Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 22.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
17-12-2018 11:02:36

ІРИНА

Навели на ринку порядок.Тепер вже настала черга ,щоб і в себе в міській раді навести порядок. А то" Альпиністи " наведуть то мало кому не покажеться .

оцінити:

16 10
15-12-2018 12:47:46

ІРИНА

Це Вони так наводять порядок у місті ?В ранці думають де заробить ,а після обіду де випить.

оцінити:

23 14
15-12-2018 08:37:25

Романівна

Скільки років живу в Дубровиці но такої вибачте , позорної міської ради ще не було. Краглевич по п"ять разів повз" Пасаж "бігає на Пошту у свій партійний офіс ,а Микульський собі у два партійні офіси ?То Ви кому служите, партіям чи громаді ?Хто Вам платить гроші ,чи Ви там і там отримуєте зарплатню.Вам бездельнікам громада довірила місто ,а Ви бігаєте день незнаєте де себе подіти.А ,що Ви розвели за цей час в міській раді -ВОРОСТВО І П"ЯНСТВО .ТАК .ВАМ ,ЩО НЕ СОРОМНО ЛЮДЯМ ДИВИТИСЯ В ОЧІ .НЕДАРМА ХЛОПЦІ ПО НОЧАХ ХОДЯТЬ ПО МІСЬКІЙ РАДІ -ЗАСЛУЖИЛИ.

оцінити:

23 13
28-11-2018 10:54:47

Борис

Дубровицька міська рада -це без перебільшення розсадник корупції .На всьому наживаються міські чиновники і на фасадах і на дорогах і на дитячому харчуванню .

оцінити:

37 17
28-11-2018 10:49:26

Рая

Прокручували бюджетні кошти через магазин Столярця при Кузьмичу і дальше продовжують велику справу свого попередніка .Достойна заміна.

оцінити:

32 15
28-11-2018 08:16:24

Богдан

Хочу Всіх заспокоїти ,особливо працівників міської ради. Під час Воєнного стану усі корупційні схеми в тому числі "фасадні", будуть працювати в звичайному ,штатному режимі .

оцінити:

30 16
10-11-2018 20:37:46

дубровичанин

а чого такі зарослі на посьолку біля будинків??? гроші сплачуєм справно.На трійцю перший і останній раз косили!!!!

оцінити:

35 16
23-10-2018 09:36:01

Борис

В нашому районі два "великих господарники" -це Столярець та Микульський ,які дальше продовжують "велику справу" свого попередніка Кузьмича .Достойна заміна .

оцінити:

42 18
22-10-2018 12:21:29

ІРИНА

В мене по вулиці Миру де асфальтували меровий тротуар живе кума .Її чоловік кожен ранок коли виїжджає з двору "дякує" меру і ввечері знову "дякує" .Ще якщо їдеш зі сторони Берестя то вписуєшся ,щоб заїхати у двір , а то щоб заїхати зі сторони банку треба виїжджати на зустрічку ?Другий сусід вже чуть нове колесо не владив об мерові бардюри тільки перезувся в зимову резину .Каже кума ,що вся вулиця в "штики " приняла той бракований тротуар .Виявляється ,що мер хотів ще на цьому бракоробстві піаритися?Гарну справу почали,но видно ,що руки не в ту сторону стоять .Списали гроші і вся на цьому робота.Не було в цій Дубровиці порядку і видно ,що ще скоро не буде.

оцінити:

38 25
20-10-2018 09:37:01

Борис

Розповідали хлопці з Райавтодору ,як мер прийшов з журналісткою попіаритися на вулицю Миру ,біля "Копійки" думав ,що його там будуть з хлібом зустрічати вдячні городяни.А получилось наоборот, на нього напали жителі біля яких асфальтують тротуар .Ви бачили ,як завищили бардюри ,зробили китайську стіну ?Меру замість піару нагнули в спину матюків. Правда він зразу зорієнтувався і втік ,вдалася в знаки військова підготовка .А проплачену у вихідний день журналістку мер залишив вислуховувати заслужені невдоволення містян .На цей раз ,особисто для мера не получилася "гарна картинка "но я зовсім про друге ,що мер працює тільки на публіку ,а здобутків у міста з бюджетом понад 14 міліонів гривень, як " кіт наплакав" .

оцінити:

45 29

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!