Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
05-09-2018 18:18:32

w

То ВИ Валентина Степанівна мені у 2015 році перед місцевими виборам залишили невиконану ВАМи від "Батьківщини " агітаційну листівку ,а самі для сина "виганяли " тепле місце з окладом 15 тисяч гривень ???Тоді на коліна ставали ,щоб за ВАС проголосували ,а Ви на другий день після виборів про нас уже забули.А тепер взагалі НАС за людей не рахуєте тому ,що ми і в сніг і дощ на вулиці змушені заробляти на кусок хліба.То це така стратегія вашої "Батьківщини " ???

оцінити:

112 55
05-09-2018 16:49:26

w

Я з батьком будучи ще зовсім малою дитиною садили наш міський парк .На ,що ВИ зараз Богдан Михайлович його перетворили ???Обставили парк пивнушками І ,що ви не бачете куди ходять мужики "до вітру" .Стоїть в парку штиль воні не можливо пройти.Хіба це не у Ваших силах організувати належну роботу комунальної вбиральні ???Коли ви давали дозвіл на відкриття ВИ думали про це ???І чи взагалі потрібно було відкривати такі заклади в парковій зоні де відпочивають люди.Може Ви цього не бачите , днями блукаючи по парку і розказуючи казки про рабого бичка .Скажу відверто ,такого бардака ,як зараз в міській раді ще не було .

оцінити:

113 56
04-09-2018 16:48:08

w

Скажіть хто з міських чиновників відповість за відданні просто так гектари землі в центрі міста (територія колишнього "Райагрохіму") .Вам Богдан Михайлович спокойно спиться ,совість не замучила???Чи Ви про совість уже давно забули .Відати гектари міської землі Київському бізнесмену просто так -це не злочин проти громади ,яка Вам довірила місто ???Колишній мер Дубровиці Кузьмич сказав ,що якщо я би відав територію "Райагрохіму" Мелещуку -мене б посадили .В інтересах кого ВИ Богдан Михайлович працюєте ???Може ВАМ нагадати ,що ВАС обрала громада і ВИ повинні працювати в інтересах цієї громади ,а не Київського паропланериста Мелещука.Що отримало місто ,а нічого із-за таких продажних наших міських чиновників .І ВИ нас будете учити ,як нам жити ???

оцінити:

114 56
04-09-2018 13:01:55

w

Скажіть коли мер Дубровиці відповість перед громадою та Законом за п"ятсот метрів бракованої дороги в місті Дубровиця по вулиці Воробинській де було потрачено більше півтора міліона бюджетних коштів ???То ВИ вуличних торговців бачите ,а себе ні .Так виходить ,що політичним "бонзам" все дозволено і марнотрацтво теж ??? Іншим недають заробити на кусок хліба .Вот така справедливість по Вашому написана в агітлистівці від "Батьківщини".

оцінити:

116 56
03-09-2018 15:13:34

w

На сьогднішній день Дубровицька міська рада живе за трьома основними критеріями : ДОГОВОРНЯК ,СУМА ВІДКАТУ ,ПОЛІТИЧНА НАЛЕЖНІСТЬ .І це ВАШ хвальонний мер з "Батьківщини "???

оцінити:

120 55
03-09-2018 14:31:35

w

Виходить ,що вуличні торговці стали заложниками того БАРДАКА ,що твориться у Дубровицькій міській раді ???Замість того ,щоб глобально наводити порядок взялися за НАС безахисних з якими немає будь-яких домовленостей .Ми виходить ,що каста незахищених ,з якими можна робити ,що хочеш ,я маю на увазі їхню но не нашу мерію.

оцінити:

115 57
03-09-2018 13:59:07

w

Майже весь робочий час директор Вашого комунального підприємства займається своїм власним бізнесом і тільки у вільний час торхи уділяє увагу такому важливому для містян структурному підрозділу міської ради.То він годує дітей ,то на будівництві біля заправки поблизу села Берестя то він конторлює заготовки пластику і картону на мусорці то торгує піском то можна десять раз на день побачити біля свого магазину будівельних матеріалів то на мийці .В мене запитання до мера ВИ цього всього не бачите???А виходить ,що вуличних торговців Ви бачите ???Може не в НАС основна проблема для мерії ???

оцінити:

117 57
03-09-2018 13:43:51

w

Як сказав один працівник Дубровицького заводу будівельних матеріалів ,що в кожній бруківчині є доля відкату догадайтеся самі чия ???

оцінити:

117 56
03-09-2018 13:38:31

w

Виходить ,що ще в 2015 році новоспечений мер поділив з Андрусенком і Столярцем нашу Дубровицю на дві сфери впливу ,така собі Сіцілійська мафія по Дубровицьки.Згідно договорняка Столярець залишається на посаді і дальше "косить бабло" ,взамін Микульський получив повну підтримку в сесійній залі ,такий собі політичний договорняк без якого новоспечений мер не зміг би створити більшість в сесійній залі .І Ви тепер хочете добитися в Дубровиці порядку з цими дюдьми ???

оцінити:

116 59
31-08-2018 14:33:41

w

Виходить це такі "комфортні умови для бізнесу " від мерської партії "Батьківщини".Так ,для себе Ви створили комфортні умови ,інших поставили на межу виживання. Совісті у Вас немає ,вот ,що я скажу.Знайшла ту Вашу від "батьківщини " агітаційну листівку ,яку мені ще в 2015 році перед місцевими виборами залишила Валентина Степанівна ,десяток разів перечитувала і прийшла до висновку ,що з обіцяного ВИ МЕРСЬКА ПАРТІЯ НА ЧОЛІ З НИНІШНІМ МЕРОМ НІЧОГО НЕ ВИКОНАЛИ ??? Ви вкотре обманули своїх виборців - МИ БІЛЬШЕ ВАМ НЕ ВІРИМ ......

оцінити:

121 59

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!