Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ХТО Ж ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ВІДКРИТІ ЛЮКИ?

25 квітня 2018 0

Сьогодні піде мова про відкриті люки. Здавалося б, нічого серйозного, про те, становить неабияку загрозу для життя.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗВІТ КП "БУДИНКОУПРАВЛІННЯ": ЗВІДКИ Ж БРАЛИСЯ ЦИФРИ?

Проблема відкритих люків цікавить жителів нашого містечка. Як відомо, у кожному місті є підземні комунікації різних підприємств. Відповідно до цього люки можуть належати водоканалу, управлінню комунального господарства, Укртелекому тощо. І тому самостійно визначити якому підприємству належить люк навряд чи вдасться. Виникає питання: як зрозуміти, чий він, куди подзвонити аби його накрили?

Наші ж люди звикли жити по принципу: «моя хата скраю – я нічого незнаю». Тобто, є проблема але її рішення чекають від когось, а самі осторонь просто спостерігають. Але так нічого не зміниться. Кожен з нас має щось змінювати, інакше проблеми не зникнуть. Вже неодноразово траплялися випадки, коли і дорослі і молодші провалювалися у відкриті люки. І добре коли все добре обходиться, але ж подібне падіння може бути фатальним.


До нас звернулися люди з проханням розмістити фото незакритих люків на тротуарах від Дубровицької школи №1 і до районної лікарні. Їх непокоїть, що повз них проїжджають і ходять діти. Вже неодноразово траплялися випадки, коли і дорослі і молодші провалювалися у відкриті люки. І добре коли все добре обходиться, але ж подібне падіння може бути фатальним.

Також був помічений відкритий люк біля дитячої консультації. Щоправда не з центрального входу, а біля старих гаражів. В цей каналізаційний колодязь скидають сміття. І повз нього щодня також проходить багато мешканців району. Можливо, цей люк навіть не помічають часом дорослі, але дітвора завжди проявить свою цікавість до всього і в цю яму може заглянути.

Тому, аби не сталося трагедії – не залишаймося байдужими до таких проблем. Не проходити повз відкритого або несправного люка та повідомляти перш за все відповідні органи.

переглядів: 678

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!