Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ХВОРІ ДІТИ – БІДНА ДЕРЖАВА.

08 квітня 2019 0

Бути щедрим – означає давати більше, ніж можеш.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ІНКЛЮЗІЯ В ДІЇ ТА ЧИ ЗАДОВОЛЕНІ БАТЬКИ РОБОТОЮ ЦЕНТРУ В ДУБРОВИЦІ.

В наш дуже непростий час в Україні є верстви населення, а це зокрема, онкохворі дітки, діти з інвалідністю та дітки зі СМА, яким потрібна допомога.

Чому влада не прагне самостійно з власної ініціативи допомагати таким діткам? Чому батьки з ніг звалюються, аби достукатися до владного верховенства з простягнутою рукою? Ви тратите мільйони, мільярди на відпочинок за кордоном, а коли до вас звертаються по допомогу батьки хворих діток, то у вас ніколи не має коштів, або ж немає часу вислухати проблеми батьків. Влада ж сама і нищить громадян, а особливо просте населення…

Особливо тяжко спостерігати, коли читаєш в соціальних мережах, що діти потребують допомоги. І завдяки різним благодійним фондам, організаціям та волонтерам, яким небайдужа доля чужої хворої дитини, і є шанс на одужання та лікування кожного, хто цього потребує.

І от для прикладу візьмемо приїзд першої леді Марини Порошенко на Дубровиччину. Чому вона пропіарилася на відкритті спортивного майданчика (до того ж за бюджетні кошти) у селі Миляч? Невже це відкриття Першої Леді, в якої мільярдні статки? Чому вона не організувала благодійну допомогу для таких діток? Саме в той час, коли в Дубровиці гостювала пані Марина, в мережі фейсбук та в обласних виданнях поширювалася стаття про хвору дитину з міста Дубровиця. Невже відкриття спортмайданчика було в той момент важливішим, аніж крапля уваги та допомоги цій родині? Крім того, в нашому місті та й в районі є сім'ї, які не мають достатнього фінансування та попри все стараються самі виконувати батьківський обов'язок, бо знають, що допомогу від верховенства можна чекати роками. Думки в кожного різні: одні – це підтримують, інші – задумуються…

Але влада не охоче допомагає незаможним родинам, які не можуть оплатити лікування хворих дітей. В Україні на сьогодні є велика кількість сімей, у яких важкохворі діти потребують негайної допомоги. А от корупція процвітає…І скільки ще ж коштів пішло на агітаційні матеріали перед виборами...

На жаль, в більшості випадків, батьки залишаються наодинці зі своїми проблемами та марними сподіваннями на допомогу.

Кожне дитятко є маленьким громадянином України і має конституційне право на життя. Але влада безсоромно забирає це право тим, що не завжди допомагає у матеріальному плані.

Ось вислів однієї мами з Дубровиці: «Світ від шелесту грошей оглох, і не чує, як мені потрібна допомога». Як для матері-одиначки самостійно встигнути і возити дитину на реабілітацію, і заробляти кошти на подальше лікування, і виховувати ще діток, і в той же час писати листи аби надали матеріальну допомогу?

Чому не чуєте цих батьків?

Ми поспілкувалися з батьками, в котрих є особливі дітки:

Лепцьо Лілія, Львівська область (цілодобова мама особливої дитини): «Я мама дитини, яка має орфанне (рідкісне) захворювання. В мого Максима чотири роки тому виявили СМА - спінальну-м'язеву атрофію І типу (найгірший тип). Ця рідкісна генетична хвороба вражає спинний мозок, котрий відповідає за рухові функції нашого організму. Тобто, дитина з часом повністю перестає рухатись, атрофуються не лише м'язи, але й порушується нормальне функціонування внутрішніх органів. Це одна з безжалісних і смертельних хвороб, котра повністю паралізує дитину. Максим дихає завдяки апарату штучної вентиляції легень і живе завдяки іншим апаратам. Максим розумово розвивається відповідно до свого віку. Коли він народився, то я зрозуміла – він змінить моє життя. Але й гадки не мала на скільки. Майже 6 років я невтомно борюсь з безжальною хворобою сина, я не опускаю рук і дякую Богові за кожен прожитий день зі своїм особливим синочком. За п'ять років я не перестаю стикатись із жорстокістю інших по відношенню до людей і дітей з неповносправністю. Пам'ятаю, коли прийшла перший раз в соціальний захист виписувати ортопедичне взуття, яке нам належить по Закону. Працівниця соцзахисту запитувала для чого ж взуття, якщо хлопчик всерівно не ходитиме? А в мене в душі лунають слова – «а навіщо вам душа, якщо ви нею не користуєтесь?». Натомість відповідаю – «щоб не розвивались контрактури. Просто виконуйте свою роботу». І таких випадків просто мільйон. Народні обранці бавляться в брудну політику замість того, щоб дбати про своїх громадян. Мій син не піде служити до армії і не платитиме податків. Та це не означає, що він не гідний називатись громадянином України, що він не гідний лікування. Ви, народні депутати, називаєте наших дітей безперспективними. А ми, батьки, любимо їх більше, ніж власне життя. Ми любимо їх такими, які вони є, такими особливими, недосконалими. Люди, відкрийте свої серця для наших «безперспективних» дітей! Бо наші діти живуть наперекір статистиці! Ми не жаліємось, а лише хочемо розуміння і підтримки. Я чітко розумію, що не всі здатні розуміти нас. Давайте введемо в моду не тільки нову колекцію одягу, а й рідкість просто тому, що ми народились не такими, тому, що народили не таких, як більшість. А загалом будьмо людьми! Можливо саме тоді ми розпочнемо політику змін в нас самих і в нашій державі. Ми не перестанемо боротись за наших дітей! А тим більше не перестанемо їх любити!»

Хомич Лілія, Дубровицький район (вдома з дитиною): «Я особисто претензій до держави не маю, бо не зверталася. Нам допомагають люди, друзі, волонтери, родина. Завдяки їм я впевнена, що ми не одні. Також можу сказати, що на теперішній час, то після медичної реформи бачу зміни. Великий відсоток лікування важкохворих, онкохворих дітей покриває держава. Безкоштовні ліки за списком є в наявності, за невеликим виключенням».

Коли інші купаються в розкішному житті, інші ж не знають в які двері стукати і просити допомогу аби підтримати або ж врятувати життя своєї дитини. І в таких випадках навіть кожна хвилина та гривня небайдужого грає велику роль в житті іншого.

переглядів: 880

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!