Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОМУ ЩО...

25 жовтня 2017 3

Не знаю чи є у нашому місті хоча б одна людина, яка б не знала успішного підприємця Валентина Колоду. Звичайно, що він у районі та й у Дубровиці такий не один, але мова нині піде саме про нього, а точніше про те, у чому, поки що, він так успіху й не досягнув…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ПОСІЄШ – ТЕ Й ПОЖНЕШ?


На останній двадцять першій черговій сесії міської ради, яка відбулась 29 вересня серед переліку питань порядку денного вкотре затесалось вже добре знайоме всьому депутатському корпусу «Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м.Дубровиця, вул. Грушевського,44». Зміст його був наступний:


Керуючись ст.12, п.2 ст. 120, ст.127, п.2, п.3 ст.128, абз.1 п.2 ст.134 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Колоди В.М. про дозвіл на проведення експертної оцінки земельної ділянки в м.Дубровиця, вул. Грушевського,44, міська рада.

ВИРІШИЛА:

Надати дозвіл виконавчому комітету Дубровицької міської ради на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

 • для обслуговування існуючих будівель (будівля інтернату) в м.Дубровиця, вул. Грушевського,44 кадастровий номер якої 5621810100:01:007:0180, площею 0,4159 га на території Дубровицької міської ради;

Доручити міському голові укласти з гр. Колодою Валентином Михайловичем договір про сплату авансових внесків в рахунок ціни оплати земельної ділянки, зазначеної у п.1.

Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошової оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.

Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань земельних відносин та охорони довкілля (голова Іванов В.Я.) та завідувачу сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради (Пшенична К.Д.).


Здавалося б проект рішення, як проект… Але його вже скоро всі депутати міської ради сьомого скликання знатимуть на пам'ять, адже перед їх ясні очі воно вже лягає неодноразово. Нам стало цікаво, вкотре вже мер Богдан Микульський «бере змором» депутатський корпус?! Виявилось, що відтоді як законодавство зобов'язало органи місцевого самоврядування проводити поіменне голосування та оприлюднювати відомості про це для суспільного загалу, це питання піднімалось вже чотири рази:

 • на восьмій черговій сесії 22.04.2016 року;
 • на дев'ятій черговій сесії 24.06.2016 року;
 • на дев'ятнадцятій черговій сесії 11.07.2017 року;
 • на двадцять першій черговій сесії 29.09.2017 року.

Та це лише та інформація, яка є загальнодоступною для всіх у всесвітній мережі. А скільки разів міський голова пробував «протягнути» ласий шмат землі майже у центрі міста для підприємця В. Колоди до того?! Ба більше, цим питанням під час свого «правління» разом з депутатами шостого скликання переймався ще екс-мер Дубровиці А.Л. Кузьмич, діяльність та методи якого, свого часу, так засуджував нині діючий мер та міська фракція ВО «Батьківщина» попереднього скликання. І свідками цього є ті народні обранці, яким пощастило з шостого перейти до сьомого скликання, завдяки підтримці виборців. Про це йдеться і в звіті міської фракції ВО «Батьківщина» шостого скликання про їхню роботу. Зазначимо, що цей звіт вже став своєрідною «настільною книгою» для аналізу діяльності мера. Тому, не можу втриматись, аби не процитувати уривок з нього. Отож:

…Він по 2-3 рази виносить дані питання на сесії щоб узяти депутатів «ізмором» і безкоштовно віддати дані земельні ділянки своїм прибічникам.

Ця цитата стосується попереднього міського голови та неодноразового винесення ним на розгляд депутатам питань, у яких він однозначно був дуже зацікавлений, а точніше у тому, щоб за них позитивно проголосували. Тож виходить, що нинішній мер ходить вже «натоптаними тропами» свого «папєрєдніка»… А що далі? Почне присідати й на його «схеми» – чи це вже питання риторичне?!

Нагадаємо, що на дев'ятнадцятій сесії депутат Лілія Гладка запитала у мера, де міськрада братиме земельні ділянки для двохсот учасників АТО, які зараз стоять на черзі по їх отриманню? Міський голова тоді відповів, що для ведення особистого селянського господарства землі їм надаватимуть біля с.Берестя. На що депутат зауважила, що земельна ділянка біля ЗОШ №2 про яку зараз йдеться, є майже у центрі міста і що її розмір становить 0,4159 га. То чи не доцільніше землю біля зруйнованої будівлі колишнього інтернату було б віддати власне АТОвцям?

А й справді, є АТОвці, є сім'ї та діти загиблих – чи їх у розрахунок в нашому місті вже не беруть?! Тоді про чиї інтереси дбає Богдан Микульський і його «молода команда»?

