Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
21-08-2018 14:20:21

w

Вот тут уже мер розкрився на повну і показав себе насправді ким він є.Вони зрозуміло ,що люблять Дубровицю де таку ще лахву можна знайти .Поробили собі космічні оклади ,постановлювали нічим непідтверджені надумані премії та надбавки то можна і радіти,а то ,що більшість і в тому числі вуличних торговців виживає ім наплювати .

оцінити:

163 67
21-08-2018 14:12:45

wowah

Вже усім зрозуміло ,що Микульський хоче вижити "вуличних торговців " на вигоду "великому бізнесу ".І вони Микульському дали політичну взятку .скинулися на знак "Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ ДУБРОВИЦЯ ",щоб мерія могла робити дешеве селфі і підняти перед виборами катастрофічно падаючий авторитет мера.

оцінити:

162 67
21-08-2018 11:25:15

ГІСТЬ

часто їжджу автобусом і те,, що спостерігаю на зупинці - БАРДАК - і по другому не назвеш, а в четвер , то просто кошмар!!!! Латки, шматки - просто на землі в піску, грязі, пилу !!! До чого дожилися????!!!! .... А зупинка - СТРАШІЛІЩЕ -- в центрі города , ВОНЬ - оброблена з всіх сторон, бо туалєт ввечері!!! Ждеш пізно ввечері маршрутку на Київ, Ровно - туалєта нема, люди бігають до Цирюльні, Пасажу і до освіти - там немає світла . А з дітьми як взимку????- хтось думав над цим????? . І ще якийсь там "РИНОК"""" роблять ???!!!!! Йдем в Європу !!!!!!Ганьба!!!! За три роки ця влада нічого не зробила для людей в центрі для звичайних потреб!!!! РОзвели ганделики і побоїща!!!

оцінити:

177 68

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!