів гривень. Кузьмич кормив діток і з бюджетом в 4 міліонів гривень.Вся це проблема створена "штучно "ВАШИМИ міськими чиновниками ,які рішили зекономити на дітях .

оцінити:

35 6
20-06-2018 07:47:43

PETRO

Це що виходить ,що ми на дітях економимо ,щоб міські чиновники в нічому собі не відказували .

оцінити:

56 7
19-06-2018 21:55:31

w

На утримання апарату міської ради іде в рік з податками 3 міліони гривень ,а на харчування наших з вами діток міська рада тратить, аж 486 тисяч гривень. Тоді в кого ми інвестуєм .В міських чиновників .Може на базі міської ради їм зробити ще санаторій .

оцінити:

55 6
19-06-2018 21:43:00

wowah

Давайте профінансуєм чиновників міської ради на 30 % відсотків .Навіщо їм платити за то ,що день грають в карти на компютерах .Яка користь від них .

оцінити:

54 6
19-06-2018 14:53:16

wowah

Хто за то , що наших з вами ДІТОК СТО ВІСОДКОВО ПРОФІНАНСУВАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ.Дитячі садочки ,щоб працювали ціле літо тільки на дві неділі в серпні стали на косметичний ремонт .Діти це найкраща що може бути наша інвестиція .Інвестиція в майбутнє.Вистачить фінансувати ті проекти де міські чиновники мають відкати.Пора враховувати громадську думку .

оцінити:

67 8

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!