Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 57

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (57)
14-09-2018 15:13:21

Вадим

Щоб всі зрозуміли ,що "НОВИЙ КУРС ВІД БАТЬКІВЩИНИ" - це треба розуміти і головне вспіти вчасно взяти білет на самольот .Уже Ваше бажання хто куди в Польщу ,Чехію чи в Мексику на автомобільний завод.Ми уже "ситі" Новим курсом в Дубровиці від Вашого мера ,який встановив для Нас драконівські податки на нерухомість та землю.Залишилось так ,як хтось сказав, ще ЗА ВОЗДУХ мерії заплатити і можна закривати бізнес і сміливо збирати чемадани .

оцінити:

21 5
14-09-2018 09:07:26

ІРИНА

Уже всі в Дубровиці знають ,що в так званому "спальному районі" буде будуватись багатоквартирний будинок.Тільки народ не знає на яких умовах для міста "хвальонний" мер від "Батьківщини" відав забудувнику БЕЗКОШТОВНО ЗЕМЛЮ ???Можливо Атошникам дадуть п"ять квартир ?Уже "прозоро" землю роздали ,тільки мер себе такого чесного ,а якого розумного не забув в списки Атошників включити і то в першій п"ятірці.Це та обіцяна від продажної місцевої "Батьківщини" -ПРОЗОРІСТЬ. "Прозоро" роздали своїм під бізнес парк ,міський пляж уже став почті прозоро- приватним ,прозоро разом з Сарненськими Арм"янами мерія зробила ремонт дороги по вулиці Воробинській ,яка чомусь по весні стала бракованою ,прозоро ложать бруківку ,прозоро відали просто так гектари землі "Райагрохіму" Київському бізнесмену Малишевському,прозоро запрацювало комунальне підприємство "Ринок" ,який став" кормушкою"для міських чиновників???Почті все в місті працює "прозоро" і мийка Столярця і пісочок регулярно відвантажується прозорий.Тепер для мера залишилось ще "прозоро"для себе в новобудові відхватити квартирку або ще в придачу бутік на першому поверсі ,який буде по плану забудови використовуватись виключно для комерційного призначення.???ЦЕ МИ ІДЕМО ПО НОВОМУ КУРСУ ВІД " БАТЬКІВЩИНИ "???

оцінити:

22 7
13-09-2018 12:09:24

Вадим

Тоді зрозуміло ,що скоро підприємці за "воздух" будуть платити ??? "Я люблю тебе Дубровиця ".

оцінити:

22 7
13-09-2018 07:57:10

ІРИНА

Дубровицька міська рада вже давно стала філіалом Державної Фіскальної Служби в Рівненській області (ДФС) на чолі з Микульськими.

оцінити:

27 9
12-09-2018 08:36:52

Рая

В мене звернення до "Батьківщини " від вуличних торговців і не тільки.Ви видерли у підприємців кошти ,які дали відчепну меру на знак "Я люблю тебе Дубровиця" . Від вашої "любові " тільки у нас проблеми .Ви спочатку разом з своїм мером навчіться любити людей ,а то Ви уже забули ,що таке людяність.Заведіть свого мера в дитячий садок і научіть його ВІТАТИСЯ ДО ЛЮДЕЙ. Ви хочете поваги від людей ???За ,що скажіть ВАС поважати ,що ВИ доброго для людей зробили.Для себе Да.

оцінити:

29 12
11-09-2018 16:55:20

Рая

За ініціативи Дубенської міської ради в місті Дубно відзначили день підприємця це мені телефонували знайомі де були присутні міські чиновники та підприємці .Це був змістовний захід де один одного чули і саме головне хочуть чути .В нас ,як не влюдей .Дубровицька міська рада ,як той "мовзолей" німа ,хлуха ,нікого кроме себе не хоче чути.Недарма бізнес не на стороні мерії ,яка обложила податками нас ,як тих татар .

оцінити:

31 12
11-09-2018 13:28:32

Помічник

Що уже вибори почалися ?Знаю ,що жовтень обіцяє бути цікавим на події ,для когось не зовсім приємні.Консультації між групами уже ідуть.

оцінити:

27 12
11-09-2018 11:56:07

Вадим

Мер тільки ввійшов у роль ,в карманах стало шелестіти ,а Ви уже його просите на вихід ???Якщо відверто то давно пора .Він не діє в інтересах громади ,яка у свій час повірила і надала такі повноваження.Він діє виключно в своїх особистих інтересах -це збагачення .

оцінити:

28 12
10-09-2018 12:31:04

Рая

Ми вуличні торговці зараз вивчаємо юридичну сторону ,щодо збору підписів про недовіру МИКУЛЬСЬКОМУ БОГДАНУ МИХАЙЛОВИЧУ - МЕРУ ДУБРОВИЦІ.Друге ,ми хочемо і будемо ініцюювати перед своїми депутатами з округів ,щоб винесли це питання "ПРО НЕДОВІРУ" на одній із сесій Дубровицької міської ради.Він себе повністю скомпроментував .Довіри більше до нього немає.Однією бруківкою ситий не будеш .Такого вибачте бардака ,як твориться зараз в міській раді за всю історію Дубровиці ще не було.Виключно це наша позиція на яку ми жителі Дубровиці маєм законне право ,а саме достроково припинити повноваженя міського голови .

оцінити:

32 12
10-09-2018 10:58:24

ГІСТЬ

біля "Три кити""" гарна бруківка, а біля контори освіти хто так поіздєвався над бруківкою????? Сусідка каже, що це тільки положила служба городська??? ....як відрізняється ... різні хазяї ... потрібні як біля гарних магазинів..

оцінити:

36 13

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!