Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 87

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (87)
10-11-2018 20:37:46

дубровичанин

а чого такі зарослі на посьолку біля будинків??? гроші сплачуєм справно.На трійцю перший і останній раз косили!!!!

оцінити:

6 2
23-10-2018 09:36:01

Борис

В нашому районі два "великих господарники" -це Столярець та Микульський ,які дальше продовжують "велику справу" свого попередніка Кузьмича .Достойна заміна .

оцінити:

13 4
22-10-2018 12:21:29

ІРИНА

В мене по вулиці Миру де асфальтували меровий тротуар живе кума .Її чоловік кожен ранок коли виїжджає з двору "дякує" меру і ввечері знову "дякує" .Ще якщо їдеш зі сторони Берестя то вписуєшся ,щоб заїхати у двір , а то щоб заїхати зі сторони банку треба виїжджати на зустрічку ?Другий сусід вже чуть нове колесо не владив об мерові бардюри тільки перезувся в зимову резину .Каже кума ,що вся вулиця в "штики " приняла той бракований тротуар .Виявляється ,що мер хотів ще на цьому бракоробстві піаритися?Гарну справу почали,но видно ,що руки не в ту сторону стоять .Списали гроші і вся на цьому робота.Не було в цій Дубровиці порядку і видно ,що ще скоро не буде.

оцінити:

12 7
20-10-2018 09:37:01

Борис

Розповідали хлопці з Райавтодору ,як мер прийшов з журналісткою попіаритися на вулицю Миру ,біля "Копійки" думав ,що його там будуть з хлібом зустрічати вдячні городяни.А получилось наоборот, на нього напали жителі біля яких асфальтують тротуар .Ви бачили ,як завищили бардюри ,зробили китайську стіну ?Меру замість піару нагнули в спину матюків. Правда він зразу зорієнтувався і втік ,вдалася в знаки військова підготовка .А проплачену у вихідний день журналістку мер залишив вислуховувати заслужені невдоволення містян .На цей раз ,особисто для мера не получилася "гарна картинка "но я зовсім про друге ,що мер працює тільки на публіку ,а здобутків у міста з бюджетом понад 14 міліонів гривень, як " кіт наплакав" .

оцінити:

20 12
18-10-2018 11:38:34

ГІСТЬ

Шановна РАЯ! А де береться бабло в "Батьківщини", коли господиня без бізнесу ---- а "велосіпедний батальон" сидить 20 років круглорічно у орендованих зданіях??..... Якби не старався мер , то я за неї голосувати не буду ___ Вова- ворог ззовні , а "ЦЯ""" - всередині!!!

оцінити:

20 12
17-10-2018 14:47:46

Рая

Що Ви не зрозуміли ,що в "Батьківщини " зараз бабла немерено .Це їхня може уже остання циганочка з виходом.

оцінити:

23 13
17-10-2018 10:54:06

ГІСТЬ

видно грошей зашібісь, коли вже і політтехнологи сидять по районах не місцеві!!!! Бігборди, по тєлєвізору крутить "господарка" , а бізнесу немає і безхатченко!!!!!!

оцінити:

22 13
12-10-2018 10:53:18

ІРИНА

Якщо хочеш поваги від людей ,спочатку научись поважати іх сам.Це я кажу їхньому меру з "Батьківщини".

оцінити:

26 18
12-10-2018 08:44:38

Рая

Тут ми всі гадаємо чого мер ходить по бруківці в синьому костюмі і жистикулює руками .Як розповіла наша людина вхожа в місцеву "Батьківщину" особисто з мером працює модний київський політтехнолог ,якому мерська партія платить великі гонорари даже по нинішмим міркам.Сам хлопець родом нібито з Волині ,а закріплений на вибори за Сарненським ,Дубровицьким,Володимирецьким ,Рокитнівським ,Зарічненським районами та містом Вараш .Як мер піде з бруківки то роботяги ще пів години крутять пальцем у віска і не можуть зрозуміти ,що робить мер весь час безпричинно жистикулюючи .Виявляється це така порада політтехнолога з Києва ?Всі ці жести направлені на проїжджаючих рядом пасажирів автомобілів ,маршрутних автобусів ,щоб люди ахкали і говорили :Бачите ,як мер працює непокладаючи рук та не гнучи спину ?Недарма його називають прорабом по бруківці.Замість того ,щоб займатися глобальними проблемами міста ,мер відволікається на другорядні .Дешевий піар ,гра на публіку бере верх над здоровим глуздом.

оцінити:

29 19
11-10-2018 09:16:35

Адам Леонідович

Я не раз казав Богдану не чіпай вуличних торговців .Ні він хотів показати ,що він великий мер і угодити підприємцям ,які нібито іза вуличних торговців несуть колосальні збитки ?Показав на свою голову.Краще запитай в так званих старателів в чому причина ?В результаті налаштував всіх проти себе великий комінатор.Скільки по бруківці не ходи в синьому костюмі, бізнес уже за тебе голосувати не буде.Ти показав себе ще в 2016 році встановивши для них "космічні " податки на нерухомість ,а про земельний податок я взагалі мовчу .

оцінити:

28 23

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!