Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КП «ТЕПЛОСЕРВІС» ТОНЕ В БОРГАХ

30 листопада 2017 1

На позачерговій сесії Дубровицької районної ради розглядалося питання фінансів. Взяв слово керівник КП «Теплосервіс», депутат Дубровицької районної ради, Шах Григорій Петрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: І ЗНОВУ ПРО КП "ТЕПЛОСЕРВІС"

«Виникло питання забезпечення теплопостачання бюджетних установ району. Як ви знаєте, у нас виникли великі проблеми. «Теплосервіс» надає послуги по теплопостачанню лікарні, ПТУ, житловому будинку, дитячим садкам дубровицьким і трьом сільськім, і навчальним закладам району… На початок опалювального сезону в освіті було заплановано 330 тисяч гривень на енергоносії. Освіта ці кошти використала для закупівлі палива. Більше коштів на енергоносії в бюджеті району не передбачено. Склалась така ситуація, що дитячі садки, ПТУ і лікарня за жовтень розрахувались повністю. За листопад ці заклади також розрахуються, крім лікарні, де заборгованість буде вже 100 тисяч гривень. А управління освіти ні за жовтень ні за листопад не розрахувалось. Всього борг на 1-е грудня складе 1 мільйон 32 тисячі гривень. І плюс лікарня – це мільйон 132 тисячі гривень. У зв'язку з цим виникає дуже багато проблем. Перше: «Теплосервіс» до початку опалювального сезону отримав палива на 700 тисяч гривень і залишилось не проплаченого його на 354 тисячі… Коли настають морози – нагнати одними дровами температуру в приміщенні не можна. Треба брикет. За брикет ми винні на сьогоднішній день 210 тисяч гривень. Якщо ми не проплатимо цей борг, то ясно, що брикету ми більше не отримаємо. Крім того, що треба заплатити борг за паливо, за листопад потрібно заплатити 530 тисяч гривень заробітної плати, 150 тисяч за електроенергію… Біда ще у тому, що управління освіти за надане тепло не підписує нам акти виконаних робіт. Це значить, що не можна зареєструвати цю заборгованість, щоб кошти отримати потім. І навіть якщо ми подамо в суд, то ми цей суд не виграємо… Таким чином до Нового року 2 мільйони 200 тисяч зависли в повітрі… Ми дійшли до такого висновку: управління освіти надає нам аванс 100 тисяч гривень (крім того, що розрахується за листопад, надає на грудень аванс). Крім того Ніна Іванівна бере на себе зобов'язання підписати всі акти по наданим послугам по теплопостачанню. Це дасть можливість після Нового року подати в суд і ці кошти будуть повернені» - запропонував Григорій Петрович.

За виділення коштів депутати проголосували майже одноголосно – утримався лише один.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
30-11-2017 16:28:45

Маркус

Ой на тобі! Лишенько, підприємство у боргах! А чому Григорій Петрович так рвався на цю посаду? Вже ніби і не виконуючий обов`язки. А скільки нарахував собі за ці місяці зарплати, премії? Щось мовчать. Терміново направити весь бюджет району на спасіння фірми!

оцінити:

18 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!