Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ ТА ЇХ ЗВ'ЯЗОК ІЗ КП «РИНОК»

23 жовтня 2020 0

Продовження матеріалу від 21 жовтня 2021 року, про діяльність комунального підприємства «Ринок».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РИНОК – НАША КОРОВА!


Здорожчання послуг, наприклад водопостачання, пов'язане зі збитковістю КП «Водоканал». І це не є результат поганої роботи підприємства, а насамперед застарілість мереж водопостачання та водовідведення. Те ж саме можна сказати і про КП «Теплосервіс». Все це можна було з легкістю компенсувати прибутковою роботою КП «Ринок» за доброї волі місцевої влади та директора КП. Хоча власне йому це зовсім не потрібно.

Прийшовши на початку 2016 року на посаду, вже через 6 місяців у липні посилання, він зміг дозволити собі придбати квартиру за майже 49 тис. грн. (2 тис. дол.) та земельну ділянку 6.25 сот за 38 тис. грн. (біля 1.5 тис. дол.). Навіть при цих нереальних цінах він забув подати декларацію про суттєві зміни в майновому стані, чим порушив антикорупційне законодавство України. Та це було тільки початком злету директора КП Ринок Лосіка Ю.Є. посилання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАРОБІТКИ ДУБРОВИЦЬКИХ ПОСАДОВЦІВ СКОЛИХНУЛА ГРОМАДСЬКІСТЬ

Вже в 2018 він зміг дозволити собі придбати автомобіль Toyota RAV-4 ринковою вартістю від 12 до 15 тис. дол. та задекларованою у 139.5 тис. грн. (біля 5 тис. дол.), а його дружина пенсіонерка десь віднайшла кошти на придбання квартири у Сельці площею 88 кв. м. за 45 тис. грн. (цікаво чи ще комусь так щастить, віднаходити такі ціни на нерухомість та автомобілі?). Не подавши декларацію про суттєві зміни у майновому стані Лосік Ю.Є. в черговий раз порушив антикорупційне законодавство України. Та це дрібниці у порівнянні з використанням комунального підприємства як власного гаманця, чи то гаманця партії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ РАЙОННОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ»

Всіх «захисників» директора, хочу розчарувати, дослідження діяльності КП «Ринок» розпочалося більше року тому. За цей період не отримано жодної відповіді на численні запити. Приблизно підрахувавши число та вартість торгових місць можна прийти до висновку, що мінімальна сума, яка мала надходити за рік становила б не менше 2 млн. грн. замість 1 млн. грн. декларованих. Ця різниця повністю покривала б збитковість підприємств, і тарифи хоча б не зростали, а лишались на рівні минулорічних.

Вбачаючи численні порушення в роботі ринку та підозру у відсутності будь якої звітності, за результатами моніторингу була подана заява до прокуратури. Результатом стало відкриття кримінального провадження та початок досудового розслідування за фактом привласнення коштів комунального підприємства шляхом використання службового становища.





переглядів: 1.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!