Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КП «ТЕПЛОСЕРВІС» ІЗ МІЛЬЙОННИМИ БОРГАМИ ПРИЙНЯЛИ У ВЛАСНІСТЬ МІСЬКРАДИ

06 липня 2021 0

Дубровицька міська рада прийняла комунальне підприємство «Теплосервіс» у власність громади з боргом 2 млн 647 тис 477 грн 47 коп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОЗГРАБОВАНУ СТОМАТПОЛІКЛІНІКУ ПРИЙНЯЛИ НА БАЛАНС МІСЬКРАДИ


24 червня Дубровицька міська рада прийняла на баланс КП «Теплосервіс» з боргом понад 2 мільйонами гривень. Про це стало відомо громадськості під час чергової сесії Дубровицької міської ради.

У міськраді зазначають, що борги комунального підприємства є "заслугою" попереднього керівника в обличчі депутата міськради Миколи Петрушка.

Екс-директор комунального підприємства «Теплосервіс» Микола Петрушко.

Ми берем на себе тягар помилок попередньої влади та попереднього керівника. Всі визнають це? Всі! ...я не назвав прізвища, Микола Михайлович. Дякую, я не назвав Ваше прізвище. – натякнув прямим текстом мер.

Екс-керівник КП «Теплосервіс» Микола Петрушко, зрозумів натяк і спробував виправдатися, але йому завадив директор Заслуцького НВК Станіслав Рожко:

Ви можете відповісти на перерві. У нас по плану питання прийняття в комунальну власність підприємства, а не те, що Ви будете тут відповідати. – обурився депутат Станіслав Рожко.

Нагадуємо, що 10 червня некомерційне комунальне підприємство «Дубровицька районна стоматологічна поліклініка», яку теж очолював у минулому Микола Петрушко, разом із майном і заборгованістю в 247 тис. грн., перейшли у власність Дубровицької міської ради.

На превеликий жаль, погашати борги підприємств, які Дубровицька міська рада прийняла у власність, прийдеться силами місцевого бюджету, а це гроші платників податків.
переглядів: 1.6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!