Всі чотири рази, коли земельне питання по Грушевському,44 виносилось на розгляд воно не проходило. То чи не є це знаком згори для мера?

А тепер хотілося б зробити невеличкий аналіз того, як змінювалась думка депутатів під час голосування за це питання. Почнемо з того, що у Дубровицькій міській раді є 26 депутатів які утворили 7 фракцій:

 • Народної партії – 2 депутати;
 • Української Народної партії – 4 депутати;
 • «Воля» – 5 депутатів;
 • ВО «Свобода» – 2 депутати;
 • Радикальної Партії Олега Ляшка – 3 депутати;
 • БПП «Солідарність» – 4 депутати;
 • ВО «Батьківщина» – 6 депутатів.

Коли за питання В. Колоди відбувалось голосування на восьмій сесії у 2016-му, то з 22-х присутніх «За» віддали свій голос лише троє і всі вони від фракції УНП; «Проти» виступила ВО «Свобода» у повному складі; решта ж фракцій у тому числі й міський голова «Утримались».

Під час голосування на дев'ятій сесії у тому ж 2016-му з 17-ти присутніх «За» був лише депутат з УНП. Думки ж решти вже розділились: четверо депутатів фракції «Воля» були «Проти» і один «Утримався»; один присутній депутат від ВО «Свобода» «Утримався»; фракція Радикальної Партії Олега Ляшка проголосувала один «Проти» і один «Утримався». Фракція БПП «Утрималась» двома голосами. Фракція ВО «Батьківщина» – один «Проти» і четверо, у тому числі й міський голова, «Утримались».

Тож як бачимо, у 2016 році більшість депутатів не горіли бажанням аби підприємець Валентин Колода взяв під свою «опіку» зруйноване приміщення колишнього інтернату та прилеглу до нього земельку. А що ж у 2017-му? А тут ситуація вже дещо змінилась.

На дев'ятнадцятій сесії з вісімнадцяти присутніх на сесії «За» вже проголосувало 13 депутатів з яких: 1 від фракції Народної Партії; 2 – від «Свободи»; 3 – від фракції Олега Ляшка; 1 – БПП і шестеро, серед яких й Богдан Микульський, від ВО «Батьківщина». Троє депутатів під час голосування вийшли, а двоє «Утримались» – депутат від ВО «Батьківщина» та ПП «Воля».

Двадцять перша ж сесія показала, що з 21-го присутнього депутата на сесії лише дев'ять готові віддати землю підприємцю. Серед них: один депутат від Народної партії; троє від УНП; троє від БПП і двоє, серед яких й мер, від ВО «Батьківщина». Двоє депутатів з особистих причин залишили сесійну залу і двоє від фракції «Воля» проголосували «Проти». «Утримались» при голосуванні по двоє депутатів від фракції Олега Ляшка та ВО «Батьківщина»; один від УНП та троє від фракції «Воля».

Які ж висновки можна зробити з вищенаписаного? Не всі депутати, на жаль, мають свою чітку позицію при голосуванні. Багатьом з них важко визначитись куди ж їм «примкнути» – до «гарних» чи до «розумних»! А можливо справа тут зовсім й не у невизначеності?! Може хвороба «договорняків» добралась і до нашої провінції, чи вона вже тут живе давно?!...
переглядів: 2K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
27-10-2017 11:09:51

дубровичанин

А кого ж буде підтримувати Столярець??? АКтивно вся партія УНП голосує за це питання 2 роки, примкнули і Ляшки, Свобода!!! І сам мер з секретарем Годунком !! Іздите по героїчних місцях району і це добре, але подумайте про свої вчинки!!! Дубровичани робіть висновки!!!

оцінити:

6 1
26-10-2017 16:33:19

бухгалтер

те, що говорить Колода на відео - брєд сивої кобили. Потім йому віддали гроші ! І це прийти в сесійну залу і говорити брехню !

оцінити:

7 1
25-10-2017 12:33:51

Чирук Петро

Ось де "ГЕРОЇЗМ" нашої влади. При Кузьмичу голосувала Батківщина -ПРОТИ, а тепер голосочки добавляються . І чим відрізняється нинішній мер МИкульський від КУзьмича - а НІЧИМ!!!!! , наступив на ті самі граблі і правильно написано, що виносить це питання два роки і сам голосує ЗА .І перший раз , коли виносили це питання, то пані Пшенична не 42 соти озвучила, а 4. АЛЕ є в залі кмітливі депутати і підмітили це!! НЕ стидаються нічого, а потім виступають у вишиванках і б"ють себе в груди про свою чесність. В місті загинули в АТО і дійсно ГЕРОЇЧНІ ЛЮДИ і знову сьогодні ГРУЗ 200!!! Майте БОГА в душі!!!

оцінити:

10 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!