Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

05 жовтня 2017 0

29 вересня відбулася колегія за участі Дубровицької районної адміністрації та запрошених на неї міського та сільських голів, керівників установ, організацій та служб району, начальників управлінь відділів РДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ...


На колегії голова РДА Микола Петрушко та запрошені розглянули два питання, а саме:

  1. Про підготовку господарського комплексу до робот в осінньо-зимовий період 2017-2018 рокі та стан розрахунків за спожиті енергоносії і житлово-комунальні послуги.
  2. Доручення головним лікарям КЗОЗ «Дубровицька центральна районна лікарня» та «Дубровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», головам Висоцької, Миляцької об'єднаних територіальних громад, головам сільвиконкомів.
  • провести аналіз повноти охоплення населення флюрообстеженнями, забезпечивши максимальне обстеження населення на туберкульоз, повне обстеження осіб «групи ризику» захворювання на туберкульоз, стовідсоткове обстеження контактних осіб в осередках бацилярного туберкульозу;
  • виділити кошти на придбання туберкуліну для проведення щеплень проти туберкульозу дитячому населенню;
  • забезпечити збільшення відсотка (5%) обстеження методом мікроскопії пацієнтів з підозрою на туберкульоз;
  • начальнику фінансового управління Секо Г.Г. терміново внести пропозиції щодо виділення коштів комунальному закладу охорони здоров'я «Дубровицький РЦ ПМСД» на закупівлю туберкуліну для проведення профілактичних щеплень дітям;
  • т.в.о. начальника Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Головатюку К.У. забезпечити всебічне сприяння медичним працівникам під час проведення домообстежень.

Доповідачі у відсотковому відношенні розповів про готовність шести комунальних підприємств у різних напрямках надання послуг у районі до осінньо-зимового періоду. В загальному можна сказати, що всі вони готові до опалювального періоду та забезпеченні основними засобами. Проте, до оповідача у присутніх виникли питання. До прикладу, у с.Осова ще два роки тому були проведені заміри вікон та дверей у котельні школи, але й по сьогодні жодних рухів у напрямку її ремонту нема. Також, з трибуни прозвучала інформація про те, що на сьогоднішній день основною проблемою готовності освітніх закладів до опалювального сезону є недостатнє забезпечення їх тверди паливом, а також у двох закладах є проблеми з покрівлею.

Під час доповіді головного лікаря «Дубровицького РЦ ПМСД» окрім питання готовності до опалювального сезону піднімалося і технічне забезпечення комп'ютерною технікою сільських амбулаторій для роботи лікарів. Островець В.М. звернулась до всіх сільських голів з проханням долучитись до закупівлі необхідної оргтехніки.

Шах Г.П. який на сьогодні є в.о. директора КП «Теплосервіс» зауважив, що заготовлених дров, а це 800 м³, на підприємстві вистачить лишень на 10-15 днів роботи. До потреби не вистачає 5-6 тис. м³ дрів. З торфобрикетом питання є вирішеним. Необхідні дрова є лісгоспах, але за словами Григорія Петровича необхідного транспорту для їх доставки нема. Тому, він просить негайно провести нараду з керівниками лісгоспів для забезпечення їх доставки. Щодо заміни вікон і дверей у котельні школи с.Осова, то він пообіцяв, що відповідні роботи у цьому напрямку будуть проведені.

Якщо більшість підприємств та установ району мають шанси бути у теплі в холодну пору, то із закладами культури по селах у цьому напрямку є великі проблеми. Наталія Мусіївна зазначила, що значна кількість таких закладів не опалюється, але завдяки сільським головам, які намагаються утримувати заклади культури останні ще існують і принаймні робочі місця їх працівників опалюються. А тому вона й надалі просить сільських голів допомагати хто чим зможе.

У Дубровицькому районі в останнє десятиліття спостерігається значне підвищення захворюваності серед населення на туберкульоз, а тому питання вакцинації та обстеження є дуже актуальним. За 9 місяців 2017 року на диспансерний облік взято 20 хворих. Найвищим показник захворюваності спостерігається у Миляцькій та Висоцькій ОТГ. Також збільшилась кількість деструктивних (запущених) форм туберкульозу. Тому, дуже важливо попереджувати цю хворобу та вчасно її виявляти серед населення.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!