Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
29-09-2018 15:06:42

Рая

В мене таке враження ,що це "зграя вовків з місцевої Батьківщини" дорвалися до влади і грибут все собі немаючи міри та людської гідності.При цьому ,своїм "кодлом" ще огризаються і мало того хочуть показати ,що вони зробили з Дубровиці Європейське місто???А за чиї податки Ви живете,ні Ви жируєте ,а ми всі виживаємо і при цьому Ви ще нас давите.Совість мали про яку ви давно уже забули .Як МАТИ АТОШНИКА писала в дитини забрав мер собі бідному і нещасному земельну ділянку вписавшись ,якимось чином в списки Атошників .Маючи оклад уже понад 17 тисяч та пенсію від держави 10 тисяч.Це нормально ,коли Ви уже там нажеретись.Вибачте но уже та несправедливість достала і не тільки мене.

оцінити:

66 42
29-09-2018 14:42:24

Борис

Мер по сумісництву прораб з укладання бруківки перетворив це на надприбутковий сімейний бізнес.Ви ,що не зрозуиіли куди вони "качають" міліони з бюджету міста ще й до всього на цьому мер вспіває піаритися .

оцінити:

64 41
28-09-2018 23:07:28

Студєнт

Згідний з дубровичанкою на рахунок молоді! Я приїхав і якого чорта лисого мені робить в цій століци дубровіци??? Одні бухі морди коло ночніка, засцяли, вибачте, весь парк! Вонь! Європейське місто, б...ять! Всі наші пацани на Польщу і Чехію валять! Нє@й дєлать в етой дірі!!! Докероваліса!

оцінити:

70 38
28-09-2018 23:02:41

ДУБРОВИЧАНКА

Плиткою очі людям не замажеш. Чому Ви не похвалитеся кількістю нових робочих місць? А де поділася пошта, телеком, горгаз, пенсійний, нотаріус??? Студенти навіть на канікули не їдуть додому! Бо для них лише сцена, площа і лавки в парку (за них дякуємо "МОЛОДІЖНОМУ АЛЬЯНСУ"!!!). Районний центр перетворився на село, на чолі якого стоїть прораб з укладання бруківки!

оцінити:

66 40
28-09-2018 17:24:20

Рая

З близького оточення партноменклатури "Батьківщини " розповіли ,що мер впав в паніку і партійці ,щоб підтримати свого боса розмістили на фейковій сторінці портрет мера на фоні прапора Дубровиці .Три дні ,всім колгоспом лайкали ,щоб показати меру ,яка в нього підтримка серед населення міста .Налайкали аж 170 раз більше не витягнули і то їм спортив гарну "картинку" Салюта своїми коментаріями. Ініціаторами цієї мишиної возні нібито була Валентина Степанівна та якась Наташа ,мені говорили хто но я особисто її не знаю .Мені хватає Степанівної.

оцінити:

66 39
28-09-2018 12:02:39

Рая

Вони ,що хочуть лайками під фото Микульського та ще на фейковій сторінці підняти авторитет мерії. Такого хамського відношення до людей за всю історію Дубровицької міської ради ще не було. Ви навчіться спочатку вітатись до людей , а тоді можна про щось говорити.

оцінити:

67 40
28-09-2018 11:32:57

Рая

Знаєте ,що найбільше бісить мерову команду -те ,що від них відвернувся весь бізнес.Так було при Кузьмичу ,така сама участь чекає Микульського .Вони пішли і підуть для більшості корінних Дубровичан в нікуда.

оцінити:

63 41
28-09-2018 09:25:45

Рая

Цікаво ,а хто, виходить ,що спеціально під мера створив ту фейкову сторінку ???А навіщо тоді офіційний сайт Дубровицької міської ради ???Вони не показали ту каналізаційну трубу великого діаметра ,що ще з літа фонтаном лл"ється в нашу річку Горинь і можливо уже спричинила екологічну катастрофу з усіма витікающими наслідками ???Вони не показали і не покажуть ,що вони зробили на окраїнах нашого міста де роками кінь не валявся Наші міські чиновники тільки на тротуарах вміють піаритися І робити в фас і профіль дешеве нікому непотрібне селфі. І це з бюджетом міста понад 14 міліонів гривень ???

оцінити:

62 40
28-09-2018 09:05:27

Рая

Виходить ,що їхній мер уже став піаритися з фейкових сторінок?.Дожилися ,далі нікуди ?ВІн та його оточення уже бояться людей .Так ,то їхній мер ,НАШИМ ВІН ЗА ТРИ РОКИ ТАК І НЕ СТАВ.

оцінити:

63 39
27-09-2018 09:59:33

рибак

Шановна РАЯ!! спеціалісти міської ради тільки тей роблять , що лайкають і ствворили фейкову сторінку ще год тому !! Їх ніхто не хвалить, то самі себе хвалять!! Звісно, що сторінка пов"язана з Партією мера. Тандем Марина- Катерина працює!!! інтєрєсно, як працює юрист, якого "попросили" з таможні, а другу екс-мер????

оцінити:

68 42

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!