Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОГО Ж ПІДТРИМУЄ ВІКТОР МАТЧУК?

06 жовтня 2018 0

Україна розпочинає готуватися до виборів. І вже на сьогодні кожен з владної «верхівки» поступово підлатує свої «недоліки» або якимись поступками або ж подарунками. В кожного кандидата в президенти своє мислення, своє бачення, своє мотивування тієї чи іншої проблеми. Але всі ми розуміємо, що слова – це лише пусті обіцянки і потрібно справами доводити свою роль в цьому суспільстві.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: "ЯКЩО Я БУДУ БАЛОТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ, ТО ОДЕРЖУ ПЕРЕМОГУ"

Хочеться зазначити, що на сьогодні вже є кандидати в президенти з чітким та точним мисленням, проте, як зазвичай, всі ми сумніваємося в намірах кожного з них. Наша область теж має своїх безпосередніх кандидатів, котрим можна вірити. Хоча… Також за кожним кандидатом закріплена відповідна особа, яка допомагає у політичній діяльності.

Хочеться згадати й Матчука Віктора Йосиповича. Його кар'єра – це поступовий і стабільний рух угору. Після навчання в Київському політехнічному інституті, захистив дисертацію і попрацював на Рівненському радіозаводі та викладачем в Рівненському інституті інженерів водного господарства. А потім, незалежність, перші паростки приватного бізнесу і «дикі дев'яності». В цей період Віктор Матчук й починає будувати свої невеличку бізнес-імперію – групу компаній «РЕНОМЕ». І основним напрямком, який приніс прибутки компанії, стало постачання і встановлення в Україні… банкоматів. Так, ті штуки, де багато з вас отримує гроші – це «справа рук» Матчука.

Там де ходять великі гроші, там не обійтись без політики. І Віктор Матчук почав нею займатись. Будучи членом Народного руху України він стає в 1998 році депутатом Рівненської міської ради і головою бюджетної комісії. На наступних виборах 2002 року – Віктор Йосипович вже депутат обласної ради.

Після помаранчевої революції починає створення на Рівненщині обласної організації партії Віктора Ющенка «Наша Україна». Саме Віктор Матчук привів у політику багатьох нинішніх представників влади. Депутати Рівнеради Тарас Максименко, Сергій Паладійчук, Василь Харковець. Депутати Рівненської облради: Олексій Кособуцький, Руслан Сивий, Олександр Башмат. Ці, і ще багато інших, стали політиками і з'явились у владі вже тоді, коли Віктор Матчук очолив Рівненську облдержадміністрацію у 2006 році. На сьогодні ж Віктор Йосипович підтримує українського політика Романа Безсмертного, який буде балотуватися в президенти в 2019 році.

На сьогодні персона Віктора Матчука є досить популярною. Він є депутатом ІV скликання та політичним діячем з чітким мисленням. До речі, тризуб на будівлі Рівненської облдержадміністрації, ще наприкінці 90-х теж робота його компанії. Віктор Йосипович працював зі всіма і завжди.

переглядів: 430

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!