Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОРОВАЇ ВИПІКАЮТЬ ДОБРІ СЕРЦЕМ ЛЮДИ! (+фото та відео)

14 лютого 2019 0

Дубровиччина пишається жінкою з Берестя, яка була митником, а вже на сьогодні є відомим кондитером.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЛЮБІТЬ ПОДОРОЖУВАТИ. ПОДОРОЖ - ЦЕ ЗАВЖДИ ВІДКРИТТЯ! (+ФОТО ТА ВІДЕО)

Як відомо, любов до своєї справи дає неймовірні результати, які можна іноді не просто споглядати, а й смакувати. Це йдеться про жительку села Берестя Дубровицького району, яка має золоті руки і випікає неперевершені кулінарні шедеври. Випіканням солодощів вона захопилася ще будучи митником - спочатку для себе та для сім'ї. А коли з'явився вільний час, тобто пішла на пенсію, то стала робити й людям солодке життя! Жінка навчалася самотужки, за книжками й журналами, але розуміла, що цього для амбітного кондитера замало.

Пані Оксана працювала у школі, адже за фахом– учителька молодших класів. Та згодом жінка двадцять років віддала митниці, працюючи інспектором на пропускному пункті, що єднає Україну з Білоруссю. Тепер на пенсії – за вислугою років.

Дивишся на витвори цієї господині і не віриться, що таку красу можна творити своїми руками.

Нам вдалося поспілкуватися з чудовою, привітною та вправною господинею, яка віднайшла трошки часу, аби розповісти про своє життя, адже в неї кожна хвилина розписана:

- Що спонукало Вас покинути роботу на митниці та поринути у світ кондитерства?

- На митниці я пропрацювала 20 років і один день. Останній рік працюючи, захопилася тортами. І коли випала нагода – пішла на пільгову пенсію. Тоді на повну силу почала вникати, занурюватися в цю солодку справу. Їздила на майстер-класи до більш освічених людей в цьому питанні. Але найбільший вчитель – це інтернет.

- Як встигаєте створювати такі шедеври та ще й приділяти час своїй сім'ї?

- Працюю дуже багато, буває по дві доби не сплю зовсім, аби встигнути вчасно віддати замовлення. Слава Богу, що я маю люблячого і коханого чоловіка, який зараз у всьому підтримує та допомагає. Він варить супи, проводжає сина до школи, ще й встигає доставити продукти чи готові роботи замовникам, а я цілодобово у своїй майстерні. Це не швидка робота. Можливо хтось і вміє «на швидку руку», але не я. Від цього страждає моя сім'я, адже я зовсім мало приділяю для них уваги.

- Чи маєте відзнаки, нагороди за свій кулінарний творчий шлях?

- Маю більше 10-ти золотих медалей з різних кулінарних конкурсів за свою роботу. Ось і цієї неділі у Варшаві буде черговий чемпіонат, але я не зможу поїхати, бо замовлень дуже багато. Хоча запрошували і я дуже хотіла б туди потрапити.

- Скільки потрібно часу аби витворити справжній український коровай та скільки людей приймає у цьому участь?

- Щоб зробити один 10-ти кілограмовий коровай потрібно як мінімум три дні або дві доби. Працюю сама, не так як колись, у давні часи, кілька молодиць робили це дійство...

- Пані Оксано, скажіть, будь-ласка, що плануєте в подальшому у своїй «солодкій» справі?

- Надалі планую працювати в тому ж напрямку. Хочу поїхати на майстер-клас по шоколадним цукеркам, бо ще не була. Наразі цукерки роблю сама як можу. Проводжу майстер-класи, і надалі таке в планах.

Отакі жінки є в нас на Поліссі – позитивні, приємні, хазяйновиті та щирі. Де ж вони ще є такі як не на Україні! Особисто Вам, Оксано Григорівно, чудовій майстрині солодощів і смакоти, чудовому кондитеру у цей святковий Валентинів день, бажаємо, щоб життя було солодким, робота приємною, удача постійною, а щастя неминучим. Нехай роки життя укладаються смачними коржиками в один великий і просочений кремом радості торт.


Контактні дані господині Оксани Клюйко: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012115542440 та тел. 096 859 17 64.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!