Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
12-09-2018 08:36:52

Рая

В мене звернення до "Батьківщини " від вуличних торговців і не тільки.Ви видерли у підприємців кошти ,які дали відчепну меру на знак "Я люблю тебе Дубровиця" . Від вашої "любові " тільки у нас проблеми .Ви спочатку разом з своїм мером навчіться любити людей ,а то Ви уже забули ,що таке людяність.Заведіть свого мера в дитячий садок і научіть його ВІТАТИСЯ ДО ЛЮДЕЙ. Ви хочете поваги від людей ???За ,що скажіть ВАС поважати ,що ВИ доброго для людей зробили.Для себе Да.

оцінити:

96 57
11-09-2018 16:55:20

Рая

За ініціативи Дубенської міської ради в місті Дубно відзначили день підприємця це мені телефонували знайомі де були присутні міські чиновники та підприємці .Це був змістовний захід де один одного чули і саме головне хочуть чути .В нас ,як не влюдей .Дубровицька міська рада ,як той "мовзолей" німа ,хлуха ,нікого кроме себе не хоче чути.Недарма бізнес не на стороні мерії ,яка обложила податками нас ,як тих татар .

оцінити:

98 56
11-09-2018 13:28:32

Помічник

Що уже вибори почалися ?Знаю ,що жовтень обіцяє бути цікавим на події ,для когось не зовсім приємні.Консультації між групами уже ідуть.

оцінити:

94 56
11-09-2018 11:56:07

Вадим

Мер тільки ввійшов у роль ,в карманах стало шелестіти ,а Ви уже його просите на вихід ???Якщо відверто то давно пора .Він не діє в інтересах громади ,яка у свій час повірила і надала такі повноваження.Він діє виключно в своїх особистих інтересах -це збагачення .

оцінити:

94 55
10-09-2018 12:31:04

Рая

Ми вуличні торговці зараз вивчаємо юридичну сторону ,щодо збору підписів про недовіру МИКУЛЬСЬКОМУ БОГДАНУ МИХАЙЛОВИЧУ - МЕРУ ДУБРОВИЦІ.Друге ,ми хочемо і будемо ініцюювати перед своїми депутатами з округів ,щоб винесли це питання "ПРО НЕДОВІРУ" на одній із сесій Дубровицької міської ради.Він себе повністю скомпроментував .Довіри більше до нього немає.Однією бруківкою ситий не будеш .Такого вибачте бардака ,як твориться зараз в міській раді за всю історію Дубровиці ще не було.Виключно це наша позиція на яку ми жителі Дубровиці маєм законне право ,а саме достроково припинити повноваженя міського голови .

оцінити:

99 55
10-09-2018 10:58:24

ГІСТЬ

біля "Три кити""" гарна бруківка, а біля контори освіти хто так поіздєвався над бруківкою????? Сусідка каже, що це тільки положила служба городська??? ....як відрізняється ... різні хазяї ... потрібні як біля гарних магазинів..

оцінити:

103 56
10-09-2018 09:03:52

Підприємець

В мене теж є виробництво .Скажіть ,який "відкат" треба дати міським чиновникам ,щоб в мене трохи закупили для потреб міста брузівки ?Я дишевше чим Голяка відам ,бо уже "загинаюсь ".

оцінити:

103 56
10-09-2018 07:29:03

w

Перед мною лежить та "лапшова" предвиборна агітаційна листівка від "Батьківщини" де надрукрвано чорним по білому ,що якщо вони дорвуться до влади то буде прозорий в Дубровиці розподіл землі і не тільки землі ,все беде прозоро ???А тут виявляється бідний мер, вписався в списки АТОШНИКІВ і "вирвав" собі земельку "прозору" ???Наші міські чиновники геть знахабніли.Якщо ми їх вибрали то Ми можем з ними до закінчення мерської каденції і попрощатися ???ЗАСЛУЖИЛИ . Давно пора.

оцінити:

102 56
09-09-2018 11:19:06

Адам Леонідович

Розумні на чужих помилках вчаться .а Богдан на своїх .

оцінити:

100 55
09-09-2018 09:58:17

Адам Леонідович

Що , Богдан не вийшло ввійти в історію Дубровиці ,як самий чесний мер .Паткий ти на гроші хлопець.З бюджетом міста в 14 міліонів гривень ти по великому рахунку нічого путнього для міста не зробив.

оцінити:

99 54

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!