Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
18-10-2018 11:38:34

ГІСТЬ

Шановна РАЯ! А де береться бабло в "Батьківщини", коли господиня без бізнесу ---- а "велосіпедний батальон" сидить 20 років круглорічно у орендованих зданіях??..... Якби не старався мер , то я за неї голосувати не буду ___ Вова- ворог ззовні , а "ЦЯ""" - всередині!!!

оцінити:

37 24
17-10-2018 14:47:46

Рая

Що Ви не зрозуміли ,що в "Батьківщини " зараз бабла немерено .Це їхня може уже остання циганочка з виходом.

оцінити:

40 23
17-10-2018 10:54:06

ГІСТЬ

видно грошей зашібісь, коли вже і політтехнологи сидять по районах не місцеві!!!! Бігборди, по тєлєвізору крутить "господарка" , а бізнесу немає і безхатченко!!!!!!

оцінити:

39 23
12-10-2018 10:53:18

ІРИНА

Якщо хочеш поваги від людей ,спочатку научись поважати іх сам.Це я кажу їхньому меру з "Батьківщини".

оцінити:

44 29
12-10-2018 08:44:38

Рая

Тут ми всі гадаємо чого мер ходить по бруківці в синьому костюмі і жистикулює руками .Як розповіла наша людина вхожа в місцеву "Батьківщину" особисто з мером працює модний київський політтехнолог ,якому мерська партія платить великі гонорари даже по нинішмим міркам.Сам хлопець родом нібито з Волині ,а закріплений на вибори за Сарненським ,Дубровицьким,Володимирецьким ,Рокитнівським ,Зарічненським районами та містом Вараш .Як мер піде з бруківки то роботяги ще пів години крутять пальцем у віска і не можуть зрозуміти ,що робить мер весь час безпричинно жистикулюючи .Виявляється це така порада політтехнолога з Києва ?Всі ці жести направлені на проїжджаючих рядом пасажирів автомобілів ,маршрутних автобусів ,щоб люди ахкали і говорили :Бачите ,як мер працює непокладаючи рук та не гнучи спину ?Недарма його називають прорабом по бруківці.Замість того ,щоб займатися глобальними проблемами міста ,мер відволікається на другорядні .Дешевий піар ,гра на публіку бере верх над здоровим глуздом.

оцінити:

48 29
11-10-2018 09:16:35

Адам Леонідович

Я не раз казав Богдану не чіпай вуличних торговців .Ні він хотів показати ,що він великий мер і угодити підприємцям ,які нібито іза вуличних торговців несуть колосальні збитки ?Показав на свою голову.Краще запитай в так званих старателів в чому причина ?В результаті налаштував всіх проти себе великий комінатор.Скільки по бруківці не ходи в синьому костюмі, бізнес уже за тебе голосувати не буде.Ти показав себе ще в 2016 році встановивши для них "космічні " податки на нерухомість ,а про земельний податок я взагалі мовчу .

оцінити:

44 31
09-10-2018 15:45:11

ІРИНА

Читала цю замітку і сльози навертаються ,хіба ми цього заслужили ???Правильно Москаль сказав про міністра "Здравозахороненія" Супрун .

оцінити:

46 31
09-10-2018 11:42:28

ГІСТЬ

читав газету, де інвалід говорить про забезпечення ліками і що не може мерія допомагати таким людям в городі????

оцінити:

44 30
06-10-2018 09:22:31

Рая

Ви пане мер читали свіжий номер районної газети ?Почитайте уважно десяту сторінку де ,як Ви називаєте "вулична торговка " Наша Ірина Дубінець порушила проблему "безкоштовної медицини"???Вона інвалід з дитинства ,а біля "Пасажу" виживає ,щоб з голоду не померти і це всі .бачать .Мало того мерія ,щоб допомогти вони лишають цю людину останнього заробітку та засобів на існування .То Ви уже Всім на своїх виборчих округах від "Батьківщини " по три рази одним і тим пороздавали допомоги з міського бюджету ,то Ви так піарити свою "Батьківщину" за кошти місцевого бюджету ???І будете говорити ,що в Президента адмінресурс ,а Ви що творите , ще не дорвавшись до влади .І щиро надіюсь, і я не одна така ,що з своєю ЮВТ не дорветесь.Бо тоді ,що нам простим людям робити ???

оцінити:

54 32
01-10-2018 09:01:26

Борис

В нормальних країнах, спочатку роблять всі комунікації ,а лише тоді заложують бруківкою та кладуть асфальт .Мер Дубровиці Микульський займається марнотрацтвом і окозамилюванням роблячи імітацію бурної діяльності.Міські чиновники по черзі фотографуються на тій бруківці та викидають селфі на офіційний сайт міської ради ,який уже давно ніхто не читає і не заходить, кроме самих міських чиновників.В мене запитання - де проложили і ложать мерову бруківку хто хоть раз , робив ревізію комунікацій .Зразу відповім ніхто -де мер пальцем показав там і ложать.Скажіть то це не марнотрацтво? і хто за це з міських чиновників відповість ???

оцінити:

66 39

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!