Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ХТО "ЗА" БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН У ДУБРОВИЦІ?

04 березня 2019 0

На сесії Дубровицької райради, яка відбулася 22 лютого 2019 року, розглянуто та прийнято рішення з 19-ти питань фінансового, господарського, соціального та земельного характеру.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЧИ ДОТРИМУЮТЬСЯ ЗАКОНІВ НА ДУБРОВИЧЧИНІ? (+ВІДЕО)

В роботі сесії взяли участь керівники підрозділів РДА, сільські голови та керівники окремих організацій та установ району.

Очільник району відповів на запитання депутатів, а саме, питання щодо впровадження інвестицій в районі та про роботу по залученню потенційних інвесторів, зокрема, про можливість будівництва на Дубровиччині сонячної електростанції. Цікавило народних обранців і питання про терміни завершення будівництва очисних споруд райлікарні.
Активно обговорювали депутати і інші питання порядку денного сесії, зокрема:
- про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2018 рік. Доповідав Головатюк Костянтин Ульянович, начальник Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області. «В 2018 році спостерігається спад злочинності і Дубровицьке відділення поліції з своєю задачею справляється», - зазначив Костянтин Ульянович. Також він доповів про результати оперативної службової діяльності Дубровицької поліції, зазначивши, що до чергової частини поліції у 2019 році надійшло 497 повідомлень.

І як же ж не оминути бурштинове питання. За поточний рік надійшло 12 повідомлень, в результаті яких затримали двоє осіб, вилучили мотопомпи та інше знаряддя для видобутку бурштину.

Під кінець звітування у депутатів виникли запитання до Костянтина Головатюка. Зокрема, Лосік Юрій, депутат райради запитав: «Що впливає на спад злочинності?». Костянтин Ульянович відповів: «Це пов'язано з тим, що Дубровицьке відділення поліції зі своїм малочисельним колективом та чистим ентузіазмом впливають на цю ситуацію».

Також Костянтин Ульянович звернувся до влади з проханням фінансово посприяти щодо системи встановлення відеонагляду «Безпечне місто» та навів приклад такого співпрацювання у Зарічненському районі, де було виділено 280 тис. грн., для безпеки міста. Адже, за його словами, мова про відеокамери на Дубровиччині йшла ще у 2018 році, проте зрушень ніяких.

Микола Петрушко, голова Дубровицько РДА зазначив, що підтримує дану ідею. І вже неодноразово це питання обговорювалося з головами сільських рад. Якби поставити в місті Дубровиця хоча би 3 такі відеокамери, то це спростило б роботу правоохоронцям. Також додав, що поліція оперативно реагує на різні ситуації в районі.

І знову питання від Юрія Лосіка: «Костянтин Ульянович, ми спрямовуємо вам 40 тисяч гривень з бюджету і куди спрямуєте ці кошти?». Відповідь була такою: «Для початку потрібно хоча б закупити цей сервір, а вже потім будемо бачити по мірі надходження коштів»

Натомість депутат районної ради Рожко Станіслав додав, що коли мова йде про безпеку на організаційних заходах, то допроситися аби прибували правоохоронці, неможливо.

Також Задорожний Олександр, заступник голови райради, у свою чергу попросив посилити боротьбу з тютюнопалінням у громадських місцях.

«Говорячи про правопорядок та законність, то потрібно вжити заходів щодо осіб, які незаконно займаються валютними операціями. Біля «Пасажу» ці операції проводяться кожного дня. Коли будуть прийняті дії?», - зазначив Олег Білотіл, сільський голова села Соломіївка. Адже, законом дозволено здійснювати обмін валюти через відділення Банку. Костянтин Ульянович відповів, що з цим вони розберуться.

Зі слів звітуючого начальника районного відділку поліції у 2018 році рівень злочинності в Дубровицькому районі пішов на спад. Тож Костянтин Головатюк пообіцяв і в цьому році не підвести.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!