Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
31-08-2018 14:20:51

w

Ще ниіхто ,за всю історію Дубровиці так "не щемив " бізнес ,неважно чи виликий чи малий ,як при нинішньому меру з "Батьківщини " ???

оцінити:

120 60
30-08-2018 12:43:27

житель багатоповерхівки

нарешті і я пишу .Про що? Про обалдєні тарифи . і вже прийшли нові квитанції на квартплату. Як бути , маючи двоє дітей????!!!!! до школи ледь зібрав , тоже ціни дай Боже в цьому році. А вивіз сміття - тариф????? Ні в одному районі таких тарифів нема !!!! Інтересувався в Сарнах - в 5 раз менший!!!!! Кому знаки , а комусь - інше!!!! Хто такі тарифи встановлює ???????!!!!!!!!!

оцінити:

128 60
30-08-2018 10:28:40

w

В себе спочатку наведіть порядок ,а тоді чіпляйтеся до людей ,які виживають і Ви позбавляєте їх останньго куска хліба.Думаєте ,що МИ від доброго життя там стоїмо .Молоді дівчата ,яким ще народжувати дітей тягають п"ятидесяти кілограмові баули ??? Хіба це нормально ???Що витворяє директор КП "Будинкоуправління " Столярець Сергій Васильович ???Ви його не чіпаєте тому ,що у ВАС політичні домовленості ???Та мені ,як і більшості "наплювати"на ваші домовленості.У ВАС скрізь бардак ,а винуваті виходить вуличні торговці ???Самі незахищені виходить,які не можуть наняти "модних"адвокатів і захистити свої права .Саме головне право прописане в Конституції "ПРАВО НА ДОСТОЙНЕ ЖИТТЯ".

оцінити:

127 60
30-08-2018 08:03:07

zenek

Давайте проаналізуємо роботу одного з структурних підрозділів Дубровицької міської ради -це комунальне підприємство "Ринок " де працевлаштований ставленик мера -Лосік Юрій Євгенович.Що за три роки помінялось в роботі ринку ???А нічого , як і раніше ринок працює непрозоро ,взагалі кошти нішто не контролює ,які надгодять від його фінансово-господарської діяльності ,а Ви скажете чому?Тому ,що тільки в області ,а то можливо в Україні єдиний ринок де свідомо не проведена паспортизація ,що і створює умови для можливих фінансових зловживань .Така свого роду "кормушка"для міських чиновників ???Єдине позитивне зрушення в роботі ринку -це директор ринку став краще жити.Оце і обіцяне від "Батьківщини " ПОКРАЩЕННЯ ,звісно ,що для них ,а недля ВАС ,як обіцяли перед виборами ???

оцінити:

119 55
29-08-2018 14:54:22

w

Я правильно зрозуміла ,що міська рада за літо тільки вспіла втановтити знак "Я люблю тебе Дубровиця" і то за кошти "видерті " у таких як я підприиємців ,які дали відчипну меру ,щоб не мати можливих проблем на свою голову .Коли Сарненська міська рада по всіх без виключення дитячих садочках зробила європейського зразка вбиральні то наш мер ходить по парку і не може налюбоватися встановленим знаком і розповідає всім підряд ,як він дбає про місто Дубровицю.То може вирізати для мерії останні дерева в парку ,щоб їм з вікна було видно "Титаніка".Тому що , в протилежній частині парку уже фактично нема ,сплошна бруківка та пам"ятні знаки.

оцінити:

128 63
29-08-2018 12:11:15

w

Вчора спеціально дивилася ,як в соціальних сітях працівники Дубровицької міської ради один перед одним хизуються засмагою ,гарним відпочинком .А в таких як я уже за літо коло "Пасажа" третя "шкура"злізла .Дивлюся на їхні модні селфі і сльози навертаються на очі ,чому така несправедливість ???

оцінити:

132 63
29-08-2018 08:16:32

zenek

Ми Вам повірили ,я маю на увазі мерську команду з місцевох "Батьківщини " і проголусували в більшості за Вас ,а тепер ми СТАЛИ ЇЗГОЇ в своїй рідній Дубровиці .То ВИ жируєте на наших податках ,а нам недаєте заробити на кусок хліба ???Ганяєте по Дубровиці ,як тих бездомних собак і милуєтеся знаком "Я люблю тебе Дубровиця " ,коли ми в той час ,зранку до вечора на Вас гнемо горба .То це таке обіцяне "Батьківщиною " процвітання ???

оцінити:

129 63
27-08-2018 14:27:35

w

Скажіть то правильно ,що я народилася в Дубровиці ,тут народилия і живуть мої батьки ,а вони політичні "бонзи " виходить ,що краще за мене люблять Дубровицю ???Тому ,що я і таких сотні як я , зранку до вечора думаєм ,як заробити ту копійку ,щоб не "прогоріти" ,а Валентина Степанівна стоїть розфуфирина на порозі кінотеатру і розказує ,як вона любить Дубровицю .Якось так получається у нас.

оцінити:

135 65
27-08-2018 12:05:23

w

На днях бачила чергову картину ,як на порозі кінотеатру "Україна" в Дубровиці ,біля партійного офісу "Батьківщини " стояла Валентина Степанівна з двома можливо з району жіночками і показувала рукою на постамент "Я люблю Дубровицю" .Що вже скоро чергові вибори .Не вірте цим людям ,жодному їхньому слову.На своїй "шкурі" побачила ціну їхнім брехливим словам.

оцінити:

139 65
27-08-2018 09:04:59

w

Ніколи не забуду той день ,коли особисто до мене в двір прийшла Валентина Степанівна і як вона "щебетала" ,який добрий ,розумний Богдан Михайлович ??? Однак ,мені на ці всі роки запам"яталися ,запали в душу слова Валентини Степанівни -"Богдан Михайлович створить комфортні умови для бізнесу -бізнес в Нашій Дубровиці буде процвітати "???Це такі "комфортні умови" Ви створили для бізнесу ???Це так,Ви працюєте на благо громади ,що скоро прийдеться збирати речі в чемодан і тікати в" світ за очі",і повірте ,що я не одна така .То Ви "жируєте " на наших податках і НАС ЗА ЛЮДЕЙ НЕ РАХУЄТЕ ???

оцінити:

136 64

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!