Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИВАТНІ ТОРГОВЦІ З МАЛОГО РИНКУ?

21 серпня 2018 93

Раніше ми неодноразово піднімали тему щодо малого ринку в нашому місті. І знову повертаємося до неї.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОРГОВЦІВ З МАЛОГО РИНКУ ЗНОВУ ПРОГАНЯЮТЬ

Як відомо, малий ринок розташований біля магазину «Пасаж» і кожен з продавців там має своє місце. Проте, це почало заважати місцевій владі, чи то може просто стало поперек горла комусь конкретному з власних амбіцій. Не беремось судити. На сьогоднішній день ми володіємо інформацією, що цей ринок мають перенести в інше місце, яке зовсім не подобається продавцям, а саме - до відділення поштового зв'язку. Продавці подейкують, що таке «переселення» нелегальне. Окрім того - на цій території немає місця для паркування транспортного засобу, поряд – центральна зупинка громадського транспорту, тому це може потягнути за собою штрафи для водіїв. Також торговці розповіли нам, що на новому місці все робили власним коштом і вже платили за свої точкові місця продажу по 1200 грн. ( в залежності від розміру палатки). А вже з вересня місяця ціна зменшиться до 600 гривень в місяць.

Продавці вважають, якщо комусь заважає торгівля біля «Пасажу» і її хочуть перенести в інше місце, то потрібно спочатку надати відповідні умови для продажу у відведеному місці. Також людей насторожує ще й те, що на даній території ще й досі за парканом триває будівництво і кран просто висить над головами.

Як це проблемне питання буде розглядатися надалі і чи допоможуть торговцям малого ринку у його вирішенні – будемо спостерігати.

переглядів: 10K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (93)
27-08-2018 08:29:41

zenek

Зайдіть на офіційний сайт Сарненської міської ради ,коли нащі сусіди переймаються вбиральнями в дитячих садочкух ,в той час, Дубровицька мерія встановлює постаменти "Я люблю Дубровицю " ,якому заслужено уже вспіли дати назву "Титанік ". Наша мерія літо програла на гармошці ,а коли прийде зима стануть говорити ,що в дитячих садочках холодно тому ,що треба утипляти кришу ???Не грайте "на публіку" ,беріться до роботи ,не забувайте ,що є основні об"єкти життєзабеспечення міста і ще люди живуть на окраїні міста де "кіт не валявся" .

оцінити:

136 63
25-08-2018 15:37:08

w

Заплатила всі податки і квартальні тоже , вийшла на нуль!!! Сижу і думаю ,що робити може повісити амбарний замок на бізнес , достати чемодана і поїхати ,як всі на Польшу ??? Зла ,дуже зла ,і мне ще мер ,який кроме танка в житті нічого не бачив буде учити ,як жити ???

оцінити:

135 64
25-08-2018 08:50:46

zenek

Вам в першу чергу потрібно поміняти голову спілки підприємців - нинішнього головного " лизуна " міської ради .Скільки можна за " Бузок " міським чиновникам всім підряд " вилизувати ". І Ви хочете ,щоб ця людина відстоювала Ваші права ???

оцінити:

132 62
24-08-2018 12:38:57

zenek

Прослідковується те , що Ваша мерія хоче весь дубровицький бізнес "загнати в стойло" і верхом їздити .Не получиться . Уже всім зрозуміло ,що Ви до перших виборві і з вами пора прощатися.Не виправдили Ви наших надій .А ми хочемо зовсім мало -НЕ МІШАЙТЕ НАМ ПРАЦЮВАТИ .

оцінити:

145 66
24-08-2018 11:08:21

zenek

Спочатку треба завоювати довіру і повагу від бізнесу ,а не "щимити " при кожній нагоді ,як робить Ваша мерія .У Вас спостерігається ,що мерія в прямому смислі слова "полює " на підприємців і чекає ,щоб вони десь випадково помилились і тоді начинається "повний шабаш".Починають просто розкатувати бізнес "катком" і в такий спосіб хочуть заполучити лояльність ???

оцінити:

145 63
24-08-2018 10:58:13

zenek

Знаєте ,що понад усе боїться Ваша мерія -ВТРАТИТИ КОНТРОЛЬ НАД ПІДПРИЄМЦЯМИ ???

оцінити:

143 63
24-08-2018 09:09:41

zenek

Уже писали ,як мудро підійшов до питання вуличної торгівлі мер Рівного Хомко.Він поставив вуличним торговцям дві вимоги :ПРОДАВАТИ ЯКІСНУ ПРОДУКЦІЮ І ЗА СОБОЮ ПРИБИРАТИ .Що сказати про Вашого мера Дубровиці то лучше нічого не зказати .Думайте самі ,очі і вуха бачили кого вибирали.

оцінити:

144 65
24-08-2018 08:44:35

zenek

Підприємці розповідали з міста Сарни ,що їхньою міською радою взагалі ніяких проблем немає ,кожен займається своїм .В нас ,я маю на увазі Дубровицю ,підприємців міська рада "термошить ,як стару грушу" то не так стали то не туди дивляться то не того підтримують то не "лижуть "міському чиновнику одне місце" .Весь час,все не так.То може не в підприємцях справа ???

оцінити:

146 65
23-08-2018 08:10:34

zenek

Скажіть у "постаменті", Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ", є елементи символіки політичної партії ,яку в районі представляє мер Дубровиці ???Цей "постамент" був придбаний за кошти підприємців далеко не по своїй волі ,більшість давали "відчіпну меру",щоб не мати з мерією проблем.Якщо Ви будете "бодатися" мерія може Вам на роки створити головну біль ,загнати в суди ,звинуватити в порушенні громадського спокою ,як випадок з феєрверками .Но зараз не про це -з юридичної точки зору Ваш мер ,маючи реальний вплив на підприємців міста фактично їх поставив в безвихідне положення стосовно придбання нібито для краси міста знака "Я люблю тебе Дубровиця".Я не великий юрист ,але в діях ВАШОГО мера є певні ознаки ПОЛІТИЧНОЇ КОРУПЦІЇ.

оцінити:

153 66
22-08-2018 12:05:37

zenek

Я правильно зрозумів ,що "великий бізнен ",якщо його можна назвати великим ,у відчипну, скинулися меру на знак "Я ЛЮБЛЮ ДУБРОВИЦЮ" взамін на те ,що він розжине вуличних торговців .Да дожилися ,далі уже нікуди .

оцінити:

152 65

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!