Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ХТО Ж ТАКИЙ ДМИТРО РАЗУМКОВ? (+відео)

12 червня 2019 0

27 травня 2019 року радник президента України Володимира Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков очолив політичну партію "Слуга народу".


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ДМИТРО РАЗУМКОВ: "ЯКЩО НЕ МИ, ТО НІХТО! ЯКЩО НЕ СЬОГОДНІ, ТО ВЖЕ НІКОЛИ!"(+ВІДЕО)

Хто ж такий РАЗУМКОВ? Дмитро Разумков – 35-річний політтехнолог, був спікером штабу та одним з головних політичних консультантів Володимира Зеленського у президентській компанії 2019 року. Керуючий партнер та директор компанії політичного консалтингу "Ukrainian Politconsulting Group". Лідер "Слуги народу" одружений. Має двох дітей.

Разумков має дві вищі освіти, адже закінчив Київський інститут міжнародних відносин імені Шевченка за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" і Національний університет державної податкової служби за спеціальністю "Правознавство".

Під час президентської кампанії у 2019 році був політичним консультантом кандидата Володимира Зеленського. Він переконував, що співпрацював з чинним президентом виключно на волонтерських засадах і не мав жодних домовленостей про державні посади.

"Ми будемо єдині, якщо я не помиляюся, проводити процедуру постпраймеріз. Коли ми представимо на обговорення повний список партії "Слуга народу", у вас буде місяць на те, щоб його подивитися, вивчити і, якщо ми десь помилилися, з вашою допомогою і громадськості, журналістів виправити ці помилки", - сказав Разумков, виступаючи 9 червня цього року на з'їзді партії в Києві.
переглядів: 840

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!