Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
26-09-2018 08:37:30

МАТИ АТОШНИКА

Мій син уже з 2015 року обиває пороги Дубровицької міської ради з великою надією отримати обіцяну державою землю.Весь час , нам обіцяють, але кроме обіцянок результатів немає .Тут ми взнаємо ,що в першій п"ятірці Наш великий мер вписавшись в списки Атошників отримав землю і не тільки він .Тоді де правда ???А Ви фотографуєтесь і викладаєте в інтернет себе на фоні прапора Дубровиці возоновбляючи з себе великого патріота нашого краю і Вам не соромно тим дітям і нам матерям дивитися в очі.

оцінити:

69 43
25-09-2018 11:38:28

рибак

вже давно гроші списані на трубу

оцінити:

71 44
25-09-2018 11:00:55

Борис

Треба мера сфотографувати на фоні тієї каналізаційної труби і послати в Екологічну інспекцію в Рівненській області хай його там популізують так на тисяч 6-7 гривників ,як посадову особу ,яка створила передумови і тривалий час не вживає заходів ,що уже призвели до екологічного забруднення значної території та водних ресурсів Полісся.

оцінити:

69 46
24-09-2018 16:58:19

Рая

Тут мені дівчата підказують ,що краще мера Дубровиці було б сфотографувати на фоні тієї каналізаційної труби ,яка тече ще з літа то всі би і так поставили лайки і не треба б було відривати від роботи на іронду спеціалістів міської ради.

оцінити:

70 45
24-09-2018 16:22:58

Рая

А Ви випадково з мерії не бачите ,що уже з літа за річкою прорвало каналізаційну трубу великого діаметру і стоки течуть у річку ???Чи Вам за популіризацією мера часу нема,замість того ,щоб працювати , Ви дружно ставите лайки під портретом мера. Такого свавілля місцевих чиновників ніде нема.Знахабніли , далі уже нікуди ,разом з своїм мером.

оцінити:

69 46
24-09-2018 15:02:42

Рая

Вгадайте чим так заняті спеціалісти Дубровицької міської ради .Їм дана звісно ,що усна вказівка СТАВИТИ ЛАЙКИ ПІД ФОТО МЕРА НА ФОНІ ПРАПОРА ДУБРОВИЦІ З МЕТОЮ ПОПУЛІРИЗАЦІЇ МЕРА ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ДОВІРИ ДО ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ . Совковий маразм і ідіотизм. Мало того був доведений умовний план ,не менше 100 лайків під фото мера.Позор на всю Європу до якої нам ,як до Америки.

оцінити:

67 46
14-09-2018 15:13:21

Вадим

Щоб всі зрозуміли ,що "НОВИЙ КУРС ВІД БАТЬКІВЩИНИ" - це треба розуміти і головне вспіти вчасно взяти білет на самольот .Уже Ваше бажання хто куди в Польщу ,Чехію чи в Мексику на автомобільний завод.Ми уже "ситі" Новим курсом в Дубровиці від Вашого мера ,який встановив для Нас драконівські податки на нерухомість та землю.Залишилось так ,як хтось сказав, ще ЗА ВОЗДУХ мерії заплатити і можна закривати бізнес і сміливо збирати чемадани .

оцінити:

89 49
14-09-2018 09:07:26

ІРИНА

Уже всі в Дубровиці знають ,що в так званому "спальному районі" буде будуватись багатоквартирний будинок.Тільки народ не знає на яких умовах для міста "хвальонний" мер від "Батьківщини" відав забудувнику БЕЗКОШТОВНО ЗЕМЛЮ ???Можливо Атошникам дадуть п"ять квартир ?Уже "прозоро" землю роздали ,тільки мер себе такого чесного ,а якого розумного не забув в списки Атошників включити і то в першій п"ятірці.Це та обіцяна від продажної місцевої "Батьківщини" -ПРОЗОРІСТЬ. "Прозоро" роздали своїм під бізнес парк ,міський пляж уже став почті прозоро- приватним ,прозоро разом з Сарненськими Арм"янами мерія зробила ремонт дороги по вулиці Воробинській ,яка чомусь по весні стала бракованою ,прозоро ложать бруківку ,прозоро відали просто так гектари землі "Райагрохіму" Київському бізнесмену Малишевському,прозоро запрацювало комунальне підприємство "Ринок" ,який став" кормушкою"для міських чиновників???Почті все в місті працює "прозоро" і мийка Столярця і пісочок регулярно відвантажується прозорий.Тепер для мера залишилось ще "прозоро"для себе в новобудові відхватити квартирку або ще в придачу бутік на першому поверсі ,який буде по плану забудови використовуватись виключно для комерційного призначення.???ЦЕ МИ ІДЕМО ПО НОВОМУ КУРСУ ВІД " БАТЬКІВЩИНИ "???

оцінити:

90 52
13-09-2018 12:09:24

Вадим

Тоді зрозуміло ,що скоро підприємці за "воздух" будуть платити ??? "Я люблю тебе Дубровиця ".

оцінити:

88 52
13-09-2018 07:57:10

ІРИНА

Дубровицька міська рада вже давно стала філіалом Державної Фіскальної Служби в Рівненській області (ДФС) на чолі з Микульськими.

оцінити:

93 54

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!