Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
08-09-2018 21:33:41

Адам Леонідович

Якщо так дальше в тебе Богдан підуть справи то будем разом у Колоди сир варити.

оцінити:

101 55
08-09-2018 20:04:48

Адам Леонідович

Не треба було чіпати вуличних торговців ,Що Богдан наступаєш на ті самі граблі .

оцінити:

101 55
08-09-2018 10:50:54

Виборець

" Красти треба так ,що усі навкруги думали ,бачите це все мер Дубровиці робить і старається для міста ???" Ваш , Богдан Микульський .

оцінити:

104 56
08-09-2018 10:06:03

w

Мене вже дівчата своїми запитаннями замучили ,вони запитують .а сертефікат на ту Голякину бруківку є ???А чому вона не така ,як коло "Трьох китів " ???Вони бруківки порівняли по якості ,як чоботи "Саламандра " і колишні "кірзаки" , в яких ще дід Валентини Степанівни ходив. Саме головне для мера ,щоб вона до кінця його каденції вистояла ,а то прийдеться може відповідати ???Постійте ,а за бракованих п"ятсот метрів дороги по вулиці Воробинській хіба хтось з наших міських чиновників відповів ???В нас виходить чиновникам все можна ???А нам вуличним торговцям не дають заробити на кусок хліба , а саме головне НАС за людей уже не рахують .

оцінити:

103 55
08-09-2018 09:27:21

w

Росудіть НАС ,ми з дівчатами з самого рання споримо хіба може мер Дубровиці з окладом в 17 тисяч гривень та з пенсією близько 10 тисяч гривень брати "відкати "за тротуарну плитку ???А скільки відпусних та оздоровчих мер отримав то я взагалі мовчу ,щоб не наводити на дівчат "оскому" ??? Валентина Степанівна мені пів години розповідала ,який чесний Богдан Михайлович ,а який розумний . Хіба він може так ???Дівчата говорять ,а як агітаційна листівка від "Батьківщини " з якої жоден пункт не виконаний ???Не путайте дівчата одне з другим ,листівка то просто була чергова предвиборна "лапша " від "Батьківщини " ,вони весь час так роблять і саме цікаво ,що народ їм покищо вірив ???

оцінити:

103 54
07-09-2018 19:08:47

PETRO

Якщо так дальше піде то Микульський весною пожме руку останньому підприємцю . Підприємці із-за такого відношення до них міської влади і не тільки ,готові кинути бізнес і виїхати з України. Ви уже звернули увагу в Дубровиці немає людей ,одні голодні собаки бігають по парку ,аж моторошно стає.Оце і є Європейське місто від мера ??? "Я люблю тебе Дубровиця " буде писати Віктор Степанович з Болгарії і не він один,напревеликий жаль.

оцінити:

103 54
07-09-2018 08:38:32

w

Весь Дубровицький завод будівельних матеріалів " ГУДЕ" за нібито регулярні відкати для мерії за бруківку .Думаєте ,що у вуличних торговців там рідні та близькі не працюють і МИ про це знати не будемо .ПОЗОРНИКИ.

оцінити:

107 56
07-09-2018 08:13:01

w

Виходить ,що в 2015 році на місцевих виборах продажна "Батьківщина" не тільки мене , як виборця з агітаційною листівкою нахально обманули ,виявляється ВИ "кинули " ще до всього "ВОЛЮ"???Що ,хочете бруківкою завоювати довіру у людей ???

оцінити:

106 56
06-09-2018 08:51:53

w

Ми ,як Ви нас називаєте вуличні торговці заявляємо відкрито ,що МИ на Президенських виборах за кандидата від "Батьківщини " категорично голосувати НЕ БУДЕМО. ЦЕ НАШЕ "ФЕ "МЕРСЬКІЙ ПАРТІЇ ТА ОСОБИСТО МЕРУ ДУБРОВИЦІ. Нас таких близько 100 чоловік ,які і в сніг і дощ заробляють на кусок хліба біля "Пасажу ", нерахуючи наших сімей та наших родин .То Ви нас за людей не рахуєте ??? Таксисти тоже незабули ,як Ви на нараді в Адміністрації їх звинуватили публічно ,що через них не надходять акцизні податки .Виходить ВСі винуваті ,кроме ВАС. А то ,що більшість з НАС просто виживають Ви цього чути не хочете бо Ви всі в міській раді в шоколаді .І Ви тепер на нас зверхньо дивитися .Це ми побачили коли заходили в міську раду і це можуть підтвердити всі дівчата .Це наша відповідь за ту неповагу до нас .

оцінити:

112 57
05-09-2018 18:43:35

w

Скажіть можливо з центрального офісу "Батьківщини " Ви отримати вказівку влаштувати справжній "геноцид" проти малого та середнього бізнесу ,встановивши найвищі в регіоні податки на нерухомість та землю, при цьому,
загнавши підприємців в суди ???Може Вам в Києві сказали встановити тарифи на вивезення побутових відходів у п"ять разів вищими чим в місті Сарни .Що, Ми в Дубровиці краще живемо чим в Сарнах ???Бізнес зараз стоїть на межі виживання .Ви цього не бачите ??? "Вижали " з тих же підприємців знак "Я люблю тебе Дубровиця " і робите дешеве селфі.Радуєтеся ,немає чому радіти .Ви політичні банкроти ,ВАм ми не віремо .Ви до перщих виборів ,з ВАМИ пора прощатися .

оцінити:

113 57

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!